Armastuse ja suhte horoskoop 25.12.2022.


Jäär: Pole aega nagu praegu, et ületada oma hirmud ja teha endale sobiv valik. Teie romantilises suhtes võib praegu tekkida paus. Kui nii teie kui teie partner soovite suhteid hinnata ja pühendumisraskusi arutada, võivad asjad segaseks minna. Teie ja partner peate otsustama, kas olete sobivas suhtes.

Sõnn: Tähtis on, et sa kohe suhted ära parandaksid. Usalduse puudujääk kahjustab teie ühendust. Täna pingutage, et saada oma kallimaga lähedasemaks, rääkides ja üksteist rohkem väärtustades. Kui teie ja teie kaaslane olete tundnud üksteise vastu pahameelt, on oluline pidada probleemi lahendamiseks privaatset arutelu.

Kaksikud: Täna tunnete nii teie kui ka teie kaaslane end rõõmsana ja avatud oma mõtteid jagama. Tavapärastest tegevustest puhkamine võib anda sulle vajaliku energialaengu. Vii oma kaaslane puhkusele. Leidke vaikne koht, mis teile mõlemale meeldib, ja veetke seal koos kvaliteetaega. Pärast sellelt puhkuselt naasmist on teie ja teie kaaslase side tugevam.

Vähk: Ära oota, kuni on liiga hilja; väljenda ennast. Mõnikord olete märganud, et teie partner on lihtsalt liiga hõivatud tööga, et teile palju aega pühendada. See võib põhjustada igatsust tähelepanu ja hoolitsuse järele, mis võib jääda teile tähelepanuta . Rääkige oma kaaslasele, kuidas te tegelikult tunnete; teie avameelsus ja läbipaistvus aitavad oluliselt parandada võimalikke lõhesid.

Lõvi: Keset raskusi peaksite otsima võimalusi. Täna võib olla teie armuelu seisukohalt raske, kuid pidage meeles, et kõik raskused, mis teil on, võivad muutuda tarkuse tükkideks, kui hoiate avatud meelt. Kui teil ja teie kaaslasel on tüli, otsige lõhedesse peidetud arusaamu, et saaksite jätkata tugevama sidemega.

Neitsi: Täna keskenduge oma paljude eluelementide üksteisega harmooniasse viimisele. Kuigi õnnelik keskkond töö ja isikliku elu vahel võib tunduda võimatu saavutada, on see saavutatav. On aeg seada piirangud, kui tunnete, et teie partner ignoreerib teid või kui vajate tema aega rohkem. Esimese sammuna saavutage konsensus selle üle, et tööd koju ei too.

 

Kaalud: Romantilise meeleolu tõttu võiksite oma kallimaga rohkem aega veeta. Võimalik, et teete kõik endast oleneva, et leida oma kallimaga vaikselt oma argipäevast eemal aega. Pärast mõnda aega tutvumist võib pühendumise teema päevakorda tõusta ja tekitada vastastikust elevust.

 

Skorpion: See on aeg teie suhetes, kus peaksite laskma oma partneril ilma tsensuurita olla see, kes ta on. Kui lased olla aus ja ütled, mida tegelikult mõtled, jumaldab ta sind igavesti. Sinu kaaslane võib sel nädalal muutuda julgemaks ja avatumaks uute asjade proovimiseks. Andke neile vabadus avastada oma isikliku mina kõiki tahke ja suhelda avatult.

 

Ambur: Käes on aeg romantikat avalikult ja valjult tähistada. Sinu sotsiaalsed ja romantilised võimalused suurenevad , kui õpid end paremini väljendama. Terved suhted sõltuvad avatud suhtlemisest soovide ja vajaduste kohta, samuti tähelepanelikust kuulamisest. Nüüdsest on teil kõik need võimed ja palju muud. Nõustuge sellega ja kasutage oma sõnu, et meelitada endale heaolu, mida väärite.

 

Kaljukits: Kuigi romantiliselt areneda on suurepärane, ei tohiks te veel millegagi kiirustada. Suudate oma soovidele tavapärasest suurema armuga üle anda. Võimalik, et oled meeldivalt üllatunud, kui vabastav on rääkida oma reaalsusest. Peaksite andma oma armastatule veidi aega . Olge kannatlik ja proovige mitte lasta oma frustratsioonil endast võitu saada.

 

Veevalaja: Kui teie romantilises elus on asjad liikunud teotempos, võite sel nädalal tunda soovi jalga panna. Võimalik, et olete huvitatud inimese isiklikust staatusest ja soovite selle kohta rohkem teada saada, kuid te ei ole nõus seda lõputult ootama. Sellegipoolest, kui kiirustate asjadega ja kaotate rahu, ei pruugi te sellest kunagi teada saada.

 

Kalad: Kui hoolite kellestki sügavalt, võite tunda, et olete sunnitud lõputult teeneid külvama. Veenduge, et teie ja teie partner pingutaksite ja saaksite sellest midagi. Ära raiska oma elujõudu asjadele, mis sulle pikemas perspektiivis kasu ei too. Veenduge, et need, kes saavad teie suuremeelsuse, panustavad vastuseks nii palju kui suudavad.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope