Armastuse ja suhte horoskoop 24. maiks 2022


Jäär: Tunnete, et tahate oma praeguses suhtes rääkida kõigest, mida olete partneri suhtes kunagi tundnud, samuti oma mineviku süngeimatest saladustest. Oma saladuste kaitsmiseks peaksite nende avaldamisest veel loobuma. Laske endal rahuneda, et saaksite selgemalt mõelda. Andke sellele suhtele veel aega, enne kui end täielikult avate.

Sõnn: hoidke avatud meelt ja kõik läheb ise korda. Värske vaatenurk võib lubada teil avada oma südame kellelegi, kellega te pole kunagi mõelnud võimalusele luua tähendusrikas suhe. Laske külgetõmbel omal tahtel areneda ja andke asjadele ruumi omas tempos kasvada.

Kaksikud: Need, kes on pikemat aega koos olnud, võiksid kaaluda pere loomist. Arutage olukorda oma kallimaga, et teha kindlaks, kas praegu on õige hetk või mitte. Kui teil ja teie kallimal on suur soov ehitada oma armupesa, siis usaldage ja astuge samm.

Vähk: Võimalik, et hakkate tundma igatsust õnne järele ja lähedasi suhteid kellegagi, kellest hoolite. See on imeline asi, kui teie süda võib ärgata värske armastuse võimalusele. Tõuske püsti ja kasutage romantikavõimalusi, mis teie elus on.

Lõvi: vältige oma armuelus igasugust välist mõju. Otsige sõpra, kes proovib teie suhteid teie partneriga praegusel ajal parandada. Teie sõber ei pea sekkuma, sest kaalul on ainult teie suhe oma armastatuga. Kõik on korras kui suhtlete selgelt.

Neitsi: Saate täna selgemalt öelda, kes teid toetab ja kes mitte. Kui teie armastatud inimene on üks neist, kes on teie jaoks alati olemas, peaksite mõtlema temaga pikaajalise sideme loomisele. Ärge proovige vaielda ega olukorda üle mõelda; selle asemel mine lihtsalt vooluga kaasa ja liigu edasi.

Kaalud: Püüdke täna oma tuju tõsta, et leevendada muidu ebamugavast olukorrast tulenevat stressi. Praegu võib teie romantiline huvi vajada teid sõbrana rohkem kui midagi muud. Pöörake jagamatut tähelepanu oma kallimale ja andke endast parim, et teda aidata, kui ta seda vajab.

Skorpion: Tuvastage väikesed teetõkked õigesti ja vältige probleemidega liialdamist. Võite täna oma armuelus olla ärritunud, kuna teie suhetes on praegu pingeid, mis panevad teid end rahutult tundma. Kui proovite end oma väljavalitule selgitada, vastab ta positiivselt. Konstruktiivse dialoogi pidamine on parim lahendus.

Ambur: Viige end kurssi ja veeda päev koos kallimaga. Mida rohkem aeglustate ja arendate armastavat, tundlikku ja vastutulelikku mõtteviisi, seda rohkem võimalusi avaneb. Praegu pole õige aeg tülitseda. Hea aeg luua oma partneriga sünergilisi sidemeid.

Kaljukits: Teie väljavalitu moraalne toetus hoiab teie tuju üleval tänu tema emotsionaalsele stabiilsusele ja mõistmisele. Siiski peaksite olema valmis selleks, et teie majas on täna aeg-ajalt külalisi, mis võib piirata partneriga koos veedetud aega.

Veevalaja: Need, kes on juba pühendunud, veedavad koos kvaliteetaega. Tunnete oma partnerile kaasa ja olete kena. Optimistlik ellusuhtumine inspireerib teie partnerit sama tegema. Siin võite oodata toredat ühendust. Võimalik, et vallalised peavad veidi kauem ootama, kuni armastus koputab.

Kalad: Huumori lisamine oma suhtesse leevendab kindlasti pingeid, mida teie partner praegu tunneb. Lõbutsege kergelt ebaoluliste asjade üle ja julgustage oma partnerit sama tegema. See võib võtta aega, kuid lõpuks avab see tee mõnusamaks õhtuks. Suhe kasvab ühe taseme võrra kõrgemaks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope