Armastuse ja suhte horoskoop 24.09.2023


Jäär: Olete täna rõõmsameelne. Teie suhe partneriga on vaikne rahuldust pakkuv. Tõenäoliselt saate oma partnerilt meeldivaid üllatusi, mis rõõmustavad Teid. Planeerige oma kallimaga lühike puhkus, et jagada oma tundeid. Vallalised peaksid haarama initsiatiivi, et jääda silma sellele, keda nad imetlevad.

Sõnn: tunnete soovi jagada oma hiljutisi kogemusi oma partneriga, arvestades, kui keerulised on viimased päevad teie jaoks olnud. Need, kes seisavad silmitsi armuelu probleemidega, peavad omaks võtma emotsionaalse lähenemise ja valima oma tunnete edastamiseks õigeid sõnu. Vallalised peavad oma suhtlusringkonnast partneri otsimisel olema aktiivsemad.

Kaksikud: Teile meeldib täna hästi riietuda ja soovite oma partneri heakskiitu. Teis on julgust astuda julge samm ja planeerida meelelahutuslik õhtu oma kallimale. Vallalised peavad enne uue suhte alustamist enda pea selgeks klaarima ja oma prioriteedid ritta panema. Kindlas suhtes olijad peavad vältima tarbetuid vaidlusi.

Vähk: on viimane aeg teha oma igapäevarutiinist paus. Broneerige oma partneriga koht linnast väljas ja leidke taas see, kellesse armusite. Peate asju hindama, olemata liiga emotsionaalne. Ärge laske oma tõekspidamistest lahti vaid püüdke oma partnerit veenda nägema asju samast prismast.

Lõvi: Peaksite endasse süüvima, kas olete õnnelik selle üle, kuhu oma armuelus liigute. Selliste mõtete omamine ei pruugi olla halb, sest see aitab Teil oma alateadlike mõtetega ühendust luua. Täna üksinduse valimine võib olla hea võimalus anda endale väljateenitud hetk mõtisklemiseks ja enda laadimiseks. Ideaalne päev, et veeta aega iseendaga ja puhasta oma mõtteid.

Neitsi: Võib-olla olete just astunud uude suhtesse, kuid ärge avage veel oma saladuste laegast, sest pole selge, kas saate seda inimest praeguses etapis täielikult usaldada. Parem on vait olla, kuni õige hetk on käes. Veetke üksteisega aega ja looge side, mis juhendab teid pikemas plaanis omavahel rohkem jagama. Püsisuhtes olijad saavad koos korraldada meelelahutusliku õhtu.

Kaalud: Teie tähed käsivad Teil teha pingutusi, et saavutada seda, mida soovite. Te olete võluv isiksus, et meelitada inimesi. Te ei tohiks jääda sellele puhkama ja ootame. Minge välja ja tehke see teoks. Kaaslase leidmise tõenäosus on suur. Paarisuhtele pühendunud inimesed tunnevad, et soovivad veeta päeva koos oma armastatuga. Hallake oma kodust töökoormust nii, et saate õhtuti koos kvaliteetaega veeta.

Skorpion: Peate leidma viise, kuidas end maailmast välja tuua, hoolimata sellest, milline on Teie energiatase täna. Kahjutu flirt ei vii teid hätta, seega kasutage oma oskusi maksimaalselt. Pühendunud paarid peavad olema piisavalt enesekindlad, et näidata oma loomingulisi oskusi, et oma partnerit meelitada. Ees ootab uus romantiline periood.

Ambur: Te peaksite täna oma partnerit julgustama ja motiveerima suuremate asjade saavutamiseks. Ärge olge kriitiline, sest see teeb Teie armastatule haiget, vaid hinnake teda. Vallalised võivad tunda end hiljutiste kogemuste tõttu pettunud, kuid nad ei tohiks takerduda. Koguge oma mõtted ja proovige uuesti. Pühendunud paarid võiksid planeerida kollektiivset treeningut.

Kaljukits: Olete täna tavapärasest tundlikum. Te tabate täna oma partneriga eriti tugevat emotsionaalset klappi, mis annab selgust isiklikes asjades. Need, kes on vallalised, ei pea veel suhtesse kiirustama. Laske esmalt lahti oma minevik, puhastage oma mõtted ja võtke aega. Paarisuhtes olevad inimesed peaksid lahendama käimasolevaid probleeme avatud meelega.

Veevalaja: Te ei pea oma armuelus teist viiulit mängima. Peaksite oma arvamust selgelt väljendama ja mitte sattuma liiga kergesti mõjutatavaks. Olete võitleja ja peaksite oma partnerile sagedamini väljakutseid esitama. Veetke täna veidi aega oma sõprade ja perega ning kuulake nende tagasisidet oma elu kohta. Pühendunud suhtes paarilised võiksid üksteise tunnete suhtes tundlikumad olla.

Kalad: ärge laske oma ebakindlusel oma mõtteid segada. Soovimatu hirmu tõttu on raske inimesi kergesti usaldada. Keegi pole täiuslik, seega aktsepteerige inimesi sellistena, nagu nad on ja tehke oma elus vastavalt sellele muudatusi. Mõelge ümber oma armastuse kontseptsioon ja laske lahti igasugustest takistustest. Pühendunud partnerid võiksid mõelda loomingulistele viisidele, kuidas oma partner õnnelikuks teha.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope