Armastuse ja suhte horoskoop 24. augustiks 2022


Jäär: Te ei saa oma elu või suhetega edasi minna enne, kui olete lahendanud sügavalt juurdunud probleemid. Olete teeninud õiguse lahti lasta mis tahes pahameelest, mida olete kandnud. Teile tekib tunne, et olete taas pälvinud teiste inimeste armastuse ja imetluse. See sobib suurepäraselt enesearmastuse jaoks ja võib aidata teil leida oma elu armastust.

Sõnn: See, et teil partneriga tekkis lahkarvamus või lausa lahkuminek, ei tähenda, et te kaotasite. Andsite kogu oma olemuse ühele inimesele. Kui anda kõik, mis on, inimesele, keda pidasite “selleks”, tasub olla uhke. Kuna olete varem haiget saanud ja teate, mis tunne see on, olete saanud õnnistuse areneda sügavamaks ja kaastundlikumaks inimeseks kui kunagi varem.

Kaksikud: Keegi ei saa oma tundeid igavesti peidus hoida ja täna võib olla päev, mil lõpuks lasete oma südamel särada. Võimalik, et keegi räägib teile, kuidas ta teisse tegelikult suhtub. See armastusavaldus võib teid üllatada, see võib olla tõeliselt romantiline kogemus, mida te kunagi ei unusta.

Vähk: Imetlus ja austus on vajalikud koostisosad edu retseptis, kui on vaja leida seda, mida olete otsinud. Sõprussuhtel on alati võimalik areneda viisil, mis teid täiesti ootamatult üllatab. Isegi kui te ei pruugi olla veel valmis asju tõsiselt võtma, võib romantika tekitada tunde, nagu hõljute üheksandas pilves.

Lõvi: Kui tunnete end pärast hiljutist kaotust või suhte purunemist masendununa, võib teie lähedaste toetus olla just see, mida vajate. Lihtsad asjad, mida pereliikmed räägivad ja teevad, veenavad teid, kui palju te neile tähendate ja kui palju nad hoolivad. Ükskõik kui raske on emotsioone sõnadesse panna, on teie pere ja sõbrad alati teie jaoks olemas.

Neitsi: Olenemata sellest, kas olete vallaline, uues romantilises suhtes või väljakujunenud suhtes, kõik alates teie igapäevastest ülesannete nimekirjast kuni teie iseseisvuseni on täna teravalt fookuses. See kehtib eriti siis, kui tähed sunnivad teid sissepoole vaatama. Seega võtate ka teie kontrolli tagasi ja mõtlete, mida edasi teha. Tõenäoliselt olete praegu hõivatum kui tavaliselt.

Kaalud : Kuna teie füüsiline ja vaimne heaolu on olulisem kui miski muu, ei tohiks te karta eraldada end mõjudest, mis teie edule kaasa ei aita. Täna on võimalus otsast alustada. Mida paremini enda eest hoolitsete, seda suurem on võimalus kohtuda kellegagi, kellest saab teie igavene kaaslane.

Skorpion: Äge lase oma hirmul takistada end armastusega riskimast. Mida rohkem teie ja teie partner tunnete, et olete üksteisega seotud, seda rohkem peaksite uurima võimalusi selle sideme tugevdamiseks. Need, kes on praegu tõsises partnerluses, võivad oodata uut algust, olenemata sellest, kas see eeldab teie suhte viimist järgmisele tasemele või mitte.

Ambur: Teie otsustada on, kas inimene, kellega parasjagu kohtute, on võimalikke puudusi väärt või mitte. Kui te ei tea, kuhu suundute, aga teil on tõenäoliselt tugev tunne, kuhu peaksite minema. See inimene võib oma asukoha või kultuuri poolest teist väga erineda. Ärge kiirustage alustamisega.

Kaljukits: Täna pole see päev, et kaotada kontroll ja teha teistele haiget. Imeline on treenida end ohjeldama oma tujusid ja vältima teistega vesteldes karmi kõnepruuki. Keegi, kellest hoolite, võib teie sõna pidada, et olete aus, kuid ta ei pruugi näha asju samamoodi nagu teie. Proovige täna oma tundeid tagasi hoida, mis aitab pikemas perspektiivis aega ja vaeva kokku hoida.

Veevalaja: Kui teie partner tundub eemalolev, on teil põhjust tunda, et teid ignoreeritakse. Ükskõik kui õnnelikud teie ja teie partner koos olete, on normaalne, et tunnete end ignoreerituna, kui teie kaaslane hakkab millelegi muule rohkem tähelepanu pöörama. Jagage oma emotsioone oma väljavalituga. Tee rõõmuni algab avameelsusest. Seetõttu on teie suhtel suurem võimalus paraneda saadud kahjust.

Kalad: õnnelikud inimesed naudivad igal päeval toredat aega oma kalli inimestega. Kui armsam on kõrval, võite lõõgastuda ja nautida kaaslase kiindumust. Te tunnete esimest korda armumise elevust ja ootust. See annaks teile ka mälestusi, mida saate kogu ülejäänud elu kalliks pidada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope