Armastuse ja suhte horoskoop 24.06.2023.


Jäär: Kui olete vallaline, peitub püsiva armastussideme leidmise võti selles, et olete oma püüdlustes kindel. Vältige tormamist uutesse suhetesse, ilma teist inimest tõeliselt tundma õppimata. Kui olete pühendunud suhtes, veenduge, et olete partnerile või potentsiaalsele armastusele avatud. Kui teie suhetes tekivad konfliktid, pange vastu soovile kohe reageerida. Selle asemel võtke aega ja koguge mõtteid.

 

Sõnn: Ego kõrvale jätmine võib tuua sind oma partnerile lähemale,kui kunagi varem. Teie partner tunneb end mõistetuna, väärtustatuna ja armastatuna. Teie valmisolek seada tema vajadused täna esikohale, süvendab teie sidet ning loob usaldusliku ja meeldiva õhkkonna. Kui olete vallaline, pidage meeles, et tõeline armastus ei seisne kellegi kontrollimises või võimutsemises, vaid pigem tema aktsepteerimises ja omaksvõtmises sellisena, nagu ta on.

 

Kaksikud: Kuigi teie olemus võib olla põnev ja lõbus, võib see olla ka kahe teraga mõõk ja kui seda ei kontrolli, võib see tekitada teie armuelus tarbetut turbulentsi. Pöörake täna tähelepanu oma emotsioonidele, sest need võivad olla kas liim, mis teie suhet koos hoiab, või katalüsaator, mis selle lahti rebib. Täna on võimalus teha positiivseid muutusi. Alustuseks olge teadlikum oma emotsioonidest, mis teie meeleolumuutusi põhjustavad.

 

Vähk: Kui olete pühendunud suhtes, tõmbab partnerit teie nakatava entusiasmi poole. Teie positiivne energia toob teie suhtesse sõõmu värsket õhku, võimaldades teil mõlemal sügavamal tasandil ühendust saada. See on suurepärane aeg väljendada oma armastust ja tunnustust oma partneri vastu. Kui olete oodanud õiget hetke, et läheneda kellelegi, kellest olete huvitatud, on täna õige päev see hüpe teha.

 

Lõvi: Teie partner on teie jaoks täna olemas, kui teda vajate, pakkudes teile tugevat emotsionaalset tuge. Ta mõistab teie muresid ja tema püsiv kohalolek tõstab teie tuju. Olenemata sellest, kas seisate silmitsi väljakutsetega tööl või isiklike takistustega on armastus suunanäitajaks, mis aitab teil takistustest üle saada. Kui olete vallaline, võite kohata potentsiaalset romantilist huvi mõne seltskondliku koosviibimise või kogukonnaürituse vastu.

 

Neitsi: Vältige täna väikestel probleemidel olulisteks probleemideks kasvamist. Selle asemel proovige pidada südamest südamesse vestlusi, kuulates aktiivselt oma partneri muresid ja väljendades oma tundeid. See avatud dialoog soodustab mõistmist ja tugevdab teie kahe vahelist sidet. Kui olete vallaline, julgustab universum keskenduma enne uude suhtesse astumist isiklikule kasvule ja emotsionaalsele tervenemisele.

 

Kaalud: Teie meel kihab ideedest ja uudishimust ning teie väljavalitu on samavõrra vastuvõtlik intellektuaalsele stimulatsioonile. Ükskõik, kas arutlete raamatute, päevakajaliste sündmuste või universumi saladuste üle, sisukates vestlustes osalemine tugevdab teie jagatud sidet. Vallaliste jaoks julgustavad tähed otsima intellektuaalset kaaslast. Osalege vestlustes, mis seavad teie vaatenurga proovile ja stimuleerivad teie intellekti.

 

Skorpion: Võite leida end täna oma armuelus ristteel. Teie karjääri nõuded võivad teie suhtele teatud pinget tekitada. Võib-olla olete pühendanud pikki tunde oma tööle, jättes oma partnerile vähe aega. Teie armastatud inimene võib tunda end tähelepanuta jäetuna ja igatseb teie lähedust. Kasutage seda võimalust, et oma prioriteedid ümber hinnata ja mõelda, kuidas luua parem tasakaal. Teie partner väärib teie tähelepanu.

 

Ambur: Päevane energia õhutab teid tasakaalustama oma vabadust ja kohustusi. Hindate oma iseseisvust kõrgelt ja on oluline säilitada see individuaalsustunne. Siiski on sama oluline mõista oma partneri vajadusi ja leida viise, kuidas tema soove rahuldada. Kui olete vallaline, julgustab tänane energia teid mõtisklema oma varasemate suhtemustrite üle.

 

Kaljukits: Tähtede seis kutsub teid seadma oma suhte prioriteediks ning investeerima aega ja vaeva selle kasvu edendamiseks. See on võimalus väljendada oma armastust, tänu ja imetlust oma kallima vastu. Teie kiindumussõnad ja lahked teod mõjutavad teie partnerit sügavalt, soodustades sügavat emotsionaalset sidet. Kui olete vallaline, meelitab teie sarm tõenäoliselt austajaid, nii et võtke omaks tähelepanu.

 

Veevalaja: Tänased energiad julgustavad sind oma armuelu eest vastutama. Selle asemel, et oodata, kuni armastus teid leiab, otsige potentsiaalseid partnereid ennetavalt. Olge aktiivne, liituge tegevustega, mis vastavad teie huvidele, ja olge avatud uutele sidemetele. Pidage meeles, et enesekindlus on atraktiivne omadus, mis tõmbab teisi teie poole. Teie autentsus ja intelligentsus köidavad inimesi ja sillutavad teed tähenduslikule ühendusele.

 

Kalad: Täna on päev, mil tuleb olla impulsiivsete reaktsioonide suhtes ettevaatlik. Olete tuntud oma emotsionaalse sügavuse poolest, kuid enne rääkimist või tegutsemist mõtlemine on ülioluline. Kui mõni olukord teid vallandab, võtke hetk hingamiseks ja oma mõtete kogumiseks. Impulsiivne reageerimine võib põhjustada ainult rohkem konflikte või haigeid tundeid. Otsustage vastata armastuse ja lahkusega isegi raskustes.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope