Armastuse ja suhte horoskoop 24.05.2023.


Jäär: Täna võite kogeda oma suhtes, emotsioonide tõusu. Kui olete vallaline, võib see olla päev, kus kohtute ootamatult inimesega, kes võlub teie südame. Luba endal olla avatud, uutele kogemustele ja sidemetele. Kui olete pühendunud partnerluses, võib teie ainulaadne perspektiiv teie suhtele värske ja põneva mõõtme lisada. Võtke omaks oma individuaalsus, kuid olge valmis leidma ka ühist keelt.

 

Sõnn: Sina ja su partner kogete täna vaimset sidet, mis ületab füüsilise valdkonna. Tegelege tegevustega, mis soodustavad ühtsustunnet ja ühist eesmärki, nagu meditatsioon või koos oma loominguliste külgede uurimine. Kuid ärge kaotage ennast suhte kasvatamise protsessis. Säilitage eneseidentiteedi tunne. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti, sest keegi eriline võib teie ellu ootamatult siseneda.

 

Kaksikud: Täna lähenege aruteludele avatud meelega ja valmisolekuga leida vastastikku kasulikke lahendusi. Otsige ühiseid huvisid ja uurige alternatiivseid vaatenurki, tunnistades, et kompromiss toob sageli kaasa suurema rahulolu pikemas perspektiivis. Paindlikkuse ülesnäitamine aitab teie valmisolekut, seada oma suhte üldine heaolu, isiklikest eelistustustest esikohale.

 

Vähk: Kasutage ära väärtuslik hetk, kui aeg ja energia,annavad teile mõlemale vabaduse sukelduda oma suhte olemusse. Leidke võimalus süvendada ja tugevdada teid ühendavaid sidemeid. Tänane päev annab koosolemise võlu,et luua püsivaid mälestusi, osaleda südamlikes vestlustes ja taasavastada oma ühiste kogemuste ilu.

 

Lõvi: Väikesed tülid, mis täna esile kerkivad on tähtsusetud, võrreldes püsiva õnne ja usaldusega, mille olete koos üles ehitanud. Valige triviaalsetest erimeelsustest kõrgemale tõusmine. Asjatute konfliktide teadlik vältimine võimaldab teil luua keskkonna, mis soodustab pikaajalist eneseteostust. Seadke esikohale tervislik mõttevahetus, empaatia ja valmisolek probleeme lahendada.

 

Neitsi: Täna on hea võimalus, et pakkuda oma partnerile vajalikku tuge. Armsama vajaduste teadvustamine võib teie suhtega imesid teha. Pakkudes kuulavat kõrva, lohutavat kohalolekut ja avatud südant, saate luua hea keskkonna murede jagamiseks. Teie aeg ja jagamatu tähelepanu on tervendav palsam, mis soodustab sügavamat sidet ja kindlustunnet.

 

Kaalud: Jõupingutused, mida olete teinud probleemide lahendamiseks ja suhete positiivseks kasvuks, ilmnevad nüüd käegakatsutaval viisil. Uuesti leitud harmoonia, mida kogete, näitab, et teie tegevused ja otsused on olnud tõhusad. Ausa suhtlemise, mõistmise ja kohanemisvõimega olete loonud tugeva aluse tervemale ja rahuldust pakkuvale partnerlusele.

 

Skorpion: Täna ole toretsev, et tuua oma armuellu rõõmu ja rahulolu. Teie elav olemus loob teie suhte ümber lummava aura, andes soojust ja põnevust. Teie partnerit köidab teie eluenergia ja entusiasm ning see tugevdab teie jagatud sidet. Koos asute taasavastamise teekonnale, luues veelgi tugevama ja õnnelikuma koosluse.

 

Ambur: Kuigi elu võib tunduda tormiline on armastus jõud, mis taastab tasakaalu. Olles üle elanud mineviku katsumused, olete sellest välja tulnud veelgi tugevamana. Selline meelekindlus võimaldab sul kõhklematult omaks võtta haavatavuse ja sukelduda armsama embusse. Kasutage praegust hetke, teades sügaval sisimas, et on aeg valgustada maailma oma sisemise säraga.

 

Kaljukits: Alustage oma partneriga kosutavat puhkust, et taaselustada oma side ja nautida koos katkematut kvaliteetaega. Oluline on ette planeerida ja leida ideaalne võimalus igapäevarutiini eest põgenemiseks ja üksteise seltskonna nautimiseks. Oma tuleviku peale mõeldes, määrake kindlaks hetked, millal te mõlemad saate nautida vaba aja veetmist ilma segajateta.

 

Veevalaja: Oodake romantiliste ettevõtmiste puhul,sündmuste õnnelikku pööret. Olenemata sellest, kas astute kohtingute maailma või arendate olemasolevat partnerlust, juhib teie teed soodne tuul, mis viib teid oma soovide täitumisele lähemale. Tundke seda peatükki alustades positiivse energia tõusu, teades, et armastuse õrn puudutus on valmis saatma teid igal sammul.

 

Kalad: Kuigi kompromiss võib olla kasulik erinevuste ja ühisosa leidmisel, ei tohiks see kunagi kahjustada teie põhiväärtusi ega muuta teie põhiolemust. Pidage meeles, et teie õnn on tihedalt seotud teie võimega täita oma soove. Niisiis, võtke omaks oma ainulaadsus, püüelege oma kirgede poole ja jääge oma autentsusele kindlaks. Endale truuks jäädes tõmbate ligi inimesi, kes hindavad teid sellisena, kes te tõeliselt olete.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope