Armastuse ja suhte horoskoop 25.01.2024.


Jäär: Tänases päevas on palju kirge ja karismat. Kannatlikkus on aga hädavajalik, et tänastel romantilistel maastikel navigeerida. Laske partneril oma elurõõmu nautida, kuid olge tundlik tema tunnete suhtes. Vallalised võivad kohtuda kütkestava võõra inimesega, kes jagab teie kalduvust põnevuse ja spontaansuse järele. Ettevaatust, pöörises romantika võib teie uksele koputada!

Sõnn: Tänane tähtede seis inspireerib teid, sisukateks vestlusteks. Olgu selleks meeldiv suhtlus potentsiaalse armuhuviga või kaasahaarav arutelu sõbraga, ärge olge arglik ja avaldage oma mõtteid. Täna on päev neile, kes on pühendunud suhet määravate väikeste puudutuste äratundmisele. Olge avatud ja väljendage oma mõtteid rahulikult, et saada lähedasemaks inimesega, keda armastate.

Kaksikud: Teie meel võib oluliselt suurendada intiimsuse taset oma partneriga. Proovige tabada mitteverbaalseid vihjeid ja laske empaatial toimida. Täna on olemas võimalused sügavaks mõistmiseks ja intiimsuseks. Olge oma emotsioonide suhtes avameelne ja usaldage ühendust oma partneriga. Vallalised, teie armastuse teekond on väärtuslik. Laske oma südamel ennast juhtida.

Vähk: Täna võivad paarid, silmitsi seista armutormiga. Teie suhe võidakse panna proovile, suhtluse ebaõnnestumiste tõttu. Ärge olge agressiivne, rääkige südamest ja kuulake mõistmiseks. See probleem on lühiajaline ja teie pühendumus näitab õiget suunda. Rõhutage oma suhte positiivseid külgi, mis tugevdab teie sidet. Vallalised näitavad enda võluvaid külgi, kuid väldivad emotsionaalsete otsuste tegemist.

Lõvi: Teie kirglik energia on täna laes. Olge aus, kes suudaks teie suursugususele vastu panna! Siiski kaaluge, ärge lööge kogu jõuga korraga. Armastatule romantiline lähenemine, võib teid veelgi kaugemale viia. Laske tal tunda end hinnatuna ja pidage meeles, et tõeline jõud peitub armastuses. Magusus teie toonis võib muuta teie suhte dünaamikat ja kutsuda esile nii ihaldatud kire.

Neitsi: Emotsioonide tornaado teel pidage meeles, et armastus on põnev, kuid keeruline territoorium. Teile eriline inimene, võib täna käituda ebaloomulikult või teha teie suhtes ootamatu sammu edasi. Kuid ärge muretsege, teie rahulik käitumine on teie tugevus. Kuulake, jälgige ja väljendage oma tundeid ausalt. Täna on potentsiaali nii kasvamiseks, kui ka ootamatuks kireks, kui asjadele ettevaatlikult lähened, võiksite liikuda millegi kauni poole.

Kaalud: Teie diplomaatiatunnetus paistab täna eredalt silma, mistõttu on see päev ideaalne, suhetes olevate murekortsude silumiseks. See oskus aitab teil suhelda oma partneriga südamest südamesse vestluses, aidates mõlemal hinnata teise vaatenurka. Kasutage seda võimalust oma sideme tugevdamiseks ja suurema ühtsuse inspireerimiseks. Kui olete vallaline, kasutage oma karismat potentsiaalsete partnerite võlumiseks. Igal juhul pidage meeles, et aus suhtlemine paneb aluse viljakatele suhetele.

Skorpion: Teie suurenenud intuitiivsus süvendab teie romantilisi suhteid ja loob tugevamad sidemed. Üksikud võivad kokku puutuda paljutõotavate väljavaadetega. Ärge unustage toetuda oma sisetundele. Pühendunud suhetes olevate inimeste puhul, tugevdab teie tundlikkus partneri emotsioonide suhtes, teie sidet. See arusaamine loob harmoonilise keskkonna avatud vestlusteks. Tänane päev on suhete kasvatamiseks ja tugevdamiseks!

Ambur: Teie seiklushimuline vaim muudab teid ümbritsevate jaoks vastupandamatuks, kuna planeedid vallandavad tunded. Vallaliste jaoks võib uus romantiline seiklus just täna alata, nii et valmistuge. Pühendunud inimestele võib see päev olla eriti kirglik ja täis üllatavaid ülestunnistusi. Armastus õitseb, kuid pidage meeles, et avatud suhtlemine ja mõistmine on tugeva suhte säilitamisel üliolulised. Ärge hoidke end tagasi!

Kaljukits: Planeedid suunavad teid emotsionaalselt investeerima. Tee romantilise stabiilsuse poole võib välja näha, nagu vajalike kompromisside tegemine. Iga päev ei ole päikest ja roose, kuid tänane päev on armastuse jaoks tõesti roosiline! Sukelduge sellesse emotsionaalsesse vestlusesse, mida olete vältinud. Pühendumine lõikab täna vastastikuse mõistmise, kire ja vankumatu usalduse magusaid vilju.

Veevalaja: Päev näib toovat teie ellu ootamatut romantikat. Olge valmis selleks, et teie teele satuvad põnevad uued inimesed, tuues kaasa värskendavaid vaatenurki ja ekstsentrilisi isiksusi. Vallaliste inimeste jaoks on käes põnev aeg, samas, kui suhtes olevad inimesed võivad leida võimaluse viia selle uuemale tasemele. Armastus ei ole alati vaikne õhtusöök kodus. Olge avatud seikluslikele, kohtinguõhtutele tähtede all!

Kalad: Armununa olete tundlikum ja empaatilisem, mis teeb teist ideaalse partneri. See omadus tõmbab inimesi täna teie poole. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on võimalik intrigeeriv vestlus või ootamatu kohtumine, mis võib teie südame puperdama panna. Pidage meeles, et armastus võib olla keeruline, kuid teie võime tingimusteta armastada aitab teil edasi liikuda. Olge kannatlik, avatud ja uskuge armastuse maagilisse muutumisse!

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope