Armastuse ja suhte horoskoop 25.11.2022.


Jäär: Sa mõtled suure osa päevast armastusele, seega pööra sellele äärmist tähelepanu. Võimalik, et sul on hetkel lähedasega vestlusraskusi; kui jah, siis ole kannatlik. Enne oma mõtete ja arvamuste avaldamist oodake, kuni teine ​​inimene tõstatab kõik lahendamata probleemid. Tagasiside ei tohiks olla kriitiline, seega vältige seda. Paku konstruktiivseid lahendusi.

Sõnn: Sinu armuelus võib täna toimuda
märkimisväärne samm edasi. Võib-olla on keegi, kellega tunnete end rusuvalt. Kellegi sügavam tundmine pakub teile palju rõõmu. Kasutage oma võluvat isiksuseomadust ja lummate kõiki, kellega kohtute. Veelgi parem, kui sul juba on partner, võid kasutada aega, et temaga lähedasemaks saada.

Kaksikud: Kui teie ja teie partner saaksite praegu üksteisega ausad olla, teeks see teie suhtega imet. Alguses peate siiski olema ettevaatlik. Eelkõige püüdke oma vestlusest eemale hoida solvavad kommentaarid. Pidage alati meeles, et ainsad asjad, mis suudavad suhet hoida, on tõde ja armastus.

Vähk: Südameasjadest rääkides ära ole häbelik. See on üks neist olukordadest, kus rohkem on kindlasti parem. Rohkem sära on alati lõbusam. Veetke aega, hinnates positiivset energiat, mida praegu oma partneriga jagate. Kasvatage oma armastust ja nautige kõike enda ümber. Kui teie naeratus on tavapärasest laiem ja säravam, ei saa teid miski alistada.

Leo: Täna on armumise aeg. On tõenäoline, et täna, kui mõtlete oma kallimale, eksite soojade ja uduste tunnete merre. Sulle võiks tema seltskond praegu meeldida. Sellised mõtted võivad teid ülesandest kõrvale juhtida, kuid need on kogemuse jaoks hädavajalikud. Tundke uhkust oma loodud sideme üle ja hinnake koos veedetud aega.

Neitsi: Sulle meeldib oma emotsioone vaka all hoida, kuid täna, hoolimata sellest, kui reserveeritud sa üritad olla, on sinu soovid tõenäoliselt nii intensiivsed, et neid ei saa ignoreerida. Vajadusel rääkige oma sõpradega. Kui olete praegu suhtes, peaksite oma kallimaga aega veetma. Aga kui oled praegu omaette, naudi omaette olemist ning investeeri oma emotsioonidesse ja mugavusse.

Kaalud: Lisage oma ellu maitset ja säilitage täna positiivne väljavaade, romantilise kohtumisega. On märke, mis viitavad sellele, et tunnete rõõmu oma kallimaga koos aja veetmisest, samal ajal kui tegelete vaba aja veetmisega. Saate väga vajaliku puhkuse ja lõõgastumise ning veedate kvaliteetaega, et üksteist tundma õppida ja paremini hinnata.

Skorpion: Sa vihkad oma suhete nimel pingutamist, kuid mõnikord on see vajalik. Teie partner võib täna vajada teie jagamatut tähelepanu ja kaastunnet. Püüdke kasvatada empaatiavõimet. Kui suudate asetada end teise inimese olukorda, olete paremini valmis nende eneseotsingutega ühinema ning andma tuge ja väärtuslikke soovitusi.

Ambur: Täna on päev, mil proovite välja mõelda, kuidas te end praeguses romantilises suhtes tunnete. Võtke aega, et mõista, miks olete millegi pärast nii kaua konfliktis olnud. Võib-olla mõtlete tühise probleemi millekski palju suuremaks ja see on põhjus, miks tunnete end üksteisest eemal. Jääge positiivseks ja selgitage välja asjad üksteisega vesteldes.

Kaljukits: Kui panete suhtlemisse oma südame ja hinge, võiksite lihtsalt leida oma elu armastuse. Saate täna kokku suure hulga inimestega, kes jagavad teie huvisid. Suurem tõenäosus kohtuda sobiva partneriga või armuda kellessegi, keda te juba tunnete, suureneb, kui kasvab inimeste arv, kellega veedate aega ja kes jagavad teie huve.

Veevalaja: Kuigi romantika ei pruugi eksisteerida samamoodi nagu raamatutes, ei tähenda see, et see juhtuda ei võiks. Olenemata sellest, kas teil on praegu kaaslane või mitte, võivad tekkida uued olukorrad, mis võivad teie armastusmaailma raputada ja teie sisemist last uuesti üles äratada. Visake kõrvale oma eelarvamused, milline peaks olema armastus, et anda ruumi,millelegi värskele ja põnevale.

Kalad: Täna sa peaksid aega veetma ainult nendega, kes on sinu seljataga ja suudavad pakkuda sulle vajalikke positiivseid emotsioone ja julgustust. Võimalik, et täna suudate paremini kui ühelgi teisel päeval, eristada neid, kes teid tõeliselt toetavad,mitte neid, kes tahavad teie ebaõnnestumist lihtsalt näha. Need, kes sind tõeliselt armastavad ja sinust hoolivad, on sinu jaoks alati olemas, miks mitte siis neile sellest teada anda.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope