Armastuse ja suhte horoskoop 24.07.2023.


Jäär: Kuigi kirg ja entusiasm on teie kõige atraktiivsemad omadused, võivad need põhjustada ka emotsionaalseid kõikumisi, mis võivad teie lähedasi segadusse ajada. Võtke hetk oma emotsioonide üle mõtisklemiseks ja mõelge, kuidas need teie suhteid mõjutavad. Vallalised, olge valmis kohtuma kellegagi, kes näeb teid läbi ja hindab teie unikaalsust. See uus inimene võib sobida teie seiklushimulise vaimuga.

 

Sõnn: Täna võivad minevikus tekkinud lahendamata probleemid uuesti päevakorda kerkida, mistõttu tunnete end pingeliselt oma stabiilsuse ja uute võimaluste uurimise soovi vahel. Olge oma tunnete osas partneriga aus. Võtke omaks haavatavus, sest see võib sillutada teed sügavamale mõistmisele. Usaldage oma armastuse jõudu ja oma suhte vastupidavust, kui liigute sellel transformatiivsel perioodil.

 

Kaksikud: Täna võite tunda end enesekindlamalt ja julgemalt südameasjades, selle poole püüdlemisel, mida soovite. Planetaarne joondus annab teile võimaluse vabaneda enesekehtestatud piirangutest, võimaldades teie autentsel minal läbi paista. Usaldage oma instinkte ja ärge kartke armastuses initsiatiivi haarata. Teie vaimukus ja sõnaosavus on haripunktis, muutes teid potentsiaalsete romantiliste huvide jaoks veelgi atraktiivsemaks.

 

Vähk: Praegu võib teie partner olla entusiastlik millegi uue ja põneva proovimisest. Kui aga plaanisite midagi koos ette võtta, tuletage talle õrnalt meelde, et ta hoogu maha võtaks. Soovitage lõdvestunud ja intiimsemaid tegevusi, mis aitavad teil sügavamalt suhelda. Teile mõlemale võiks sobida vaikne jalutuskäik looduses või kodus hubane filmiõhtu.

 

Leo: On aeg näha potentsiaali selles, mis ees ootab. Neile, kes on kõhelnud oma tunnete väljendamise või suhte uuele tasemele viimise suhtes, pakub see nädal suurepärase võimaluse. Tehke see hüpe, sest tähed on teie kasuks. Vallalised peaksid olema avatud uute suhtlusringkondade avastamiseks või kogunemiskutsete vastuvõtmiseks, kuna need võivad viia teid köitva inimeseni.

 

Neitsi: See on ideaalne aeg tulevase puhkuse planeerimiseks oma partneriga. Reisimine ja uute kohtade uurimine võib teie suhtele põnevust ja seiklusi lisada. Sihtkoha valimisel arvestage teineteise huvide ja soovidega, et mõlemad saaksid kogemusest rõõmu tunda. Uurige oma eelistustele vastavaid parimaid sihtkohti, majutuskohti ja tegevusi. Otsige kohti, mis pakuvad nii lõõgastust kui ka avastamist.

 

Kaalud: Teie suhe võib praegu mõneks ajaks tahaplaanile jääda, kuna teil ja teie partneril võib olla vaja enda jaoks aega võtta. See ei tähenda probleeme,vaid see on võimalus isiklikuks kasvuks ja järelemõtlemiseks. Vallalisele võib see olla ka kasulik aeg keskenduda enesearmastusele. Pidage meeles, et terve suhe iseendaga on enne romantilisele partnerlusele täielikku pühendumist ülioluline.

 

Skorpion: Tänase päeva jooksul võib teie romantiline elu kogeda põnevust ja kirge. Sädemed lendavad kindlasti, olgu siis pikaajalises suhtes või uusi sidemeid uurides. Siiski on ülioluline olla oma tegude suhtes tähelepanelik, kuna impulsiivsus võib põhjustada arusaamatusi. Võtke hetk, enne kui vihale reageerite, sest kiirustades tehtud otsused võivad teie suhte harmooniat kahjustada.

 

Ambur: Tänane päev pakub vallalistele suurepärast võimalust kohtuda uute inimestega ja potentsiaalselt alustada põnevat romantilist peatükki. Teie seiklushimuline loomus tõmbab teisi teie poole, suurendades võimalusi tähenduslike sidemete loomiseks. Pühendunud suhtes olevad inimesed peaksid meeles pidama, et lahkarvamused on iga suhte loomulik osa ja nende konstruktiivne käsitlemine tugevdab teie sidet.

 

Kaljukits: Kui olete igatsenud sügavamat sidet oma partneriga või unistate oma ideaalse paarilise leidmisest, võib täna olla aeg, mil teie soovid täituvad. Päev algab harmooniliselt. Suhtlemine teie ja teie partneri vahel on sujuv ja voolav, võimaldades teil väljendada oma tundeid. Vallalised, kui olete kõhelnud läheneda kellelegi, keda peate sarmikaks, on nüüd aeg seda teha.

 

Veevalaja: Tänane päev toob teie romantilistesse ettevõtmistesse emotsionaalse intensiivsuse. Võite kahtluse alla seada oma tunded ja analüüsida oma suhteid teisest vaatenurgast. See eneseteadlikkus võib põhjustada teatud ebakindluse hetki, kuid oma vajaduste paremaks mõistmiseks on oluline see enesevaatlus omaks võtta. Pidage meeles, et teie partner võib samuti läbi elada emotsionaalse mägironimise, seega on kannatlikkus ülioluline.

 

Kalad: Olge praegu oma suhte vajaduste suhtes tähelepanelik. Teie emotsionaalne side väljavalituga jõuab uutesse sügavustesse. Kui sukeldute koos tunnete merre, väljendage kindlasti oma emotsioone avalikult. Jagades oma haavatavust, kutsute oma partnerit sama tegema, luues turvalise ruumi emotsionaalseks intiimsuseks. Teie valmisolek vastata tema tunnetele tugevdab teie sidet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope