Armastuse ja suhte horoskoop 24. märtsiks 2022


Jäär : Teatud suhte olemasolu põhjused võivad mõnikord olla mõistatuslikud. Võite leida end süngest ja läbimõeldud mõtteviisist, külastades sündmusi ja arutelusid ikka ja jälle oma peas, et seda mõistatust mõista. Mõni dialoog võib aga anda kasulikumaid järeldusi kui lihtsalt mõtisklemine.

Sõnn : Inimese tähelepanu võitmine eeldab, et mõtleksite kastist kaugemale ja süvenete sügavale oma mõistusesse. Liigutamisel pole midagi halba, kuid kui te ei saa korralikku algust, pole see oluline. Proovige eluga emotsionaalsel tasandil ühendust saada. Enne otsuse tegemist kaaluge oma võimalusi põhjalikult.

Kaksikud : Teil on tugev optimism, kuid esialgu peate oma ülemeelikust maandama ka tervisliku annuse realismiga. Võimalik, et teie partner on väsinud andmast lubadusi, mis kunagi teoks ei saa. Selle asemel, et kuulda sellest, mis oleks võinud olla, tahavad nad teada, mis tegelikult juhtuma hakkab.

Vähk : Kui on vaja kohtingut kellegi erilisega, siis ärge kartke riskida ja minna. Rääkige temaga, kuid ärge minge üle piiri, vastasel juhul võite ta, tähelepanu tõmbamise asemel hoopis eemale peletada. Jälgige tema isikupära.

Lõvi : Täna mõtlete palju kirele ja intiimsusele. See võib olla midagi enamat kui lihtsalt füüsiline atraktsioon. Teil on partneriga tugev emotsionaalne side ja soovite suhtega edasi liikuda. Mõelge, mida saate teha, et asju edasi viia. Kunagi ei tea, mida leiad!

Neitsi : Ärge toetuge teiste arvamustele, sest neil on oma motiivid ja eeldused. Sina oled ainus, kes saab otsustada, mis on olukorras teie jaoks parim. Olenemata sellest, kas otsustate sellest osa saada või mitte, mõjutate teie romantilist elu oluliselt. Kui te pole kunagi milleski kindel, kuulake oma sisetunnet.

Kaalud : Kui olete juba pühendunud suhtes, proovige veenda oma partnerit argipäevast pausi võtma ja kavandama romantiline puhkus väljaspool linna. Teie romantilised huvid võivad kasu saada näpuotsast seiklustest. Arutage teemasid, mis on teie partneri jaoks olulised, näiteks tema pereelu ja tulevikulootused.

Skorpion : Ära ole täna diivanikartul. Ärge kartke oma tüüpiliselt teelt kõrvale kalduda. Soovite veeta võimalikult palju aega oma armastatu kaisus. Teie suhe võib vajada lisatähelepanu. Naudige ennast. Puhake oma tööst ja nautige õhtut elavas restoranis.

Ambur : Kui olete kaugsuhtes, on tõenäoline, et näete edusamme. Võimalik, et teie väljavalitu korraldab teile visiidi, mis toob teid üksteisele lähemale. Seda kuuldes jääte rahule. Vallalised saavad täna läheneda oma romantilistele huvidele ja alustada ergutavat vestlust, ootamata midagi vastu.

Kaljukits : Teil on täna tavapärasest suurem tõenäosus oma partneriga lahkhelideks või arusaamatusteks. Jalutate need tingimused läbi ja avaldate oma partnerile muljet oma suhtlemisvõimetega, olenemata olukorrast. Ärge unustage läheneda oma armastatule alati empaatia ja austusega.

Veevalaja : Kui vähegi võimalik, peaksite vältima kolmandal osapoolel teie suhtesse sekkumist. Igaüht, kes üritab praegu teie suhteid partneriga parandada, tuleks iga hinna eest vältida. Teiste jõudude kohalolek ainult süvendab olukorda, nii et hoidke neid miinimumini ja suhelge alati selgelt.

Kalad : andke oma armastatule teada, kui väga te teda jumaldate, olles oma tunnete suhtes avatud ja aus. Sama oluline on ka üksteisega lõbutsemine. Veenduge, et olete hea sõber ja pühendunud partner. Oma partneriga sõber on suhetes sama oluline, et aidata üksteisel asju ilma erapoolikuseta jagada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope