Armastuse ja suhte horoskoop 25.04.2024.


Jäär: Täna võib teil tekkida dilemma, vallaliseks jäämise või püsisuhtesse astumises, mis on põnev ja võib isegi rohkem intiimsust juurde anda. Kuigi te armastate iseseisvust, ei saa te loobuda vajadusest millegi sügavama järele. Astuge samm tagasi ja mõelge läbi oma tegevused ja motiivid. Kas olete valmis kooseluks ja tõsiseks suhteks või ainult hetke põnevus köidab teid?

Sõnn: Teil tuleks olla oma armuotsingutes julgem. Teie enesekindlus ja sarm tõmbavad võimalike partnerite tähelepanu ning siin äratatakse üles vastastikune soov. Ärge oodake, et öelda õigeid sõnu, väljendada tundeid, kavatsusi, mis teil on, sest see loob positiivseid seoseid. Lihtsalt olge teie ise ja ärge unustage, et teil on ainulaadne isiksus, mis võib võita inimeste südameid.

Kaksikud: Teie suhe on küps ning kire ja intiimsuse tulvaga, mis kõditab südameid ja kiirendab pulssi. Kui olete koos armsamaga on see, nagu vaataksite kõrge oktaanarvuga draamat, oma vaieldamatu keemiaga. Näib, et seate armastuse lati kõrgele. Sukelduge soojusesse ja nautige hetki embuses. Kas see on paar tundi romantikat, tähtede all või eksprompt kohting, kasutage seda aega maksimaalselt.

Vähk: Te võite täna olla nostalgilises mälestuses. Kui reisite armastusemaailmas, võite kogeda oma praeguse suhte osas väikest ebakindlust. Mälestused varasemast armastusest võivad eikuskilt esile kerkida ja tuua pinnale tunded, millest arvasite, et olete vabanenud. Pidage seda peeneks meeldetuletuseks ja minevikusündmuste ülevaatamiseks, et neist õppida. Pealegi, ärge laske mineviku mõtetel, oma võimalusi olevikus tumestada.

Lõvi: Võite leida end olukorrast, kus olete see, kellele suhetes võim on antud. Juhtima asumine on normaalne, kuid tõelised suhted võivad õitseda võrdsusega. Kasutage loovuseks vajalikku energiat, autoriteetsuse aseainena. Näidake oma tulevasele kallimale, et olete oma originaalsete ideede ja südamlike tegudega siiras. See võimaldab teil teenida partneri austust.

Neitsi: Täna tuletavad tähed teile meelde, et peaksite ringi vaatama ja nägema enda ümber muud armastust, kui romantiline. Võtke veidi aega, et tänada oma sõpru ja perekonda, kes on olnud teie jõu tugisambad ja aidanud teid keerulistel aegadel palju. Tunnustades armastust oma elus ja olles selle eest tänulik, lubate endale kogeda uusi, sügavamate suhete teid. Olgu teie süda täis armastavaid, ausaid suhteid.

Kaalud: Täna võite seista silmitsi oma partneri väärtushinnangutega, mis võivad teie omadest erineda ja mis võib põhjustada vaidlusi. Mõelge aga kodust eemaloleku ajast kui võimalusest, mil saate muutuda lähedasemaks. Osalege oma partneriga sügavates emotsionaalsetes vestlustes, et kaotada lõhe ja saada ülevaade. Saate leida ühise keele ja vaadata üksteise puudusi armastava pilguga.

Skorpion: Kuigi avameelsus on hea, tuleb sellega ettevaatlikult ümber käia. Teine ​​inimene ei pruugi olla teie otsekohesusele vastuvõtlik, hoolimata teie aususest. Püsisuhtes inimesed, astuge oma tavapärasest rutiinist välja ja andke kõik endast olenev, et teha kellegi jaoks midagi erilist. See võib olla kena kingitus või südamlik žest. Kui olete vallaline, võivad teie siirad jõupingutused panna aluse uuele peatükile, teie elus ja võib-olla ka romantilistele tegudele.

Ambur: Suhtlemine muutub täna keeruliseks ja partneri vaatenurga mõistmine võib olla raskendatud. Kuid andke oma partnerile ruumi, mis on vajalik ebaselguste lahendamiseks. Sukelduge oma suhte jõusse, sest see on teie tagala. Teie kannatlikkus ja mõistmine on samuti teie sideme allikaks. Seiske väljakutsetega silmitsi meeskonnana.

 

Kaljukits: Kui emotsionaalsus on teid ootamatult tabanud, proovige peatuda ja end uuesti kokku võtta. Kiire tegutsemine võib põhjustada ettearvamatuid pöördeid. Hoiduge ajutistest põnevustest ning otsige tulevastes suhetes stabiilsust ja usaldusväärsust. Tugevdage ratsionaalset suhtumist, see on teie parim liitlane romantilisel teekonnal. Võtke aega, et mõista ennast ning oma vajadusi ja piiranguid.

 

Veevalaja: Teie suhtes võib täna ette tulla hetki, mil olete kindel, et jääte millestki ilma või mõtlete, et keegi teine ​​on teie jaoks parem. Tuletage meelde, et ebakindlus on teie suhte osa, kuid see ei vähenda teie jõudu. Teie partner võib olla ebatäiuslik, kuid see ei vähenda tema väärtust partnerina ega tema tundeid. Usaldage koos protsessi, mis viib tõeni.

 

Kalad: Avage end uutele kogemustele ja laske uute sõprussuhete positiivsel energial, end uutele kõrgustele viia. Mõnikord võib see olla kokkusattumus või eriline hetk, kuid ärge unustage usaldada. Armastus on kõige tugevam jõud ja teie jaoks ei tohiks olla piire. Veenduge, et oleksite kooskõlas teid ümbritseva romantikaga.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope