Armastuse ja suhte horoskoop 25.02.2024.


Jäär: Täna väljuge rutiinist ja tehke midagi muud, kui tavaliselt. See mitte ainult ei muuda asju romantilisemaks, vaid ka teie suhe tugevneb, kui kogete uusi emotsioone. Olgu selleks siis uus spordiala või üllatav teekond koos armsamaga, laske adrenaliinil voolata ja tunnetage hetke põnevust. Teie partneril on hea meel näha teie spontaanset olemust.

 

Sõnn: Usaldage oma instinkte armastuse osas ja proovige üksteise kohta rohkem teada saada. Võite tunda, et teie kõrval seisab uus armastus, kuigi te ei suuda seda lahti mõtestada. Kasutage intuitsiooni, kui kingitust, sest see võib olla tee olulise ühenduseni. Ees ootab ainulaadne suhe ja põnev teekond!

 

Kaksikud: Teid julgustatakse olema armuküsimustes realistlik ja pragmaatiline. Kuigi oma kirgede järgimine on õige, on tervete suhete jaoks vaja pisut praktilisust. Mõelge, kas teie teod on kooskõlas teie pikaajaliste eesmärkidega. Võite karta oma tundeid välja näidata, sest pelgate haavatavust. Ärge sulguge endasse, leidke endas tee avatuseni.

 

Vähk: Väliste arvamuste müra keskel on teie partneri armastus nagu majakas, mis juhib teie paati. Kuigi teistel inimestel võib olla oma arvamus, on teie suhte tuum endiselt kindel. Kui keegi avaldab teie suhte kohta oma arvamuse, jääge rahulikuks ning veenduge, et teie armuelu keerukusest teate ainult teie ja teie kaaslane.Looge rohkem ühisosa.

 

Lõvi: Täna on teie emotsionaalne seisund tasakaalus ja teid täidab sügav rahulolutunne. See sisemine rahu arendab teie enesekindlust suurel määral. Aktsepteerige seda ühe oma müügiargumendina; see aitab teil positiivset tähelepanu võita. Veetke aega sõprade ja perega, et saaksite igast hetkest maksimumi võtta. Pealegi võite nende suhtluste kaudu leida selle, mida otsite, nii et hoidke oma silmad lahti.

 

Neitsi: Pikaajaline pereplaneerimine võib täna suhetes olijate jaoks olla murekohaks. Oluline on olla oma partneriga aus tulevikuplaanide ja probleemide osas. Seda saate teha oma mõtteid väljendades ja partneri omi kuulates. Nii paranevad teie suhted ja leiate ühise keele. Olge valmis koos vastu võtma suhte väljakutset.

 

Kaalud: Kuigi võite endiselt nautida oma iseseisvust, tuletab taevane energia teile meelde, et peaksite läbi mõtlema, mida teie süda soovib. Kas olete vastuvõtlik inimene? Mõelge sellele, milliseid omadusi inimeses otsite ja mida olete valmis vastu andma. Olge paindlik võimaluste ja aja suhtes, et kohtuda uute inimestega ja osaleda seiklustes, mis ei ületa tavalisi eelistusi.

 

Skorpion: Täna võiksite muuta oma keskkonna kohaks, kus soovite oma aega veeta. Võib-olla plaanite kodu paremaks muuta või seda oma partneriga sisustada. See loob paaridele suurepärase võimaluse, koduprojektides meeskonnaks ühineda. Teie kaaslane on puudutatud teie jõupingutustest, luua soojust ja mugavust.Teievaheline side tugevneb märgatavalt.

 

Ambur: Täna võite tunda sundi jagada oma ärevust, muresid ja ebakindlust armastuse pärast. Kuid nende tunnete teisele inimesele valjusti välja ütlemine, võib olla hirmutav. Sellegipoolest võib haavatavus olla tugevus. Teie partner on kindlasti kaastundlikum, kui arvate. Hea oleks toetuda oma sõpradele või pereliikmetele, sest nad võivad pakkuda mõningaid teadmisi, mis võivad olla kasulikud.

 

Kaljukits: Täna on suur tõenäosus nautida harmoonilist suhet. Olge te vallaline või pühendunud, teil avanevad uksed sidemete loomiseks ja enda seest väljapoole avastamiseks. See on päev, kus rõhutatakse usaldust, näidatakse üles tänulikkust ja hõlbustatakse teie suhete mõistmist. Kaugsuhte olukorras on ideaalne aeg kontakti loomiseks ja demonstreerimiseks, kui väga te hoolite.

 

Veevalaja: Täna soovitab sodiaak teil oma prioriteedid paika panna. Kuigi soov näha partneris seda, mida arvate, et vajate, on mõistetav, on parim viis välja mõelda, mis teid õnnelikuks teeb. Nüüd on aeg liikuda kaugemale oma pealiskaudsetest soovidest ja uurida oma tõelist mina. Oma õnne üle arutlemine on hädavajalik. Siin tuleb teie võimalus jagada siiralt seda, mida armastuses soovite.

 

Kalad: Teie kõneviis on üks peamisi tugevusi. Teil on privileeg, et saate olulist sõnadesse panna ja mõista ka teiste emotsioone. See on ideaalne võimalus tutvuda uue inimesega või arendada oma praeguseid suhteid. Teid ümbritsev atmosfäär on täis soojust ja usaldust, seega uurige julgelt võimalusi, mis võivad ette tulla. Püüdke teisi tundma õppida ja hoida neid õnnelikena.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope