Armastuse ja suhte horoskoop 25.06.2024.


Jäär: Täna toob tähtede seis teie suhetesse ilu ja harmooniat. Suudate inimestega rääkida ja on võimalus, et leiate kellegi, kellega ühel või teisel viisil suhelda. Nautige neid hetki, sest see on imelise teekonna algus. Pühendunud suhtes inimeste jaoks muutub läbikäimine lähedastega harmooniliseks, pakkudes turvalisust. Aktsepteerige kiindumust ja tunnustust enda ümber.

Sõnn: Tähtede seis annab täna teed, sihipärasteks kohtumisteks. Olge valmis suhtlema uute inimestega või osalema seltskonnaüritustel. Armastus ei ole planeeritud sündmus ja on hea lasta asjadel lihtsalt juhtuda, ilma uusi territooriume avastamata. Uskuge tähtedesse, mis juhivad teid oma hingesugulase poole. Pühendunud südamete jaoks avab tänane päev ukse, sügavale kiindumusele ja sidemele, pannes teid tundma üksteisele lähedasemana.

Kaksikud: Täna on hea päev, partneriga sidet süvendada. Arutelud tulevaste eesmärkide üle võivad tekitada elevust. See on õige aeg oma partneriga maha istuda ja arutada, mida te suhtest soovite. On viimane aeg näidata, et hindate oma partnerit endiselt, et tugevdada oma suhet. Kui olete üksteisega koos, ei saa midagi võimatuks pidada.

Vähk: Täna on teie armuelu särav ja ilus nagu silmapiir. Võib tekkida uusi kontakte ja teie süda võib uue ühenduse väljavaate üle rõõmust põksuma hakata. Olge teie ise ja rahulik, nii võite leida oma unistuste inimese. Nende jaoks, kes on püsisuhtes, on turvalisus esikohal. Teie armastus muutub sügavamaks, kui seisate silmitsi väljakutsetega, mida elu teile esitab.

Lõvi: Täna on vallaliste jaoks vaba ja õnnelik olemine ning üksiolemise õppimine. See võib olla isikliku kasvu aeg ja teie romantiline elu võib olla vähem elav. Oluline on kasutada seda aega uute hobide avastamiseks, sõpradega aja veetmiseks ja muude meeldivate tegevustega tegelemiseks. Kui olete pühendunud suhtes, kohelge oma partnerit nii, nagu soovite, et teid koheldaks ja mõistke, kui suurt pühendumust te mõlemad jagate.

Neitsi: See on õige hetk seada paika kõik probleemid, mis teil paarisuhtes on. Selgitage ebakõlasid, millega olete minevikus kokku puutunud ja mida soovite, et teie partner tulevikus teeks. Kui avaldate oma tundeid avatult, olete intiimsem ja õpite üksteist paremini tundma. Lisaks võib lühike perekülastus olla rõõmu ja vaba aja veetmise allikas, mis võib oluliselt parandada inimestevahelisi sidemeid.

Kaalud: Täna võiksite läheneda uuele armumisele, kuid mõned probleemid võivad põhjustada konflikte. Enne uude suhtesse astumist peaksite tegelema oma alateadlikult tekkinud murede ja emotsioonidega, millega te pole tegelenud. Mõelge varasematele suhetele ja avastage, mida partneris otsite. See aitab teil otsida rahuldustpakkuvamat suhet enda ja teistega.

Skorpion: Tänane päev on täis potentsiaali ja muudab teie lähenemist oma armuelule. Kui teil on olnud probleeme suhtlemise puudumisega potentsiaalse partneriga, saate aru, et see kõik muutub läbi armastava ja viisaka jutu. Sellised soojad sõnad avavad uusi võimalusi ja annavad uue tõuke teie suhete arendamiseks. See võib olla ilusa suhte algus. Pühendunud suhtes inimeste jaoks, parandab spontaanne väljasõit sidet.

Ambur: Täna võite kogeda kõrget enesekehtestamise taset ja soovi teiste üle domineerida. Seda tendentsi tuleks hoolikalt jälgida, kuna see võib potentsiaalseid partnereid tõrjuda. Soovitatav on keskenduda sellele, et oleksite paindlikum ja mõistvam. Olge kannatlik, ärge suruge oma tahet teistele peale ja laske suhetel ise areneda. Pidage meeles, et armastust ei saa sundida, seda ei saa nõuda ja see vajab austust ja vabadust.

Kaljukits: Suhtes olijatele, toob tänane päev lähedasema sideme partneriga. Tõenäoliselt tuleb aga pereliikmetega ette mõningaid vastasseise ja tuju võib langeda. Vältige sellistel juhtudel arusaamatusi või lähenege neile kannatlikult. Sellegipoolest triumfeerib teievaheline tihe suhe, muutes selle veelgi tugevamaks. Varustage üksteist vajaliku jõuga.

Veevalaja: Armastus on täna õrn tants, eriti üksikmängus. Isegi, kui tunned soovi pühenduda, ütlevad tähed ei. See on hea aeg enne tõsisesse suhtesse hüppamist, välja mõelda, mida elult tahate. Universumil on teie jaoks varuks midagi erilist, kuid peate ootama õiget hetke. Praegu keskenduge enesetäiendamisele ja õppige ennast armastama, õige partner tuleb siis, kui olete selleks valmis.

Kalad: Täna areneb teie suhe tasemele, kus teil mõlemal tekib teineteise vastu kiindumus. Teie partner on see, kes teid toetab, kui olete hädas ega suuda teha õiget otsust. See on aeg ideede jagamiseks ja konflikte põhjustavate probleemide lahendamiseks. Hinnake seda sidet, mida jagate ja armastust, mis teil üksteise vastu on. Oodake paremaid aegu!

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope