Armastuse ja suhte horoskoop 24.04.2024.


Jäär: Täna saate investeerida parimasse, nii perekonda, kui ka armsamasse. Ärge jätke kasutamata võimalust nautida koosolemise hetki, näiteks maitsvat sööki oma vanemate ja armastatud pereliikmetega. See jagatud kogemus tugevdab sidemeid, luues sügavama ühenduse ja ühtsuse. Tundke enda ümber oleva pere armastust ja laske sellel ka oma suhet täita.

 

Sõnn: Südameasjades võib konservatiivsus tuua suhetesse selgust ja stabiilsust. Ärge hüpake pea ees suhetesse ega langetage kiirustades otsuseid. Suhte aluseks peaks olema vastastikune väärtustamine. Enne, mis tahes kohustuse võtmist, võtke nii palju aega, kui vajate, et inimest sügavamal tasandil mõista. See strateegia toob kaasa viljakamad suhted ja püsiva koostöö.

 

Kaksikud: Täna võib see kontoriromantika õitsele puhkeda. Samuti võib tõmme kolleegiga olla võimas, kuid olge ettevaatlik. Isikliku, töö- ja ärielu kombineerimine võib põhjustada komplikatsioone ning romantika võib tekitada töökeskkonnas koos töötades ebamugavust. Jääge tööl kindlasti professionaalseks ja planeerige kohting väljaspool tööaega.

 

Vähk: Pisikesed reisiseiklused võivad olla pinnaseks, põnevamateks romantilisteks kohtumisteks. Olgu selleks lühireis või kiire külastus lähedalasuvasse kohta, hoidke avatud meelt ja laske võimalustel endani voolata. Olge valmis, maagiline hetk võib kiiresti tulla. Laske oma intuitsioonil ennast juhtida ning nautige maagiat ja laske end armastuslootustel kaasa haarata.

 

Lõvi: Täna on päev üksteise mõistmise parandamiseks. Võib-olla on minevikus ette tulnud takistused, teie suhet isegi raputanud, kuid pidage meeles, et armastus on võimeline kõigest üle saama, kui olete valmis pingutama. Praegu on aeg teineteisele kinnitada, et teie pühendumus ja armastus on sama tugevad, kui varem. Kuulake tähelepanelikult, mida teie partner mõtleb ja tunneb.

 

Neitsi: Tõenäoliselt olete olukorras, mis nõuab, et peaksite valima tõepärasuse ja diplomaatia vahel. Kui teil on keegi, keda peaksite nõustama, olge ettevaatlik. Teie partner võib küsida teie arvamust, kuid alati on võimalus, et teie vastus ei pruugi talle meeldida. Veenduge, et olete probleemile lähenedes tundlik ja empaatiline. Valige oma sõnad targalt ja väljendage oma mõtteid lahkelt.

 

Kaalud: Täna võivad raskused, pühendunud suhetes, üles tõusta. Kui teil on pikk teekond, olge valmis probleemiks. Ebaõnnestunud suhtlus või rahaline pinge, võib teie suhet mõjutada. Väljakutsete ületamine tugevdab armastust. Tõepoolest, teie suhe võib muutuda veelgi lähedasemaks ja vastupidavamaks, kui saate neist väljakutsetest koos üle. Jääge positiivseks!

 

Skorpion: Üks parimaid viise oma partneriga ühenduse loomiseks on võtta kiirest maailmast aeg maha ja veeta koos armsamaga kvaliteetaega. Kasutage neid läheduse ja koosolemise hetki maksimaalselt, olgu selleks filmimaraton või gurmeeõhtusöök, veetke need koos. Teie suhte tase sõltub sellest, mida te üksteise õnne ja heaolu jaoks prioriteediks peate.

 

Ambur: Kuigi võite olla põnevil oma emotsioonide vabastamisest või riskantse sammu astumisest, on oluline mõelda, kuidas te suhtlete. Sukeldumine romantilistesse suhetesse, ilma mõistmise ja taktitundeta, võib põhjustada suhtlemishäireid või kahetsust. Kulutage mõni minut, et mõelda, kuidas teie sõnad teisi inimesi puudutavad. Samuti on vaja tagada, et suhtlus oleks segu tõest ja tundlikkusest.

 

Kaljukits: Täna kutsub kosmiline energia teid olema tugev ja kasutama oma iseseisvust, et tõekspidamistest kinni hoida. Kui keegi, kellest olete huvitatud, proovib seda asendada sellega, mis on talle parem, pidage meeles, et teie autonoomia on midagi, millest te ei tohiks kunagi loobuda. Ärge häbenege oma arvamust avaldada ja oma piire selgelt väljendada. Säilitage usk endasse ja te leiate kellegi, kes armastab teid just sellisena, nagu te olete.

 

Veevalaja: Muutuste hingus lubab sügavamat koosolemist. Täna mõelge elukaaslasega, veidi aega oma tulevikule. Rääkimine vastastikustest püüdlustest ja pikaajalistest perspektiividest, võib olla suurepärane viis intiimsuse loomiseks. See on sama hea hetk, kui iga teine, et rääkida abielust, kui see on üks neist asjadest, mille üle olete mõelnud. Laske oma armastusel kasvada millekski, mis jääb kestma.

 

Kalad: Kui olete kohanud kedagi, kes on teis uudishimu äratanud, laske oma instinktil ennast juhtida. Sukelduge aruteludesse, mis sütitavad sädemeid. Laske rõõmul, kellegi vaimu ja keha tundmaõppimisest, täita oma hinge. See on päev, mil saate end hellitada õitseva armastuse õndsuses, lahti harutada mõistatust ja lasta uutel sidemetel end haarata.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope