Armastuse ja suhte horoskoop 24.12.2023.


Jäär: Teie jaoks on armastus alati põnev aga täna muutub see veelgi dünaamilisemaks. Teie ja mõne erilise inimese vahel võib olla vastupandamatu magnetism, kuid ärge kiirustage. Veenduge, et teie tuline temperament ei varjutaks mõistmise ja kannatlikkuse tähtsust. Vallalised võivad kokku puutuda oma unistuste partneritega, samas kui pühendunutele võib see olla ideaalne aeg oma romantika taaselustamiseks.

Sõnn: Täna kogevad nii armastajad kui vallalised oma armuelus rõõmu ja põnevust. See võib olla suurepärane aeg uute ühenduste loomiseks ja vanade tsementeerimiseks. Olemasolevad suhted saavad võimaluse areneda ja intiimsus süveneb. Vallaliste jaoks on võimalus kohtuda kellegi uuega, kes teis huvi äratab.

Vähk: Kuu juhib teie tundemaailma, võimendades teie intuitiivset arusaama teid ümbritsevatest. Võite kogeda emotsionaalset rahutust oma partneri vastu. Ärge vältige neid tundeid. Võtke need omaks, mõistes, mida teie süda tõeliselt vajab. Armastus on teekond ja teie tee on mõeldud teid kaunil viisil kasvatama. Vallaliste jaoks nõuab romantiline maailm, et oleksite avatud ja aktsepteeriksite potentsiaalset armastust.

Kaksikud: Ees ootavad romantilised võimalused, kui Veenus tungib teie armastuse sektorisse. Võite kogeda ootamatuid emotsioone, mis võimaldavad teil tugevdada sidet oma partneriga. Vallalised, intrigeeriv võõras võib teie ellu astuda. Suhtlemine saab olema võtmetähtsusega. Proovite oma tundeid avaldada, on see ideaalne aeg. Olge ehtne, avatud ja valmis muudatusi tegema.

Lõvi: Veenus juhib teie armuelu rahu ja kire poole. Olgu selleks romantika taaselustamine või armastuse otsimine, võtke seda kingitusena. Rääkige oma partneriga südamest, avatud arutelud parandavad suhteid. Vallalised võivad ootamatutes olukordades oma partneri leida. Võtke need hetked omaks ja uskuge armastusse.

Neitsi: Armastuses on sel nädalal oodata emotsioone. Selle asemel, et karta ootamatusi, võtke seda kui võimalust oma suhetes tugevamaks saada. Vallalistel lendavad sädemed, suhetes olevad inimesed aga kogevad uuenenud harmooniat ja mõistmist. Tähed näitavad, et praegu võib olla suurepärane aeg varasemate suhete taaselustamiseks.

Kaalud: On aeg armupaati veidi kõigutada. Olge avatud dialoogidele, mis panevad teid tundma haavatavana, kuid armastatuna. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, kasutage võimalusi oma sidemeid süvendada. Kõiki konflikte või arusaamatusi tuleks vaadelda kui võimalust üksteise kohta rohkem teada saada. Need, kes otsivad armastust, võivad leida salapärase võõra, kes tõmbab nende tähelepanu.

 

Skorpion: Armastus võib täna teie teele tuua kurve, kuid usaldage oma kosmilist karismat. Suhted vajavad värskendavat dialoogi ja ausat suhtlemist, teie sõnad tabavad õigeid akorde. Vallalised, võite kohtuda kirglike, sarnaselt mõtlevate inimestega, luues vastastikuse magnetismi õhkkonna. Üldiselt põimub kirg tunnetega, andes teie armuelule köitva olemuse.

 

Ambur: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, suurendab taevane joondus teie võlu ja atraktiivsust. Kaaslase meelitamine on lihtsam, kui arvate aga pühendunud inimesed leiavad uut soojust ja sügavust. Ärge hoiduge väljendamast tundeid, isegi väljakutsuvaid. Arutelude kaudu avastate või õpite midagi üsna põnevat. Pidage meeles, et armastus seisneb uurimises ja mõistmises.

 

Kaljukits: Täna võib tekkida olulisem side oma partneriga. Vallalised võivad kohtuda kellegagi, kellel on sügava emotsionaalse sideme potentsiaal. Olge valmis üllatavateks pööreteks, ootamatuteks romantilisteks žestideks ja paljastavateks vestlusteks. Kasutage intiimsuse aega, et luua ja tugevdada usaldust oma suhetes.

 

Veevalaja: Teie armuelul võiks täna kasu olla mõnest läbimõeldud vestlusest. Avatud dialoogid viivad sügavama mõistmiseni, sütitavad uuesti kire ja seavad teie suhetele selged ootused. Võite leida oma partnerilt lohutust, mis võib viia teie sideme emotsionaalse tugevnemiseni. Vallalised võivad leida põneva inimese, kellest saab ahvatlev väljavaade.

 

Kalad: Täna on lummav päev romantikamaailmas. Teid tõmbavad peened žestid ja sügavam emotsionaalne side oma partneriga. Üksikud inimesed võivad üsna ootamatult tunda kellegagi müstilist sidet. Kuulake oma intuitsiooni, see võib vihjata kirgliku romantilise suhte võimalusele. Andke sellele võimalus ja nautige teekonda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope