Armastuse ja suhte horoskoop 24.04.2023.


Jäär: Täna võid avastada, et sinu enesekindlus pannakse proovile. Võib-olla tunnete end stressis ja olete oma isiklikus elus ja suhetes koormatud, kuid oluline on meeles pidada, et olete võimeline toime tulema kõigega, mis teile ette tuleb. Võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mille eest olete tänulik, olgu selleks lähedaste toetus, teie enda tugevused ja võimed, et suunata fookus negatiivsusest eemale.

 

Sõnn: Täna võid tunda end tavapärasest pisut emotsionaalsemalt. Võtke aega, et suhelda oma partneriga,kõigi lahendamata probleemide või murede üle.See aitab teil saada selgust ja tugevdada teie sidet. Keskenduge kompromisside tegemisele, kui seisate silmitsi lahkarvamustega oma suhetes. Oluline on meeles pidada, et keegi pole täiuslik ja mõlemad pooled peavad tegema koostööd, et leida sobiv lahendus.

 

Kaksikud: Täna võid tunda end pisut emotsionaalselt. Võib juhtuda, et teil on raskusi oma tunnete kontrolli all hoidmisega ja võib-olla vajate laadimiseks mõnda aega üksindust. Neile, kes on vallalised, võib see olla hea aeg keskenduda enese eest hoolitsemisele ja kõigi minevikuhaavade paranemisele, mis võivad takistada teid terve suhte leidmisel. Võtke aega, et mõelda oma väärtuste ja prioriteetide üle armastuses.

 

Vähk: Võite täna kogeda intensiivseid emotsioone, mis jätavad teid haavatavaks ja ebakindlaks, kuid ärge laske end sellest heidutada.Järgige oma südamesoove. Kui olete pühendunud suhtes, ärge hoiduge end väljendamast, isegi kui see tundub ebamugav. Need, kes on vallalised, võtke see aeg maha, et nautida oma seltskonda ja keskenduda tulevikuks,et rajada tugev alus.

 

Lõvi: Täna võite tunda end pigem analüütilise kui emotsionaalsena. Teie jaoks on oluline lahti lasta igasugustest jäikadest ootustest, mis teil on selle kohta, kuidas asjad teie suhetes võiksid olla.S elle asemel proovige keskenduda oma partneriga hetkes viibimisele ja ebatäiuslikkuse omaksvõtmisele. Universumi plaani usaldamine selle asemel, et püüda kontrollida iga detaili, viib teid lõpuks suurema õnne poole.

 

Neitsi: Tänulikkuse harjutamine aitab tasakaalustada kogetud stressi. Võtke iga päev aega, et mõtiskleda selle üle, mille eest olete oma elus tänulik, sealhulgas oma suhetele. Partnerile tänu avaldamine võib aidata tugevdada teie sidet ja süvendada intiimsust. Olgu selleks kinnitussõnad või füüsiline puudutus.Leidke viise, kuidas näidata oma kallimale, kui palju te teda hindate.

 

Kaalud: Ärge unustage oma seiklushimu tasakaalustada.Hoolitsege kohustuste eest, mis on viimasel ajal tähelepanuta jäetud. Oluline on mitte lasta oma ekslemishimul takistada teie elus olulisi suhteid. Neile, kes on vallalised, võib see olla sobiv aeg mõnel oma seiklusel või reisil kellegi uuega kohtumiseks. Hoidke end avatud ootamatutele kohtumistele, kui avastate ümbritsevat maailma.

 

Skorpion: Täna võite tunda, et teie armuelu on ootel. See võib aga olla suurepärane aeg keskenduda iseendale ja oma isiklikule kasvule. Võtke veidi aega enese eest hoolitsemiseks ja järelemõtlemiseks, sest see aitab teil saada selgust, mida te suhtes vajate. Kui oled vallaline, ära muretse praegu liiga palju kellegi leidmise pärast,selle asemel keskendu enda sees tugeva vundamendi rajamisele.

 

Ambur: Kui tunnete end viimasel ajal oma partnerist veidi eraldatuna, proovige leida aega sisukaks vestluseks. Ärge kartke jagada oma tundeid ja muresid, vaid olge valmis kuulama ka oma partneri vaatenurki. See võib olla teie kahe jaoks suurepärane võimalus süvendada oma emotsionaalset sidet ja üksteise mõistmist. Kui oled vallaline, võib täna sulle silma jääda keegi uus.

 

Kaljukits: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või alles alustate kellegi uuega, on teie intensiivsus ja soov täna täielikult nähtavad. See võib olla suurepäran, kuid oluline on veenduda, et räägite oma vajadustest ja soovidest oma partnerile selgelt. Ärge eeldage, et osatakse teie mõtteid lugeda – öelge selgelt, mida te vajate. Kui olete vallaline, võib see nädal olla suurepärane kasutada võimalust ja kutsuda keegi kohtamisele.

 

Veevalaja: Täna võid tunda enda armuelus rahutust. Tavaliselt ihkad uusi kogemusi ja põnevust kõigis eluvaldkondades, sealhulgas romantika osas.S ee energia võib viia ka impulsiivsete tegudeni. Enne suurte muudatuste tegemist astuge samm tagasi ja mõelge oma tegude tagajärgedele. Pühendumise korral võib ette tulla ootamatuid muutusi, mis nõuavad kohanemisvõimet.

 

Kalad: Täna võid tunda tugevat empaatiatunnet oma partneri või lähedaste suhtes. Tõenäoliselt võtate kasutusele peened vihjed ja mõistate, mida teised olulised vajavad, ilma et nad seda isegi ütleksid. Siiski olge ettevaatlik, et te ei ohverdaks ennast liiga palju, püüdes teiste eest hoolitseda. Pidage meeles, et enese eest seismine on sama oluline kui teiste vajaduste täitmine. Pidage sisukaid vestlusi teie ühise tuleviku üle.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope