Armastuse ja suhte horoskoop 25.06.2023.


Jäär: Pidage meeles, et armastus on dünaamiline ja pidevalt arenev kogemus. Selle asemel, et keskenduda tulevikule, suunake oma energia, partneriga tugeva aluse loomisse. Investeerige aega ja vaeva oma sideme süvendamiseks, suhtluse tõhustamiseks ning usaldus- ja turvatunde kasvatamiseks. Kui olete vallaline, investeerige endasse ja tunnete end mugavalt, meelitate ligi sarnaselt mõtlevaid inimesi, kes hindavad teid sellisena, nagu te olete.

 

Sõnn: Tänane päev toob meeldetuletuse, et tuleb lahti lasta kõikvõimalikest kiindumustest varasemates suhetes. Kasutage seda võimalust, et keskenduda enesearmastusele ja isiklikule kasvule. Võtke omaks oma iseseisvus ja nautige vabadust, mis kaasneb sõltumatusega. See eneseleidmise periood valmistab teid ette armastuseks, mis teid tulevikus ootab. Pöörake tähelepanu universumi peentele märkidele, et juhtida oma romantilist teekonda.

 

Kaksikud: Suhetes võib tekkida kiusatus olla kõiges täiesti läbipaistev. Tänane taevane joondumine tuletab aga meelde, et sul on õigus seada piire ja hoida oma isikliku elu teatud aspekte enda teada. See ei tähenda, et olete ebaaus; see tähendab lihtsalt, et hindate oma privaatsust ja mõistate, kui oluline on säilitada oma suhtes individuaalsustunne.

 

Vähk: Luba endal loobuda jäikadest ootustest ja olla avatud uutele kogemustele. Selle asemel, et püüda kontrollida oma romantilise teekonna kõiki aspekte, alistuge armastuse hoovustele ja nautige sõitu. See ei tähenda oma väärtuste või piiride ohtu seadmist, vaid pigem paindlikkust emotsioonide mõõna ja voolu suhtes. Kui olete vallaline, siis selle asemel, et iga liigutust üle mõelda või iga potentsiaalset partnerit analüüsida, lubage endal olla hetkes.

 

Lõvi: Sul võib ette tulla olukordi, kus sinu lahkust peetakse enesestmõistetavaks. Täna astu samm tagasi ja hinda oma suhteid. Kas teid koheldakse tõesti armastuse ja austusega, mida te väärite? Kas väljendate selgelt oma vajadusi ja piire? Kui ei siis on aeg oma ootustest teada anda. Teil on õigus suhetes võrdsele kohtlemisele ja oma eneseväärikuse säilitamine on hädavajalik.

 

Neitsi: Kui olete vallaline ja otsite armastust, aitab tänulikkuse kasvatamine teil meelitada positiivseid kogemusi ja potentsiaalseid partnereid. Selle asemel, et keskenduda sellele, mis teil puudub, muutke oma vaatenurki, et tunda ära armastuse küllust oma elus. Alustage oma sõprade, pere ja isegi iseenda armastuse ja toetuse hindamisest. Tänulikkust väljendades tõmbate loomulikult enda poole sarnaselt mõtlevaid inimesi.

 

Kaalud: Armastuse küsimustes on usaldusel ülioluline roll. Tänapäeval julgustab universum usaldama ennast ja oma valikuid. Kui olete oma suhte mõne aspekti suhtes kõhelnud on nüüd aeg kuulata oma sisehäält. Usaldage sisetunnet ja uskuge oma otsustesse. Kui investeerite sellesse, millesse usute, loote tugeva aluse armastuse õitsenguks. Vallaliste jaoks on see aeg mõtiskleda selle üle, mida sa partnerilt tõeliselt soovid.

 

Skorpion: Armastus ei ole alati sujuv teekond. Võib tekkida väljakutseid, mis panevad teie suhete tugevuse proovile. Just nendel aegadel tulevad mängu teie sihikindlus ja vastupidavus. Pidage meeles, et armastus on väärt võitlemist. Püsige kindlalt oma veendumustes ja tehke oma partneriga koostööd, et ületada kõik teie ette tulevad takistused. Keskendu usalduse loomisele ja turvatunde kasvatamisele enda ja oma kallima vahel.

 

Ambur: Kui olete konkreetseid probleeme vältinud on täna õige päev nendega silmitsi seista. Probleemide eiramine toob pikemas perspektiivis kaasa vaid pahameele. Olge julge ja lahendage kõik pinged. Nende väljakutsetega otse silmitsi seistes saate sillutada teed tervematele ja harmoonilisematele suhetele. Vallalised, kui olete kohtingut vältinud või olete kõhelnud on nüüd õige aeg tegutseda.

 

Kaljukits: Igapäevaelus on lihtne tähelepanuta jätta väikesed žestid, millel on suur erinevus. Täna ärgitavad tähed keskenduma igapäevastele ülesannetele ja kohustustele, mis aitavad kaasa teie suhte üldisele harmooniale. Ükskõik, kas pesete nõusid või hoolitsete majapidamistööde eest, need näiliselt tühised toimingud võivad rääkida teie pühendumisest oma partnerile.

 

Veevalaja: Kui olete mineviku valude tõttu olnud suletud, lubab tänane päev teil oma südant uuesti avada. Universum julgustab teid haavatavust omaks võtma ja armastuse küsimustes hüppe tegema. Valgus tunneli lõpus pole kaugel ja iga sammuga liigute edasi lähemale armastuse ja õnne leidmisele, mida väärite.

 

Kalad: Mõnikord on lihtne muutuda rahutuks ja pidevalt muutusi otsida. Kuid tänased taevased energiad tuletavad teile meelde, et kõike ei pea muutma. Selle armastuse ja sideme hindamisel, mis teil praegu on, on tohutu jõud, ilma et peaksite pidevalt millegi muu poole püüdlema. Kui olete pühendunud suhtes on see aeg kalliks pidada stabiilsust, mille olete oma partneriga loonud.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope