Armastuse ja suhte horoskoop 24.11.2022.


 

Jäär: Täna võib olla raske päev oma kallimaga sisukate vestluste pidamiseks, nii et valmistuge vastavalt. Teil ja teie kaaslasel võib olla keeruline vestelda, ilma et ei räägiks üksteisest mööda. Mõne karmi sõna võiks vahetada leebemal toonil.Selle kõige keskel jääge rahulikuks ja saage aru varjatud õppetundidest.

Sõnn: Teie romantilise elu pusle võib lõpuks kokku sobida, andes teile nii vajaliku moraalitõuke. Kui asi puudutab teie südant, siis teate, mis on teie jaoks ideaalne. Teie armastuspüüdlused võivad õnnestuda, kui säilitate oma loomupärase uudishimu. Kui te olete suhtes, võite vabalt minna välja ja suhelda, ilma probleemide pärast muretsemata.

Kaksikud: On oht, et katse oma romantilist elu kontrollida võib muuta selle vähem rahuldavaks. Üks aspekt teist võib igatseda õnne ja lähedust, kuid teine ​​pool teist võib uskuda, et te ei vääri kumbagi ilma pingutamata. Mõelge, kas see on tõesti hea suhte mõte. Ärge kunagi unustage, et teid armastatakse ja aktsepteeritakse sellisena, nagu olete.

Vähk: On teie aeg oma armuelus särada. On midagi, mis toob täna esile sinu kõige ainulaadsema ja ahvatlevama versiooni. Võite olla kindel, et on keegi, kes jagab teie kirge mis tahes põhjusel, mis teid kõige rohkem liigutab. Mine välja ja propageeri seda, millesse usud; järgi oma kirge ja inimesed, kes on olulised, tulevad sinu poolele.

Lõvi: Sa võid praegu suhteosakonnas liiga suure koormuse enda peale võtta. Võid tunda vastutust selle eest, et asjad jätkuksid konstruktiivselt. Pahameel võib tekkida, kui pingutate suhte nimel pidevalt rohkem, kui vastutasuks saate. Avastage, kuidas tunda end romantilistes suhetes kindlalt ilma piiranguid kehtestamata.

Neitsi: Nüüd on intellektuaalse kasvu aeg. Teie partnerluse olemus muutub, võib-olla vastavalt teie igaühe enda seatud piiridele. Võib-olla on teatud tegevusi, mida teete koos, ja mõnda, mida te ei tee. Sul on täna võimalus laiendada oma silmaringi ja kaaluda oma suhetes uudseid edasiminekuid.

Kaalud: Kui olete hoidnud end tagasi oma tunnete avaldamisest suhtes, võiksite end seda tehes nüüd enesekindlamalt tunda. See tugev veendumus võimaldab teil selgelt ja ühemõtteliselt öelda, et te pole rahulolematusega suhtes leppinud. Pidage meeles, mida te selle saavutamiseks tegite, ja proovige seda mustrit igal võimalusel korrata, et õnnelikuks jääda.

Skorpion: Teie romantiline elu võib saada uut elujõudu,mis võib aidata teil uuesti kohtamas käia. On lootust, kui tunnete, et olete sattunud armastuse teele. Teie võime filtreerida välja ebaoluline teave ja nullida see, mida tegelikult soovite, on tõenäoliselt edetabelitest väljas. Võimalik, et teie peen ja jõuline elegants muudab teid potentsiaalsete partnerite jaoks vastupandamatuks.

Ambur: Proovige täna läheneda armastusele teistmoodi. Proovige oma partneriga midagi uut ja vaadake, kuhu see viib. Proovige üks kord mitte vaadata teda nii, nagu olete alati vaadanud, ja eeldage, et mõistate juba kõike, mida tema kohta teada on vaja. Laske tal proovida midagi uudset ja värsket, olles lihtsalt tema ise. Andke ruumi vigadele, aga ka edule. Avastage üksteise uusi mõõtmeid.

Kaljukits: Teie romantilises partnerluses on alati arenguruumi. Ideaalse armusuhte nimel töötades on oluline lisada oma rutiini mõned lõbusad tegevused. Kui soovite sellest maksimumi võtta, peaksite ilmselt looma lava, kus on palju kirge ja sensuaalsust, mis muudavad romantiliseks. Ärge muretsege homse pärast; selle asemel keskenduge olevikule.

Veevalaja: See, kuidas teie romantiline elu praegu kulgeb, on kingitus, mida peaksite täielikult ära kasutama. Kõik tekkinud kodused takistused võivad nüüd leeveneda. Need, kes on kohanud lähedaste vastupanu, avastavad, et olukord on nüüd palju paremini juhitav. Olge tänulik paljude inimeste eest, kes teist hoolivad ja teid toetavad.

Kalad: Sul võib täna olla keeruline oma partneriga koostööd teha. Võib olla raske isegi tema tähelepanu köita, rääkimata tema veenmisest milleski. Võite mõlemad pingutada, et oma suhet muuta, kuid tundub, et te ei hooli sellest. Selle asemel võite mõlemad jätta mulje, et olete kauged ja eeterlikud, mis võib olla kahjulik. Mõelge, kas teis on midagi puudu.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope