Armastuse ja suhte horoskoop 25.11.2023.


Jäär: Võimalik on kohtuda kellegagi, kes on teid mõnda aega tundnud ning jälginud ja ta võib teid täna teistmoodi näha ja mõista. See tajumuutus võib kuulutada pikaajaliste suhete algust. Kui olete püsisuhtes, oleks tähtis veeta koos partneriga kvaliteetaega. Ausalt oma kavatsustest ja ootustest rääkimine on samuti oluline, et sillutada teed püsivale sidemele.

 

Sõnn: Teie emotsioonid on täna kõrgendatud. Võite lõpuks küsida oma partnerilt nõu kõigi oma otsuste kohta – ükskõik, kui keerulised need ka poleks. Hea on kaasata oma partner oluliste otsuste tegemisse, kuid ärge laske end sellest halvata. Usaldage ka oma otsustusvõimet. Vallaliste jaoks pole see hea päev uute armupartnerite otsimiseks. Ärge kiirustage millegagi.

 

Kaksikud: Tänane päev nõuab tähelepanu iseendale ja avatust värske alguse suhtes. Armastus võib varitseda vaid nurga taga. Otsige üles võimalikud lingid ja olge valmis kohtumisteks. Kui olete pühendunud suhtes, pöörake tähelepanu oma partneri emotsionaalsetele vajadustele ja tugevdage oma sidet sagedase dialoogi kaudu. Väärtustage armastuse kogemust ja pidage meeles, et suhetes loevad väikesed asjad.

 

Vähk: Vallalised, see on päev, mil tuleb tunnustada oma pere ja sõprade tugevat toetust, teie elus. Toetage oma perekonda, olles nende jaoks kohal ja pakkudes solidaarsust. Otsustage veeta kvaliteetaega erilise inimesega, keda armastate, näidake üles pühendumust ja proovige luua paremat ja püsivamat suhet. Olge oma partneri jaoks olemas, olge tema elus stabiilne.

 

Lõvi: Kui olete pühendunud suhtes, on aeg emotsionaalne segadus puhastada. Võtke ühendust oma partneriga ja olge aus selle suhtes, mis teis emotsionaalselt toimub. Teie armuelus on olnud tõuse ja mõõnasid, kuid praegu on õige aeg oma armusuhe taaselustada. Jätke kõik kahtlustused ja õigustused kõrvale ning alustage uuesti. See muudab teie sideme tugevamaks ja paljutõotavamaks.

 

Neitsi: Vallalised, sõnum teile on täna vali ja selge. Olge avatud meelega ja leidke aega teile meeldiva, erilise inimesega, romantiliselt aega veeta. Ärge laske hirmul armumise ees end peatada. Saate sügavamalt ühendust luua ja oma valvsust alla lasta. Üllatage ennast ja andke oma tulevasele partnerile võimalus ennast emotsionaalselt aidata.

 

Kaalud: Tänane päev lubab teie pühendunud suhtes midagi märkimisväärset. Avastate, et teie jaoks elavneb romantika ja kirg, kuigi olete juba pikka aega koos olnud. Tundub, nagu oleks teid maagia tabanud ja te näete oma armastust justkui esimest korda. Rääkige kallimale, kuidas te end tunnete, üllatage teda heateoga või kavandage romantiline kohtinguõhtu.

 

Skorpion: Teie sotsiaalne vaim tõuseb täna taevasse. Kasutage seda võimalust, et korraldada põnev kohting potentsiaalse kallimaga. Väärtustage ennast ja lisage oma armuellu natuke uudsust. Proovige erinevaid ja uusi asju, mis võivad teie armastuse teekonda ergutada. Olete valmis võtma vastu parima, sest on tulemas hämmastav kohtumine.

 

Ambur: Vajate täna oma pühendunud suhtes sidet ja naeru. Teie huumorimeel,mängib kallimaga lähedasemaks saamisel, olulist rolli. Lõbutsege õhtul, tehes koos partneriga, erinevaid lõbusaid tegevusi. Naerdes koos, suurendate omavahelist energiat. Kui hindate seda, mida teie hingesugulane naudib, tugevdab see suhet veelgi, muutes selle veelgi armastavamaks.

 

Kaljukits: Praegu on teile, üksildased inimesed, parim aeg, sest tundub, et kosmos on teile tänaseks magusa kingituse kavandanud. Võite olla õnnelikult šokeeritud, et lähedane sõber või väljavalitu avaldab teile midagi isiklikku. Selline usaldus näitab, et teie suhted kasvavad. Tähtsustage seda aega ja tunnistage tugevnevat sidet. Hoidke oma meel avatud, sest see võib olla suurte asjade algus.

 

Veevalaja: Kui olete hiljuti märganud suhetes kire langust, on võimalus seda taaselustada. Leidke ühendus põhjusega, miks armusite, mida jagate. Leppige kokku üllatuskohting, meenutage hinnalisi hetki ja nautige üksteise seltskonda. Autentne armastus tuleb teie juurde tagasi ja teie suhe õitseb taas. Kasutage seda võimalust, et süvendada oma sõprust ja muuta see värskeks nagu varem.

 

Kalad: Vallalised, täna on päev, mil jätate oma sõbrad oma armuelu üle juurdlema. Võite end pisut salapäraseks muuta, nii et muutute intrigeerivamaks, muutes ennast potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivseks. Teisest küljest ärge tehke kiireid oletusi, vastasel juhul kaotate tõelised sidemed. Oma mõtteid ja tundeid on hea hiljem jagada. Sellisel juhul austavad inimesed teid autentsuse eest.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope