Armastuse ja suhte horoskoop 25.03.2023.


Jäär: Täna on teie ümber vastupandamatu magnetism. Tõmbate inimesi enda poole nagu ööliblikaid leek, nii et kasutage seda enesekindlalt. Nende jaoks, kes on pühendunud suhetes, on tänane päev kirglik ja intensiivne. Igatsete intiimsust ja lähedust, seega leidke kindlasti kvaliteetaega, mida oma kallimaga koos veeta. Looge soojuse õhkkond.

Sõnn: Olenemata sellest, kas suhtlete otse kohtingurakenduses või vestlete kohvikus armsa võõra inimesega, on teie eduvõimalused täna suured. Pidage meeles, et jääte endale truuks ja vältige kiusatust teistega manipuleerida. Neile, kes on pühendunud suhtes,kui olete end tagasi hoidnud, on nüüd aeg sõna võtta. Teie partner hindab teie ausust ja võib isegi vastata.

 

Kaksikud: Kui teie suhetes on olnud probleeme või lahkarvamusi, on praegu parim aeg nende lahendamise kallal töötada. Oluline on tegeleda kõigi põhiprobleemidega, enne kui need kasvavad ja muutuvad raskemalt ületatavaks.Kui olete vallaline, võib teid tõmmata kellegi uue poole, kellel on ainulaadne ja kütkestav isiksus. Võtke rahulikult ja planeerige oma käike.

 

Vähk: Sinu armuelus on täna põnevate arengute ja positiivse energia päev. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, tähtede seis soosib armastust ja ühendust mida ihaldate. Jääge endale truuks ja olge avatud kõikidele võimalustele, mis teie ette tulevad. Armastus on kõikjal teie ümber – võtke see omaks ja nautige sõitu! Ärge kartke end avada.

 

Lõvi: Oluline on meeles pidada, et armastus ei seisne ainult suurejoonelistes ja romantilistes žestides. See puudutab ka pisiasju, mida teete iga päev, et näidata oma partnerile, kui palju te hoolite. Olenemata sellest, kas saadate talle magusat tekstisõnumi või viite ta hommikul lemmik kohvikusse, võivad need väikesed heateod teie suhteid oluliselt muuta. Võtke omaks positiivsus.

 

Neitsi: Neile, kes on suhtes, on täna ideaalne päev oma partneriga ühenduse taastamiseks ja sideme süvendamiseks. Energia on küps sisukateks vestlusteks ja jagatud kogemusteks. Võtke aega, et väljendada oma armastust ja tunnustust partneri vastu. Planeerige eriline kohting või üllatage teda mõne läbimõeldud liigutusega, näiteks lillede kinkimisega.

 

Kaalud: Võite avastada, et päevane energia toob esile mõned vanad haavad või ebakindluse. Ära lase neil tunnetel end armastuse ja ühenduse kogemisest tagasi hoida. Kasutage seda võimalust, et lahendada kõik püsivad probleemid ja ravida mineviku traumasid. Pidage meeles, et olete armastust ja õnne väärt. Kui tunnete end oma armuelu suhtes ummikus või ebakindel, proovige kasutada oma intuitsiooni.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, näitavad tähed, et tänane päev on täis põnevust ja seiklusi. Sul on tuju proovida uusi asju, kohtuda uute inimestega ja laiendada oma suhtlusringi. Kui olete pühendunud suhtes, võib teil ja teie partneril olla viimasel ajal raske periood, kuid täna on päev, mil tuleb säde uuesti sütitada ja kirg tagasi tuua. Võtke aega, et teha oma partneri jaoks midagi erilist.

 

Ambur: Täna on päev nende raskete vestluste pidamiseks, mida olete edasi lükanud. Olgu selleks oma tulevikuplaanide arutamine või teid vaevanud probleemide käsitlemine, olge oma partneriga avatud ja aus. Pidage meeles, et olete meeskond ja koos saate ületada kõik takistused. Vallalised, kui te ei ole tõsiseks kohustuseks valmis, on täna ideaalne päev oma võimaluste uurimiseks.

 

Kaljukits: Tänane päev toob teie suhetele värske vaatenurga. Võite avastada, et tunnete end uutele võimalustele eriti avatud ja valmis oma armuelus riske võtma. Vallalised avastavad, et nad tunnevad end täna eriti enesekindlalt. Kui olete suhtes, olete võib-olla viimasel ajal mõnda oma mõtet või emotsiooni tagasi hoidnud, kuid täna on ideaalne aeg need kaardid lauale panna.

 

Veevalaja: Üks suurimaid väljakutseid, millega oma armuelus sageli kokku puutute, on kalduvus olla kaitstud ja reserveeritud. Kuigi on oluline end emotsionaalselt kaitsta, peate mõnikord riskima ja end avama. Täna on suurepärane aeg just selleks, olenemata sellest, kas olete vallaline ja otsite armastust või olete pühendunud suhtes. Proovige kiirkohtinguüritust, liituge huviringiga või minge lihtsalt sõpradega välja.

 

Kalad: Sind ootab ees põnev päev südameasjades. Teie intuitsioon on kõrgendatud ja tõenäoliselt tunnete oma partneriga tugevat sidet või potentsiaalset armastust. Kui olete vallaline, võib tänane päev tuua romantilise kohtumise, mis jätab teid lootusrikkaks. Kui olete tundnud end oma armuelus ummikus või seiskununa, on tänane päev asjade arenguks ideaalne. Kaaluge millegi uue proovimist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope