Armastuse ja suhte horoskoop 25.12.2022.


Jäär: Mõnikord lased sa elu survel,endasse jõuda. Seetõttu ei oska sa hinnata ümbritsevate, eriti lähedaste pingutusi. Kuid täna võib hellustunne oma kallima vastu sind vallata. Nende inimeste seltskond, kellest hoolite, aitab teie ebamugavust leevendada. Lõpuks suudate vastu võtta kõike, mis ümberringi toimub.

Sõnn: Jaga oma sisemisi tundeid teistega. Nüüd on aeg lõpetada vaikimine ja rääkida kellelegi, keda jumaldate, kuidas ta on teie elu tõeliselt puudutanud. Võib-olla on teil tekkinud romantilised tunded kolleegi või lähedase sõbra vastu. Ärge kartke anda kellelegi teada, mida te tunnete,see parandab kindlasti teie isiklikku elu. Need tunded sobituvad entusiasmiga.

Kaksikud: Teie praegune kaaslane võib teid tõugata pühendumisele, kuid varasematest suhetest edasiminek on teie jaoks praegu raske. Võite usaldada, et ta mõtleb heas, kuid tema kangekaelsus võib teile närvidele käia hoolimata tõsiasjast, et ta hoolib. See on aeglane protsess, mis võimaldab teil end õigele teele tagasi saada. Pange oma tunded sõnadesse ja andke neile kontekst, et teised saaksid aru.

Vähk: Saage oma partneri heaolust tõeline tunne. Pole paremat päeva kui tänane, et pidada südamlikku vestlust erilise inimesega. On selge, et olete viimasel ajal olnud töine. On aeg näidata oma partnerile armastust. Hoidke vestlust pinnapealsest sügavamal. Peaksite oma tulevasi ootusi üksteisega jagama. Vajadusel osutage abi.

 

Lõvi: Mõte armumisest on teie meeles täna üsna ilmne. Kui tunnete end nii, on lihtne uskuda, et olete võimeline armuma kõigisse, kellega kohtute, kuna neil kõigil on potentsiaali tutvustada teile põnevaid uusi kogemusi. Teisest küljest ärge lubage kõike,kui te pole kindel, mida saate pakkuda!

 

Neitsi: Olge keskendunud, sest täna võite tunda end isiklikus ruumis pisut eksinuna. Pulmadest on räägitud ja võimalik, et vanemate soovid ei haaku sinu omadega. Vajadusel võtke oma sõpradelt tagasisidet ja arutage oma rasket olukorda. Ärge hoidke oma tundeid vaos. Kaaluge nende arvamusi hoolikalt, kuid lõpuks usaldage oma sisetunnet.

 

Kaalud: Täna on mängus sürreaalne aspekt ja see muudab teid avatumaks romantilistele arusaamadele ja unistustele. Asjade positiivse pöörde korral teadke, et teil on võime need eesmärgid reaalsuseks muuta. Kokkuvõttes on täna hea päev südameasjadega edasi minemiseks ja peaksite avastama, et romantiliste suhete vallas olete kohas, kus te olema peate.

 

Skorpion: Katsetage uute asjadega ja lõpetage nii turvaline olemine. Kuigi teid võib tabada rahutus, ei tohiks see teie päeva liiga palju segada. Kui olete vallaline ja otsite elukaaslast, võiksite olla valmis suhtlema mõtlevate inimestega. Olge oma kogukonnas aktiivne või isegi kondadesse sisenemine on tõhus viis selle saavutamiseks, mida soovite.

 

Ambur: Teie fookus võib täna olla romantilise eneseteostuse leidmisel. Teatud inimesele mõtlemise lõpetamine võib olla keeruline. Kui te pole veendunud, et saate oma partnerit usaldada, võite sattuda ebamugavasse olukorda. Teisest küljest võib see parandada teie arusaama armastuse asjadest, võimaldades teil paremini kirjeldada suhte tähtsust teile vajaliku stabiilsuse pakkumisel.

 

Kaljukits: Päev tuletab meelde suhete väärtust elus. Võimalik, et teie ja teie kaaslane tundsite end viimasel ajal eraldatuna. Võib-olla olite teie kaks niivõrd seotud teie enda tegemistega, et lõpetasite koos aja veetmise. On aeg end parandada. Väikese lisapingutuse ja õrna vestlusega saate asjad taas õigesse suunda saada.

 

Veevalaja: Teie maja tundub praegu soojuse ja rõõmu varjupaigana. Neile, kes on abielus, tuleks tänast ootamatut vaba aega kasutada selleks, et oma kaasinimestele võimalikult palju tähelepanu pöörata. Neile palju armastust ja paljusid tundeid näidata on hea viis väljendada, et täna neist hoolite.

 

Kalad: Teil on aeg haarata ohjad enda kätte ja teha oma armueluga seotud otsuseid. Nüüd on teie ülesanne võtta oma romantilistes suhetes juhtroll. Tundliku inimesena meeldib sulle pigem jälgida kui tempot seada, seetõttu on see sinu jaoks harjumatu. Teie romantiline elu on jõudnud uude faasi ja on aeg hakata kohtuma uute inimestega ja tegema uusi asju.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope