Armastuse ja suhte horoskoop 24. jaanuariks 2022


Jäär: Saate täna oma lähedastelt tavapärasest rohkem tähelepanu. Teie romantiline partner jagab Teie vastu oma tõelisi tundeid ja kiindumust, pannes Teie südame sulama. Need, kes on vallalised, võiksid osaleda seltskondlikul kogunemisel või üritusel, mis aitab neil kohtuda mõne huvitava inimesega, kellest võiks saada hilisemalt suurem osa elust.

Sõnn: Pühendunud paarilised võivad täna tunda end pisut väsinuna perekondlike kohustuste üledoosi tõttu. Lapsed võivad olla eriti nõudlikud, kulutades palju Teie energiat. Need, kes on vallalised, võiksid olla oma lähedastega ausad, kui nad tunnevad end kurnatuna ega suuda nendega aega veeta. Rääkige.

Kaksikud: Tähtedel näib olevat Teile plaanis uus romantiline partner. Jagate sama lainepikkust teise inimesega, kellega olete võib-olla hiljuti kohtunud. Veetke, enne tõsise otsuse langetamist, rohkem aega koos. Jagage vastastikku väärtushinnanguid ja õppige teine teist tundma.

Vähk: Mõned Vähid ei pruugi olla huvitatud talle ette tulevatest armastuse väljavaadetest ja kehastustest. Alateadlikult võite selles eluetapis olla vastumeelsed mis tahes kohustuste võtmisele. Teie varasemad kogemused on õpetanud Teid eelistama ennast ja Te teete just seda. Harmoonia ja vaimne rahu on kõik see, millest praegu hoolite.

Lõvi: Te väärite ainult parimat ja hakkate seda nüüd ka ise mõistma. Kuigi armastus on Teie jaoks oluline, on olulised ka rahaline sõltumatus ja turvalisus. Teie partner võib Teie sellist suhtumist pahaks panna, kuna Te ei pruugi suhtele piisavalt aega pühendada. Ärge eemalduge, pigem rääkige oma partneriga ja selgitage talle oma meeleseisundit.

Neitsi: Pühendunud paarid võivad kogeda soovimatut tüli, mis võib mõlemale osapoolele emotsionaalselt haiget teha. Vabandage ja vältige asjade kuhjumist, venimist. Mõnda teist võib mõjutada teise inimese võlu ja nad võivad soovida uurida, mis ees ootab. Kuid ärge minge seda teed, sest see toob kaasa ainult hapu maitse ja süütunde.

Kaalud: Päev edeneb täpselt nii, nagu soovite. Teie teel ei ole suuri tõkkeid ja võite oodata tulemusi, mida olete kaua lootnud. Vallalised võivad praegu kohtuda selle Õigega. Ärge laske sellel paljulubaval hetkel kergesti mööduda. Pühendunud paaridel läheb sujuvalt ja nad saavad keskenduda oma tööle.

Skorpion: On aeg mõelda oma suhte tugevdamisele. Mõelge hoolikalt ja seejärel kaaluge pikaajalist pühendumist. Tõenäoliselt lisavad kallima tunded Teie ellu põnevust. Vallalised, enne kui armumine Teid haarab, veenduge, et teate täpselt, mida sellelt suhtest soovite.

Ambur: Teil on vaja täna oma emotsioone kontrollida, sest Te ei pruugi oma armuelus saada seda, mida otsite. Tõenäoliselt kerkivad Teie vestluses partneriga esile teatud minevikuprobleemid, mis võivad Teid pisut pettuma panna. Ärge ärrituge, sest saate sellest olukorrast kiiresti koos läbi tulla.

Kaljukits: Need, kes on pühendunud, peavad olema valvel ja püüdma vältida väiksemaid tülisid oma partneriga. Teie emotsioonid on laes ja Teil on vaja auru välja lasta. Laske parem mõistusel võita ja proovige olla selles vestluses küps inimene.

Veevalaja: Peate ennast rohkem usaldama, kui soovite, et Teie armuelu liiguks järgmisele tasemele. Avastate end liikumas ühe sammu edasi ja kaks sammu tagasi, kuna Te ei suuda usaldada seda, mida elul on Teile pakkuda. Varasemad kogemused mängivad Teie mõtetes. Soovitav on köidikud murda ja end vabastada minevikust.

Kalad: Olge täna seiklushimuline ja tooge oma hull pool välja. Ärge loobuge plaanidest, mille Teie armastatud võib Teie jaoks teha. Töötage selle kallal koos ja lõpetage muretsemine ja olukorra üleanalüüsimine. Usaldage oma partnerit ja minge oma kaasa kõhutundega. Lihtsalt usaldage ennast ja seda, et olete hoitud.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope