Armastuse ja suhte horoskoop 24.05.2024.


Jäär: Teie soov uudsuse järele võib täna olla tugevam. Teil võib tekkida soov otsida põnevust väljaspool oma praegust suhet, kuid pidage meeles, et ülim rahulolu peitub juba olemasoleva eest hoolitsemises ja sellele pühendumises. Selle asemel, et mujalt rahuldust otsida, investeerige aega ja energiat oma partneriga tule uuesti süütamisse. Proovige midagi uut või rääkige oma soovidest ja fantaasiatest.

Sõnn: Teie tegevused võivad olla nii kõikehõlmavad, kuid enda sisemuse eest hoolitsemine tasub end ära. Võtke aega, et mõtiskleda enda ja üksinduse üle ning nautida neid hetki. Eneseinvesteeringute kaudu panete aluse tulevastele suhetele ja hakkate rajama oma edu vundamenti. Kui olete täna pühendunud suhtes, tegutsege teadlikult, et luua intiimsuse ja suurema sideme hetki.

 

Kaksikud: Täna kohelge oma partnerit ettearvamatu armastuse žestiga. Õhtul nautige jagatud kogemusi, mis aitavad kirgi süüdata ja suhet tugevdavad. Looge õitsevat romantikat ja meenutage koos veedetud õnnelikke hetki. Ärge kõhelge loobumast mõnest saladusest, mis süvendaks teie sidet ja muudaks selle veelgi erilisemaks. Läbipaistvus on edu võti.

 

Vähk: Täna on päev, mil saate oma tegude üle järele mõelda. Mõtestage see, mida te partnerilt tegelikult soovite ja mitte ainult välimuse tasandil. Kas soovite olla avatud uutele sidemetele või on vaja takistusi ületada? Eneseleidmise protsess on uskumatu teekond. Kui oleme endaga kõige rahulolevamad, tõmbame tavaliselt ligi sellist armastust, mida me väärime.

 

Lõvi: Võite muretseda, et teie ressurssidest ei piisa unistuste täitmiseks, kuid armastusel pole piire. Võtke see hetk omaks, et astuda endaga harmooniasse. Mõelge oma püüdluste ja nende saavutamiseks vajalike toimingute üle. Universum teeb kokkuleppe nendega, kes julgevad tegutseda. Kuigi planeerimine on hädavajalik, ärge laske muredel oleviku ilu nautimise üle domineerida.

 

Neitsi: Elu võib olla üsna kurviline, kuid seda on lihtsam koos sõita, kui vastate meeskonnana konarustele ja pööretele. Näidake üles tänulikkust oma partneri ettevõtmiste eest ja hoidke suhtluskanalid avatuna. Teie kaastundlik loomus on liim, mis teid kokku seob. Laske oma õrna külge näha, see võib parandada teie suhteid oma partneriga. Pidage meeles, et armastus kasvab empaatia ja kaastunde alusel.

 

Kaalud: Teie rõõmsameelne suhtumine avaldab teistele positiivset mõju ja see tõmbab uusi partnereid teile lähemale. Teil on tuju lõbuks ja mängudeks ning olete valmis hämmastama ja muljet avaldama. Saate olla veelgi enesekindlam ja elavam, kui kasutate oma humoorikat poolt ja lõbusaid vestlusi. Otsige kohti, kus saate olla koos teiste, hea huumorimeelega inimestega ja saate palju naerda. Huumor on tõhus vahend sidemete loomiseks.

 

Skorpion: Suhtlemine aitab teie suhet ainult tugevdada. Teie armastus üksteise vastu kiirgab, nakatades samade tunnetega kõiki, kes teiega kokku puutuvad. Kasutage seda aega sideme tugevdamiseks, väljendades oma sügavaimaid tundeid või tehes ühiseid tegevusi. Laske romantikal uuesti ellu ärgata ja teid kokku viival tulel taas tugevneda. Need koosolemise hetked on väärtuslikud.

 

Ambur: Täna võib nostalgia tagasitee leida, viies teid paika, kuhu kunagi kuulusite, ja laseb uuesti läbi elada teie nooruse hetked. Meenutage varasemaid suhteid tänutundega, mis on olnud vajalikud õppetunnid ja millest olete õppinud. Hoidk päeva jooksul süda avatuna, ettenägematute olukordade vastu. Osalege nendes tegevustes, mis toovad õnne ja võimaldavad olla iseendale truu.

 

Kaljukits: Täna on päev, mil fantaseerida romantilisest põgenemisest. Ükskõik, kas plaanite oma partneriga mesinädalaid või kujutate ette unistuste reisi mõnda eksootilisse kohta, tunnetage koosolemisest rõõmu. Võib arvata, et elu on lihtsam, kui teie ümber on armastus ja vaba aeg muutub armsamaks, kui veedate kvaliteetaega oma kallimaga. See on teile võimalus tugevdada oma suhet koos unistades.

 

Veevalaja: Segased signaalid võivad teid täna segadusse ajada, kuid ärge laske ebakindlusel oma vaimu alla suruda. Armastus võib teile saata segaseid sõnumeid, kuid see näitab, et olete radaril. Teile tuuakse vaheldus, mis õhku puhastab. Mõelge millelegi ainulaadsele, et näidata, kuidas te nendesse suhtute. Kujundage õhtu, mis sobib teie partneri isiksusega. Teie ausus aitab ületada takistusi ja tuua suhtlusse selgust.

 

Kalad: Täna on palju emotsionaalset tuge, mis teid ümberitseb ja mis omakorda teeb teie partneri tugevamaks. Armsam on see, kes tunnistab, kui olete täis energiat, ambitsioone ja enesekindlust, ning näeb teid oma inspiratsiooniallikana, mis suurendab tema armastust ja imetlust teie vastu. Käsikäes seisate eluraskustega silmitsi, rahu ja paindlikkusega, tugevusega, mis tuleb üksteise kätest.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope