Armastuse ja suhte horoskoop 24.11.2023.


Jäär: Täna peaksid vallalised lõpetama häbelikkuse ja laskma glamuursetel unistustel eredas valguses mängida. Teile võib meeldida keegi ja te jälgite teda eemalt. Minge selle tunde poole, mida soovite, lahkuge oma mugavustsoonist ja lubage endale armumist. Siirus võib avada armastuse uue mõõtme. Kui olete pühendunud suhtes, aitab teineteisele oma tunnetest rääkimine teie sidet tugevdada.

Sõnn: Intensiivsus ja omandihimu domineerivad täna teie armuelus. Te soovite tõsisemaid suhteid, millel on rohkem sügavust. Mõned inimesed võivad teid imetleda teie üksmeele pärast, samas kui teised võivad teie kiindumusomadusi eemaletõukavaks pidada. Kui olete pühendunud suhtes, saate seda energiat maksimeerida, püüdes tasakaalustada oma ja oma partneri soove. Rääkige ja olge oma armupartneriga aus ning kuulake tema taotlusi.

Kaksikud: Täna olete pakatav energiast ja loovusest. See on hea aeg oma partneriga koos loovaks tegutsemiseks. Teie intuitsioon on hämmastav ja võimaldab teil tunda, kuidas teie armastatud inimene end sisimas tunneb. Seetõttu võivad tekkida sügavamad emotsionaalsed sidemed. Jagage oma tundeid ja rääkige oma partnerile, mida soovite saavutada. Need arutelud on teie intuitiivse taipamise tõttu veelgi rikkalikumad.

Vähk: Vallalised inimesed veedavad täna terve päeva suheldes. Ükskõik, kas flirdite internetis potentsiaalse armuhuviga või saadate romantilisi sõnumeid, tekib teil tung läheduse järele. Olge suhtele avatud, sest intensiivne suhtlemine võib teile tuua järgmise potentsiaalse elukaaslase. Kui olete püsisuhtes on teie päev täis siirast suhtlemist ja emotsionaalset intiimsust.

 

Lõvi: Üksik süda võib täna kogeda ettearvamatuid emotsionaalseid pöördeid. Ärge taanduge liiga kiiresti, kui keegi eriline soovib oma tunnetest rääkida. See ei puuduta emotsioone, probleem on oma tõdede paljastamises. Võtke aega partneriga siira ühenduse loomiseks ja laske oma südamel ennast juhtida. Kuigi need ühendused on ilusad, õitsevad need vaid valvamata hetkedel.

 

Neitsi: Teie suhe kogeb täna läbimurret. Valed arusaamad armastusest ei rõhu teid enam ja vanad haavad paranevad, see kõik muudab teid tugevamaks. Armastate üksteist palju ehedamalt ja siiramalt. See on hea päev, et meenutada koos armastust ja muutumist. Armastust väljendades olge oma tunnetele aus. Nüüd, kui vanad väärarusaamad teid enam ei koorma, võib teie ühenduse autentsus veelgi rohkem särada.

 

Kaalud: Tänane päev toob üksikutele hingedele lootuskiire. See vankumatu järjepidevus suhteotsingul, võib kellegi poolt teie suunas, tekitada optimismi. Teie potentsiaalne partner võib lubada midagi erilist, mis viib suhtluse järgmisele tasemele. See näitab tõelist pühendumust, mida peaksite jälgima. Võtke hetk, et näha enda ümber positiivset energiat ja laske armastusel oma ellu voolata.

 

Skorpion: Kui olete pühendunud suhtes, ootab teid täna meeldiv üllatus. Teie armastatu plaanib midagi ebatavalist ja armsat, et muuta teie päev eriliseks. Side teie kahe vahel on tugev ning kipute oma suhetes säilitama rahu ja harmoonia. Siiski on soovitatav investeerida rohkem koos veedetud kvaliteetaega. Leidke hetki oma sideme süvendamiseks, võib-olla romantilise õhtusöögi või lihtsa, südamliku vestluse abil.

 

Ambur: Teie ainulaadsus on paljude võluvate omaduste hulgas, mida teised hindavad. See aitab teil silma paista ning hoiab romantika põleva ja suhte puutumatuna. Mõelge täna koos käidud teele ja kõigile neile imelistele hetkedele. Armastage unikaalseid omadusi, mis eristavad teid teistest inimestest. Tähistage koos seda erilist suhet, see aitab püsida ja kasvada.

 

Kaljukits: Nautige tänast päeva, vaatamata sellele, et mõnel teist ei pruugi olla armastatud, olulist inimest kõrval. Teie lähedased ja sõbrad võtavad teid armastusega omaks. Nautige niisama koosolemist, sest see annab teile palju õnne. Naerge koos, jagage mälestusi ja mõelge homsele. Las süda täitub siirusega, mis teil on oma pere ja sõprade vastu. Täna on päev, mil tuleks lõõgastuda ja nautida õnnelikke hetki.

 

Veevalaja: Kosmilised mõjud ei ole sinu vastu väga sõbralikud, seega ei pruugi te end täna nii armastavalt tunda. Paarina saate siiski koos edasi liikuda. Rääkige omavahel olulistest, asjakohastest ja tõsistest probleemidest. Armastus ei seisne alati selle demonstreerimises, see on ka üksteise mõistmine ja toetamine. Seega, kuigi see ei pruugi olla kõige romantilisem päev, võib see teie suhte jaoks siiski hea olla.

 

Kalad: Tähed soovitavad teil keskenduda, oma lojaalses suhtes, enesevaatlusele ja paranemisele. Veenduge alati, et arvestaksite oma vajadustega ja paraneksite kõigist teie suhet mõjutavatest emotsionaalsetest armidest. Võite otsida nii teraapiat kui ka proovida meditatsiooni, et ennast ja suhet tugevamaks muuta. Saate aru, et kui töötate isikliku kasvu ja heaolu nimel, muutub teie side partneriga intensiivseks ja rahuldustpakkuvaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope