Armastuse ja suhte horoskoop 25.07.2023.


Jäär: Kui õhus on armastust, on teie suhtel võime süttida,nagu ei kunagi varem. Teie partner peegeldab teie entusiasmi ja koos loote võimsa sideme, mis peab ajaproovile vastu. Kui asute uude suhtesse, julgustab kosmos teid pea ees sukelduma. Teil ei ole tuju end tagasi hoida. Laske oma enesekindlusel läbi paista, sest see tõmbab teie potentsiaalse partneri teile lähemale.

 

Sõnn: Võimalik, et olete oma romantilises suhtes viimasel ajal vältinud vastasseisu või kõhelnud oma tõeliste emotsioonide väljendamisel. See suhtumine võis takistada teid tegelemast konkreetsete probleemidega, mis on teie südant närinud. Hirm konfliktide tekitamise ees on teid tagasi hoidnud, kuid täna julgustavad tähed seda harjumust proovile panema. Rääkige kaastundlikult ja ärge laskuge süüdistamismängudesse.

 

Kaksikud: Päev algab teid ümbritseva elava auraga, mis jätab teid seiklushimuliseks ja uudishimulikuks selle suhtes, mis teid ees ootab. Universum julgustab teid oma kapriisset külge omaks võtma ja teie loomulikult kohanemisvõimelise olemusega on teil lihtsam, kui kunagi varem omaks võtta, teie teele tulevaid muutusi.Kui olete juba püsisuhtes, võite koos partneriga arutleda teemadel, mida te pole kunagi uurinud.

 

Vähk: Päeva arenedes võite leida ennast meenutamas enda ja kaaslase ühist teekonda. Tähistage mälestusi, nii kõrg- kui ka mõõnaaegu, sest need on kujundanud teie suhte selliseks, nagu see praegu on. Tunnistage kasvu ja õppetunde, mille olete mõlemad läbinud, kuna need on olnud teie ühenduse ehituskivid. Vallaliste teed võivad ristuda kellegagi, kes süütab neis sädeme.

 

Lõvi: Võite suhelda inimestega erinevatest kultuuridest, taustast ja ususüsteemidest. Võtke need kohtumised vastu avatud südame ja meelega, sest just mitmekesisuse kaudu saate rohkem teada enda ja teid ümbritseva maailma kohta. Iga inimene, kellega kohtute, toob teie ellu ainulaadse vaatenurga, avardab teie silmaringi ja sütitab teie hinges uusi leeke.

 

Neitsi: Laske lahti pidurdustest ja uurige armastuse kaardistamata territooriumi. Vabanege tavapärastest mustritest ja proovige koos partneriga midagi uut. Olge avatud ettepanekutele. Ükskõik, kas plaanite spontaanset nädalavahetuse väljasõitu või tegelete mõne lõbusa tegevusega, mida te pole kunagi proovinud, võti on koos kallimaga oma mugavustsoonist välja astuda. Võtke omaks uudsus ja üllatus, sest need võivad teie suhtele uue elu sisse puhuda.

 

Kaalud: Suhtuge armastusse pingevabalt. See on päev, kus saate uurida ja lõbutseda, ilma et peaksite endale või teistele asjatut survet avaldama. Nautige kergemeelseid vestlusi, kohtuge uute inimestega ja eemaldage kõik ootused või eelarvamused armastuse kohta. Olge avatud uute sõprade leidmiseks ilma romantiliste ootusteta. Mõnikord saavad parimad suhted alguse tugevast sõpruse alusest.

 

Skorpion: Teie emotsioonid on sageli sügavad ja hindate oma suhetes ausust. Võib-olla maadlete päevavalgele tulnud probleemidega ja võib tekkida kiusatus lahenduste otsimisega kiirustada. Planeedi joondumine viitab aga sellele, et praegu on aeg mõtisklemiseks ning oma tunnete ja partneri emotsioonide sügavamaks mõistmiseks. Tervenemine ja leppimine võivad sidet tugevdada.

 

Ambur: Võite sattuda segadusse, kus tundub, et te ei suuda tõkkest läbi murda. See võib olla partneriga suhtlemise katkemine, lahendamata minevikuprobleemid või hirm haavatavuse ees, mis takistab teil armastust täielikult omaks võtmast. Selle asemel, et taanduda oma tavalistesse seikluslikesse põgenemistesse, kasutage seda hetke, et mõtiskleda oma tunnete, kavatsuste ja asjade üle, mis võisid teid tagasi hoida.

 

Kaljukits: Teie praktiline ja maalähedane loomus võib mõnikord reserveeritud mulje jätta ja võib tunduda, et olete viimasel ajal veidi tõsine või koormatud. Kuid täna võtate oma suhtes omaks kergema ja humoorika lähenemise. Vaadake oma romantilise teekonna naljakaid külgi ja see äsja leitud südamlikkus aitab teil meelitada teie praeguse või tulevase partneri jaoks õigeid emotsioone.

 

Veevalaja: Kui olete oma romantilises elus takerdunud, on aeg rutiinist vabaneda. Võtke riske ja võtke omaks uudsed kogemused. Avage end võimalusele kohtuda uute ja erinevate inimestega, kes võiksid tuua ellu värskeid vaatenurki ja põnevaid kohtumisi. Kasutage võimalusi osaleda seltskondlikel üritustel või liituda klubidega, et kohtuda inimestega, kes ei pruugi olla osa teie tavapärasest suhtlusringist.

 

Kalad: Täna võite kogeda suurt tujukust, mis on mõjutatud Kuu kasvavatest ja kahanevatest emotsioonidest. Võtke see tundlikkus omaks, sest see avab värava teie ja partneri soovide mõistmiseks. Ärge kartke väljendada oma kiindumust läbimõeldud žestide ja sõnadega, sest neile antakse vääriline tasu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope