Armastuse ja suhte horoskoop 24.10.2023.


Jäär: Suhterindel ennustatakse tänaseks olulisi muutusi. Saate oma suhtestaatust hinnata pärast seda, kui olete rohkem teada saanud asjaoludest, mis viisid teie partneri segadusse. See teeb teile sügavalt haiget, kuid mõistate, miks teie suhe on ebastabiilne. Vallalised peaksid pühendama oma tähelepanu turvalise tuleviku loomisele, et pakkuda oma potentsiaalsele kaaslasele head.

 

Sõnn: Vaatamata rutiinile, soovitatakse teil leida võimalusi oma hingesugulase rõõmustamiseks. Mõnikord tõmbate ligi seda tüüpi armastust, mis põhineb väljamõeldisel, nii et ärge võtke oma suhet iseenesestmõistetavana. Olge loominguline, et teie armsam tunneks ennast erilisena. Peate neid hindamatuid hetki igavesti kalliks. Pahameele hoidmine endise partneri vastu, mõjutab teie praegust kohtinguelu, nii et laske lahti, kui võimalik.

 

Kaksikud: Pöörake oma suhte analüüsimisel tähelepanu punastele joontele. Ühenduse sundimine pelgalt sellepärast, et olete oma partneriga kaua koos olnud, on kasutu. Kui kaaslaste surve sunnib teid tema juurde jääma, siis uurige, kas suhe pakub teile rõõmu või mitte. Teate vastust tuleb seestpoolt, seega tegutsege vastavalt. Enne uude elufaasi sisseelamist on vallaliste jaoks vajalik püsivus, nii rahaasjades, kui ka emotsioonides.

 

Vähk: Olge valmis väikesteks konarusteks oma suhetes, mis on tingitud teie kangekaelsest suhtumisest ja kannatamatusest. Mõnikord võib teie lapselik olemus, partneri jaoks, tunduda ebaküpsusena. Tõsistes olukordades veenduge, et tegutseksite küpselt ja pöörake tähelepanu sellele, mida teie kaaslane ütleb. Näidake oma hoolivust sellele inimesele, kellega olete hiljuti kohtamas käima hakanud. Teil on alati varrukas üks või kaks nippi, mis teie kaaslast lummavad.

 

Lõvi: Tõenäoliselt tekib teie ja teie partneri vahel konflikt, kuid peate oma seisukohtadele jääma ja mitte taganema. See kõik ei teki pikaajalist lõhet, seega ärge olge liiga stressis. Hoolimata lühiajalistest probleemidest mõistab teie partner, et tegite seda, mida õigeks pidasite. See toob asjad perspektiivi ja partner hakkab teid paremini mõistma.

 

Neitsi: Ootate vastutasu, kui pingutate oma suhte nimel. Teenimise teod täidavad teie südame rõõmuga. Seega, kui tunnete, et te ei saa oma partnerilt piisavalt kindlustunnet, muutute emotsionaalseks. Kui olete vallaline, olge kaaslase otsimisel ettevaatlik. Keegi võib teid, maski ette pannes, oma isiksusega petta. Niipea, kui märke näete, hoidke sellest inimesest distantsi.

 

Kaalud: Täna võib teie kodus tekkida dramaatiline stsenaarium, kuna teatud pereliikmed sekkuvad teie inimestevahelistesse probleemidesse. Isegi kui proovite oma partneriga rahulikult vestelda, võib teie lähedaste nügimine, tekitada tuliseid vaidlusi. Toeta oma partnerit selles olukorras, et kaosest eemale hoida. Kui asute oma partneri poolele, tunneb ta ennast turvaliselt, sest teie pere võib püüda teda alahinnata.

 

Skorpion: Täna võite ennast rahutult tunda, kuna teie partner on teie eest mõnda asja varjanud. See võib raskendada oma partneri emotsioonide usaldamist. Teie kaaslane võib olla ebasiiras. Kui tunnete, et suhe enam ei toimi, astuge samm tagasi ja tehke väike paus. Mõelge kogetavate tunnete põhjustele, nii tajute ennast ja oma suhteid palju paremini.

 

Ambur: Täna vajab teie kallim abi ja tuge. Praegu pole õige aeg oma partneri üle, tema tunnete pärast, kohut mõista. Näidake talle oma vankumatut armastust ja toetust. Peaksite praegu oma väikesed kaebused ja pettumused kõrvale jätma. Teie suhe võib pikas perspektiivis muutuda, sõltuvalt teie käitumisest. Vallalised võivad esimesest silmapilgust armuda kellessegi, kes hiljuti nende tööeluga liitus.

 

Kaljukits: Tänane päev võib tuua teie jaoks uusi sõprussuhteid või tutvusi. Need võimaldavad teil teha vahet võltsi ja ehtsa tunde vahel ning aitavad teil mõista armastuse alust. See parandab teie võimet valida endale sobiv partner. Kui olete pühendunud suhtes, hindab teie partner teie pingutusi, tugevdades teie sidet. Ta pakub turvalise ruumi vestlemiseks, kartmata, et tema üle kohut mõistetakse.

 

Veevalaja: Teie jaoks võib kaugsuhte hoidmine muutuda üha keerulisemaks. Kuigi, aeg-ajalt üksilduse tunne on tavaline, rääkige sellest oma partneriga, kui see hakkab teid liiga palju mõjutama. Võite jätkata, kui saate välja töötada ideid, teie kahe ruumi sildamiseks. Vallalisi võib pimestada, lähedase sõbra võlu. See õnn võib toimida, kui nad alustavad selle sõpruse laiendamist, potentsiaalseks suhteks.

 

Kalad: Teie partner võib praegu olla üsna emotsionaalne. Väikesed asjad võivad teda häirida, seega käsitlege tema tundeid ettevaatlikult. Pöörake kaaslasele rohkem tähelepanu ja see võib temaga imesid teha. Ta sõltub oma õnne osas, teist. Kuigi see võib olla ülejõu käiv, andke talle teada, et ta kontrolliks ise oma õnne. Toetamine on okei, kuid kui partner on teist sõltuv, hakkavad tal olema põhjendamatud ootused.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope