Armastuse ja suhte horoskoop 24.12.2022.


Jäär: Täna on fookuses inimestevahelised sidemed. On hea aeg saada rohkem teada oma soovidest, häälestudes oma sisemisele tuumale. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, ei saa te muud,kui mõtiskleda oma varasematest või praegustest suhetest,saadud, teadmiste üle. Armastatu kuulamine võib teid temaga rohkem ühendada ja aidata teil probleemidega toime tulla.

Sõnn: Sinu tänasel romantilisel elul on üllatav pööre. Tõenäoliselt loote täna,teile meeldiva inimesega,tugeva emotsionaalse sideme. Esialgne vestlus teie kahe vahel võib olla märkimisväärne ja sellel võivad olla kaugeleulatuvad tagajärjed. Vestlus võib jätkuda, kui teie ja teie partner nõustute. Kasuks tuleks pingevabamas keskkonnas suhtlemine.

Kaksikud: Täna pole riskide võtmiseks õige päev. Võimalik, et tunnete end mitme ülesandega žongleerimise tõttu desorienteeritu ja väsinuna. Kui rääkida teie romantilisest elust, võib tunduda, et asjad on kogu aeg liikvel ja on raske kõige toimuvaga sammu pidada. Parim on kannatlikult oodata, kuni teie elu tegelik kulg hakkab aeglaselt ilmnema.

Vähk: Kui lased täna oma emotsioonidel lennata, võivad need sind täielikult rööpast välja viia. Keegi, keda olete hiljuti tundnud, võib sinu südame murda. Tõmba pea liiva alt välja. Võimalik, et see on lihtsalt armumine. Peate õppima oma tundeid kontrollima, kui soovite tulevikus südamevalu vältida. Otsuseid ja tegevusi tuleks teha aeglaselt. Võimatute otsuste tegemine on midagi, mida peaksite püüdma vältida.

 

Lõvi: Peaksite oma armuelust kokkuvõtte tegema. Hingeotsingutes kohe lõpule viima kõik vajalikud remonditööd. Teie elus võib praegu toimuda palju üleminekuid. Olete oma varasematest püüdlustest edasi liikunud ja vahetanud need uute vastu. Uurimisvaim on armusuhtes hädavajalik. Teate, et olete leidnud ideaalse inimese, kui ta on teie eesmärkidest huvitatud.

 

Neitsi: Täna täidavad teie südant õnnelikud mõtted potentsiaalsest romantilisest ühendusest. Kui olete praegu vallaline, võite kohtuda kellegagi, kes teeb selgeks, et ta on sinusse salaja armunud. Neil, kellel on õnn olla pühendunud suhetes, on partner, kes väljendab selgelt, kui palju ta teist hoolib. Väljendage oma surematut armastust kaaslase vastu.

 

Kaalud: Täna on võimalus oma lähedastele, südamesse pugeda, arvestades täna teie ümber valitsevat optimismi ja otsusekindlust. Suhtlemine on igas suhtes võtmetähtsusega. Sel loomingulisel hetkel võiksite teie ja teie partner kokku leppida, et pidada pere ja sõpradega tagasihoidlikku koosviibimist. See mitte ainult ei paranda teie isiklikku sidet, vaid ka teie sotsiaalset elu.

 

Skorpion: Mõned paarid võivad tunda end oma suhetes tavapärasest kindlamalt. Mõeldesrma hetkedele, mis viisid selle vastleitud pühendumiseni, valdab teid turva- ja mugavustunne. Päev võib mööduda oma kallimaga armatsedes Pidage seda päeva elavalt meeles, et saaksite sellest jõudu ammutada, kui teie kahtlused ähvardavad teid kunagi võimust võtta.

 

Ambur: Olge pingelistes olukordades loomulik. Tavaliselt väldite vastasseisu, kui vähegi võimalik, kuna teil on vastumeelsus vaidluste vastu. Täna võib olla üks neist päevadest, mil teie ja teie kaaslane kogete ootamatut segadust. Kuigi te ei soovi vaidlusi, võiks selles olukorras olla kõige parem rääkida. Parem on ehe diskussioon kui üldse mitte.

 

Kaljukits: Täna on oluline säilitada rahulikkus ja keskenduda. Kipud mõnikord laskma oma tunnetel ennast mõjutada, nii et proovige neid veidi ohjeldada. Veetke oma partneriga aega ja rääkige südamest südamesse, kuidas te end tunnete. Ärge unustage hoida asju lahedana, et teie partner saaks aru teie emotsioonide sügavusest.

 

Veevalaja: Päikesepaisteline eluviis tungib teie päeva. Kui teil veab, kohtute inimestega, kes aitavad teil leida mis tahes keerulise suhte helge külje. Oma plaanide ja mõtete jagamine sõpradega,tulevikku vaadates on tark samm. Teiste inimeste olemasolu teie elus on sel ajal ülioluline. Väljendage oma tundeid inimestele, kes on teile olulised.

 

Kalad: Olete juba mõnda aega oma suhte nimel töötanud ning seni panustatud aeg ja pingutus on loonud stabiilse aluse oma armastuse kasvatamiseks. Kui teie ja teie kaaslane olete juba mõnda aega kohtamas käinud, võib tänane päev olla otsustav pöördepunkt teie teekonnal pikaajalise pühendumise poole. Püüdke säilitada olukorra suhtes mõningane perspektiiv ja ärge laske end kellelgi segada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope