Armastuse ja suhte horoskoop 25.01.2023.


Jäär: On hädavajalik, et õpiksite partneriga,koostööd tegema. Kui otsustate koos midagi olulist ja keeldute muutustest, siis teate, et teie tahe on tugev. Kui teie ja teie partner vaidlete, õppige leppima. Olge ettevaatlik, et mitte sattuda võimuvõitlusse. Tunnistage, et teil mõlemal on võimalik käituda õigesti. Vältige oma tunnete kasutamist ja keskenduge faktidele.

Sõnn: Vaata asjadele,mõjutamise asemel, distantsilt. Praegu saad otsustada, kuidas sa reageerid antud olukorrale,suhtes. Kui soovite, et valu kestaks kauem, võite end haletseda ja sõnades olla solvav. Samuti võite otsustada sellistes aruteludes mitte osaleda ja selle asemel suhtuda asjasse taktitundeliselt ja kannatlikult. Pange asjad perspektiivi.

Kaksikud: Ükskõik kui tume taevas on, lase oma sisemise valguse heledus läbi paista. Täna pane tähele oma lähedasi ja pea meeles väärtust, mis teistel sinu elus on. Omandage imestust ja mängulisust. See on viis, kuidas oma armuelus asju ajada. Nagu selgub, on teil sarmi ja kirge. Lihtsalt minge välja ja tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad.

Vähk: Nii teie kui teie partner olete emotsionaalses stabiilsuses kindlad ja mõlemad valmis suhte toimimiseks pingutama. Saa inspiratsiooni teha täna,oluline valik. Kui teie kaaslane soovitab teil viia suhe järgmisele tasemele, muutudes kimbutavaks, olge oma vastuses väljendusrikas. Ärge kartke tundmatut ja astuge järgmine samm.

Lõvi: Kasutage oma läbirääkimisoskusi romantiliste konfliktide lahendamiseks. Kui teie lähedased pole teie partneri valikuga täielikult kursis, peate nende võitmiseks kasutama kõike, mis teie võimuses. Juba mõne päeva pärast näevad inimesed asju teie vaatenurgast. Olge paindlik ja laske asjadel orgaaniliselt areneda, mitte olla kangekaelne.

Neitsi: Ärge unustage oma tänulikkust. See on hea võimalus peatuda ja mõelda, kui õnnelik olete, et teil on praegusel eluhetkel nii suurepärane suhe. Saate oma erimeelsused selja taha jätta ja jätkata üksteisega harmoonias elamist. Tehke midagi erilist, et väljendada oma tunnustust ja tunda end armastatuna ja hellitatuna.

Kaalud: Mis tahes probleemi lahendamise võti on selle päritolu ja selle äratundmine, mis see on. Kui tunnete end oma kallimast kaugel, on nüüd aeg oma suhte seisukorda põhjalikult analüüsida ja välja mõelda, kust lõhed alguse said. See on õige viis vastastikku kasulike suhete loomiseks, mida iseloomustab mõistmine.

Skorpion: Tasub elada olevikus. Ärge laske tänasel mööduda ütlemata, mis teile tegelikult oluline on. Järgige oma südant ja tehke seda, mida see soovib, olgu selleks siis spontaansele reisile minek või suure ostu sooritamine, mille üle olete kahelnud. Võtke hetk ja väljendage oma kiindumust väljavalitu vastu. See muudab suhte palju sisukamaks ja positiivsemaks.

Ambur: Võtke omaks õhus tuntav entusiasm ja viige oma mõtted ellu. Teil on pikka aega olnud mulje, et teie suhte tugevdamiseks tuleks midagi ette võtta, ja nüüd on teil aeg selles suunas tegutseda. Pole tähtis, kuidas see juhtub, kuid veenduge, et leiate tõhusa suhtlusviisi.Teie partnerlus muutub tugevamaks.

 

Kaljukits: Astu samm tagasi ja mõtle, kuidas oma suhet nullist uuesti alustada. Olete mõnda aega koos olnud, nii et asjad on tõenäoliselt muutunud rutiinseks. See aga ei tähenda, et olete teineteise vastu kire kaotanud. Naasmine kohta, kus te esimest korda kohtamas käisite, võib olla märk sellest, et on aeg jätkata sealt, kus pooleli jäite. Õppige üksteist paremini tundma.

 

Veevalaja: Teadvustage oma mineviku väärtust, omandades samal ajal edasiliikumise kunsti. Lihtne on lasta oma ajalool määratleda, kes te olete ja mis omab tohAutut mõju teie praegustele ja tulevastele romantilistele väljavaadetele. Tunnista tõsiasja, et sinust saab võimas ja vapustav inimene. See on see, mida teised sinus näha tahavad. Õppige kogemusest.

 

Kalad: Kuigi on oluline kaaluda, kuidas oma muredele vastu seista, peate lõpuks otsuse tegema. Oluline on minna sügavamale, kui teil on kahtlus, mida te ei saa partnerile öelda.See kõik muserdab teid. On saabunud aeg, et saaksite jagada muret. See muudab su enesetunde palju paremaks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope