Armastuse ja suhte horoskoop 25.05.2024.


Jäär: Täna vältige pinnapealset tunnete väljendamist. Kui teile pakutakse hüvesid, kuid kavatsused pole ehtsad, ärge laske end nendest meelitada. Kui mõni teie tulevase partneri tegevus tekitab ebamugavust, kuulake oma instinkte. Igale kahtlusele tuleb otse vastu astuda. Arendage oma romantilise partneriga avatud dialoogi ja olge oma tunnete suhtes aus, jagades muresid avatult.

Sõnn: Toetuge täna emotsioonide voolule. Ärge laske oma tujukusel segada romantilist õnne. Pigem püüdke selgusele ja mõistmisele. Esimese sammuna peaksite proovima oma emotsioone realiseerida ja mitte omistama neid tulevastele partneritele. Samamoodi peaksite olema ettevaatlik ja mitte käituma impulsiivselt, kuna see võib teid eksitada. Ärge olge pealiskaudne.

Kaksikud: Täna on päev, mil saate oma lubadusi taaselustada, meenutada koos tehtud reisi ja visualiseerida tulevikku, käest kinni hoides. Uuendage oma armastuse ja ustavuse kohustusi, rääkides partnerile, kui palju need teie jaoks tähendavad. Ärge jätke kasutamata võimalust tänada armastuse eest, mis lisab teie elule mõtte. Olgu see sümboolne žest või lihtne kinnitus südamest, andke oma partnerile teada, et teie armastus on tugev.

Vähk: Kui teie suhtes on pinna all möllanud pinged, tuleks olukorda käsitleda eriti ettevaatlikult. Võib tekkida lahendamatuid konflikte, mis võivad põhjustada soovimatut agressiooni. Kulutage aega avatult suhtlemisele ja probleemide lahendamisele, nii võite olukorra päästa. Ärge unustage kasvatada mõistmist ja kaastunnet, et hoida oma armastust elus ja põlevana.

Lõvi: Teid võivad tekkida oma armuelu suhtes kahtlused ja hirmud. Probleemid on aga ajutised ja te peate neid käsitlema kui väikeseid takistusi, oma teel armastuse poole. Selle asemel, et lasta ärevusel võimust võtta, peaksite keskenduma enda ja asjade eest, mille vastu olete kirglik, hoolitsemisele. Osalege praktikates, mis teevad teid õnnelikuks ja rahulolevaks ning teieni tuuakse elu positiivne energia.

Neitsi: Jälgige emotsionaalseid sõlme, mis võivad teie keskendumisvõimet nõrgendada. Ärge kartke ennast, uute romantiliste suhetega, proovile panna. Siiski hoidke oma minevikuprobleemid olevikust eemal. Arusaamatuste vältimiseks pange oma suhtluses rõhku läbipaistvusele. Võtke aega ja veenduge, et teete otsuseid, mis on kooskõlas teie pikaajaliste eesmärkidega.

Kaalud: Kellegagi partnerlusel on kompromissid vältimatud. Täna on päev, mil tuleb mõelda, kas ohverdamine on harmoonia saavutamiseks vajalik. Kuid pidage meeles, et tähed töötavad teie kasuks, nii et ärge heitke meelt. Olete õigel teel ja kui jõuate tee keskele, kus saate teha kompromisse, avastate, et teie ja teie partner olete ühel lainel. Kasutage seda ümberkujunemise ja sidumise perioodi, maksimaalselt ära.

Skorpion: Romantika vallas võite leida end ristteel, mõtiskledes oma suhete tuleviku üle. Tänane päev julgustab avatud südamega vestlusi ja ausaid mõtisklusi. Vallaliste jaoks võib ootamatu kohtumine tekitada huvi, kuid võtke oma tunnete mõistmiseks aega. Sügavaid sidemeid eelistatakse pealiskaudsetele. Sidemete tugevdamiseks, seadke esikohale suhtlemine ja empaatia.

Ambur: Täna ei vea instinkt teid alt. Päev võib alata ebakindlusega aga siiski usaldage ja see lõpeb positiivselt. Juhuslik tutvus või teineteisemõistmise hetk saab imelise ühenduse võtmeks. Ehtsus on oluline, nii et ärge proovige ennast muuta. Kui olete pühendunud suhtes, mõelge oma ühistele eesmärkidele ja suhte edasiviimisele.

Kaljukits: Teile võivad avaldada muljet vaimukad arutelud. Aktsepteerige seisukohtade mitmekesisust, mis võib viia teid ootamatute aruteludeni. Kui leiate kellegi, kelle vaated on teie omadega vastuolus, ärge kartke selle inimesega uudishimu ja imetlusega suhelda. Selline vabadus võib luua vaate uute ühenduste maailma, mis teid hämmastab ning esitab väljakutse ja inspireerib.

Veevalaja: Iga suhte läbipaistvus on hädavajalik. Partneriga konstruktiivse suhtlemise esimene samm on olla avatud ja aus. Sellega otse tegeledes saate taastada oma suhte ja võita usalduse. Tunnistage, et suhtlemine on terve suhte aluseks. Ühendage jõud, et ületada tõkked ja kinnitada oma otsusekindlust paarina.

Kalad: Laske endal tunda hetke vabadust ja teid üllatavad tunded kellegi vastu, kelle poole teid ennem ei tõmmanud. Pöörake erilist tähelepanu nendele peenhäälestusvihjetele, mis võivad viia teid tähenduslike seoste mõistmiseni. Juhuslik kohtumine võib süüdata sädeme, mis sütitab teie elu tule. Teie südame rütm on lootuse märk.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope