Armastuse ja suhte horoskoop 25.09.23


Jäär: Sulle võib tunduda, et oled suhtesse panustanud rohkem kui su partner. Peate mõistma, et teie üksi ei suuda suhte koormat kanda. Peate oma partnerile seda mõistma, vesteldes sel teemal. Abielupaarid peaksid vanadest asjadest lahti laskma ja elama olevikus.

Sõnn: Täiuslik päev, sest saate oma partnerilt tuge kõiges, mida plaanite teha. Teie suhe on soe ja valitseb harmoonia. Mida rohkem te oma tundeid jagate, seda rohkem teie partner vastab. Suhtes peaksid jääma alandlikuks selle suhtes, mis teil on, ja tunnustama oma partneri jõupingutusi.

Kaksikud: teie mõistusel on raske usaldada neid, keda armastate, kuna võite nende kavatsuses kahtluse alla seada. Peate sellest tundest lahti laskma, muidu võib see teie suhtele mõju avaldada. Vallalised peaksid töötama selle nimel, et arendada oma kiiduväärseid omadusi, kuna keegi teie lähedane märkab neid kindlasti. Suhtes peaksite oma ellu lisama huumorit.

Vähk: Sinu partneri entusiasm ja positiivsus annavad sulle energiat oma kestast välja kolimiseks. Plaanige koos mõnusalt aega veeta, võib-olla teha sõpradega ühine väljasõit. Te tunnete end partnerilt osaks saanud armastuse ja hoolitsuse üle rabatuna. Vallalised ei tohiks üle analüüsida ega väljendada oma tundeid sellele, keda nad imetlevad.

Lõvi: Hoidke oma pea selge, kuna teilt nõutakse suhetes küpset rolli. Peate oma armastatu eest hoolt kandma ja kontrollima, kas teda miski ei häiri. Dialoog aitab ja väldib hinnangute andmist. Päeva lõpuks teie side paraneb. Suhtes peaksite olema teadlikud oma lisakulutustest.

Neitsi: võite avastada, et teie pereliikmed tungivad teie isiklikku ruumi, mis võib teid jalust rabada. Ärge reageerige ja kuulake, mida nad teie suhte kohta ütlevad. Olge ratsionaalne ja proovige neid veenda. Vallalised peavad välja mõtlema oma prioriteedid ja leidma aega isiklikuks eluks. Veeda õhtu koos vana tuttavaga.

Kaalud: Sa pead olema ettevaatlik, jälgima mida räägid. Tähed näitavad vastuolulist positsiooni ja mida iganes sa ütled, võib su partner valesti aru saada. Parem oleks mitte ühelegi vestlusele laskuda, pigem lasta oma tegudel enda eest rääkida. Suhtes olijad peavad oma endasse vaatama ja oma seisukohta oma partneriga jagama.

Skorpion: olete oma kuvandist teadlik ja võite olla liiga tundlik selle suhtes, millest inimesed räägivad. Andke sellest oma partnerile teada, ta mõistaks ja toetaks teie tundeid. Neid, kes on vallalised, hinnatakse nende siiruse pärast ja inimestele meeldib nendega koos aega veeta. Suhtes peaksid vältima igasugustesse vaidlustesse laskumist.

Ambur: tunnete end kõige ümbritsevaga seotuna. Tänulikkuse vaim on ilmne ja jääte tänulikuks kõige eest, mida olete saanud. Peate neid hetki kallimaga hindamatuks. Vallalised ei tohiks armastust taga ajada ja tuleks olla kannatlikud, et õige inimesega kohtuda.

Kaljukits: teie mõistus on eelnevalt hõivatud abielumõtetega. Teie pereliikmed tuletavad teile meelde, et peaksite sellele teemale keskenduma. Kuid ärge andke järele kaaslaste survele ja jääge tugevaks ning usaldage oma sisetunnet. Pange oma praegune suhe toimima ja rääkige oma ebakindlusest oma partneriga. Suhtes olles peaksid planeerima lühikese reisi.

Veevalaja: Sinu tähed toovad täna sinus esile parima. Vallalised, kes soovivad kohtuda kellegi erilisega, peaksid olema selleks puhuks hoolitsetud. Tehke see lisapingutus ja see tasub end ära. Olge tähelepanelik ja valige oma komplimendid valikuliselt. Pühendunud paarid peaksid rääkima pereplaneerimisest ja seadma oma elu prioriteediks.

Kalad: Sa pead leidma täna õige tasakaalu, mis puudutab oma armuelu. Väljendage seda, mida tunnete, kuid ärge tunduge liiga ebakindlalt, muidu ei pruugi teie partner seda hinnata. Usaldage oma uskumusi, sest need juhivad teid tulevikus. Suhtes olijad peaksid plaanima koos teha mõnda tegevust, näiteks süüa teha või filmi vaadata. Jagage oma tõelisi tundeid oma partneriga.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope