Armastuse ja suhte horoskoop 25.02.2023.


Jäär: Armastus on ülim püüdlus, mis täidab meie südamed piiritu lootuse ja igavese sooviga. Kuid olgem ausad, pole lihtne leida, üht erilist inimest, kes täiendab meie hinge! Mõnikord tundub, et see on lõputu teekond ja ees ootav tee näib täis lugematuid takistusi ja südamevalu. Aga pea kinni, kallis seikleja! Ära kaota usku armastuse maagiasse!

 

Sõnn: Kellegagi tutvumise teekonnale asumine on põnev sõit ja võite mõelda, kuidas seda protsessi käivitada pärast mõnda aega vallalisena olemist. Ärge muretsege, sest see on teie võimalus,avastada uus suhe kaardistamata vetes! Tehke ajurünnak mõne põneva tegevusega, mida olete oma kallimaga alati tahtnud proovida, ja laske seiklusel alata.

 

Kaksikud: Kas kontoris lendavad sädemed? Vaadake tähelepanelikult, sest teie töökaaslane võib teile signaale saata, et soovib suhte teiega, järgmisele tasemele viia. Tööalase suhte piiride murdmine võib olla hirmutav, kuid ära lase hirmul end tagasi hoida! Kui tunnete samamoodi, astuge samm ja vaadake, kuhu kirg teid viia võib.

 

Vähk: Ole valmis armastuse ohjad enda kätte haarama ja teed näitama! Kuid olgem ausad, kui keegi ei taha teekonnaga kaasa lüüa, võib see olla tõeline jama. Kuid ärge laske sellel end heidutada, sest teie tulevik paistab helge! Te astute õiged sammud, et luua tugev alus armastuse õitsenguks. Niisiis, olge valmis sellest päevast kinni haarama ja looma lugu, mis jääb saavutuseks!

 

Lõvi: Tänane päev võib tunduda sulle lahing, et saada oma partner millegi olulisega tegelema või hakata ühise eesmärgi nimel töötama. Kuid oodake ennem, kui käega lööte, leidke hetk ja uurige oma tegevust. Kas võib juhtuda, et olete millegi suhtes liiga paindumatu? Aeg on asjad paika loksutada ja liikuma hakata! Mõelge oma valikutele!

 

Neitsi: Mõned tõsised sädemed võivad lennata sinu ja partneri vahel. Võib tunduda, et olete samal lainel, kuid üllatute – teie prioriteedid on üksteisest erinevad! Ärge siiski paanitsege, väike suhtlemine ja suur kirg võivad kõike muuta. Olete mõlemad raevukalt otsustanud oma eesmärgid saavutada.Töötage koos, mitte üksteise vastu ja universumil on varuks uskumatuid hüvesid!

 

Kaalud: Praegune energia on avanud põneva võimaluse arutada kellegi uuega, oma tõekspidamisi ja ellusuhtumist. Valmistuge tõeliselt veetlevaks kogemuseks ja avastate, et teil on nii palju ühist! Te ei suuda vastu panna soovile,uurida rohkem võimalusi koostööks! Niisiis,võtke väljakutse vastu ja olge valmis oma suhet järgmisele tasemele viima!

 

Skorpion: Planeedid toovad kuldse võimaluse parandada kõik katkenud romantilised sidemed. Ärge jätke kasutamata seda hetke, et istuda armsamaga maha ja suhted tõeliselt selgeks teha. Kuid ennem asja tuumani jõudmist peate võib-olla natuke tööd tegema, et asjad sujuvaks muuta. Ärge kartke, sest kosmos on teie poolel ja annab teile suurepärase võimaluse suhteprobleemid lahendada.

 

Ambur: Planeetide praegune joondumine, tekitab suhte lõpetamise väljavaate ees dilemma. Samal ajal,kui igatsete vabadust tegutseda oma äranägemise järgi, tuletab osa teist meelde, oma partneriga jagatud nauditavaid hetki.Mõningase pingutusega, võiks neid hetki jätkata. Oluline on mitte kiirustada järeldustega, vaid häälestuda oma südamehäälele.

 

Kaljukits: Karjääri edendamine on nüüd teie peamine prioriteet, mis võib-olla jätab teie armuelu tahaplaanile. Siiski on oluline vältida, oma kallima tähelepanuta jätmist. Telefonikõnede, tekstisõnumite või e-kirjade kaudu ühenduses püsimine võib aidata teievahelist kaugust ületada. Lisaks võib oma edu jagamine partneriga, tugevdada teie sidet.

 

Veevalaja: Kogege puhast õndsust, kui olete oma armastatu seltsis ja langetate oma armuelu osas olulisi otsuseid! Rõõm koosolemisest saadab elevust, läbi teie keha, tunnete ennast hämmastavalt hästi.Otsused, mida teete täna, võivad olla võti kogu eluks,et koos õnnelikuks saada. Olge valmis ellu viima oma metsikumaid romantilisi unistusi!

 

Kalad: Vaadake oma suhe köitval moel,uuesti üle. Teie hiljutine kaaslasega koos veedetud aeg, näitab ebakõla. Sina seevastu peaksid oma romantilistes suhtes kohanduma,ning oma partnerile veidi rohkem kiindumust ja hoolivust üles näitama. Teil on mõlemal kasu sellest, kui olete oma sideme tugevdamiseks ette näinud, rohkem kujutlusvõimet ja avatust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope