Armastuse ja suhte horoskoop 25.12.2023.


Jäär: Teie armunud olemus on täna haripunktis, lisades teie romantilisse ellu elavat tooni. Vallalised võivad leida võluva inimese, kes sütitab põneva romantilise teekonna. Pühendunud suhetes avastate sügavamad mõõtmed, luues usalduse ja vastastikuse austuse. Siiski tuletage endale meelde, et väljendaksite oma tundeid siiralt, mitte impulsiivselt, et vältida arusaamatusi.

Sõnn: Teie armuelus võib jõutõus julgustada teid ausamalt suhtlema ja oma partneriga sügavamaid sidemeid looma. Kui olete vallaline, on aeg jätta selja taha varasemad pettumused ja astuda julgelt tutvumismaailma uue enesekindlusega. Energiad sunnivad teid silmitsi seisma haavatavuse hirmuga, suurendades selle käigus teie magnetilist võlu. Võtke need muudatused omaks.

Kaksikud: Teie armuelu saab harmoonilisest energiast tohutult kasu. Ootamatu liitlane võib pakkuda üllatavat sidet, mis toob teie ellu rõõmu ja romantikat. Koostöövaim aitab ületada lõhe teie suhtes. Nüüd on ideaalne aeg edastada kõik probleemid või emotsioonid, mida olete varjanud. Ole julge ja väljendage end oma partnerile avatult ja ausalt.

Vähk: Teie ja teie partner võite sattuda silmitsi probleemiga, mis nõuab hoolikat tähelepanu ja tundlikkust. Ärge laske emotsioonidel tulemust juhtida, vaid tooge kaasa oma vaistlik tarkus, et olukorda taktitundeliselt juhtida. Tasakaalustades emotsioone praktiliste arutlustega, saate panna aluse tugevamale vastastikusele mõistmisele. Pidage meeles, et selge suhtlus võib ületada iga tormi!

Lõvi: Täna võib olla emotsionaalne päev. Kuid ärge sattuge paanikasse, armastus seisneb üheskoos tõusude ja mõõnade vahel navigeerimises. Teie partner võib täna vajada teie armastust, mõistmist ja kaastunnet. Vallalised, võite leida armastuse sealt, kus seda kõige vähem ootate. Siiski pidage meeles, et teeksite alati tarku otsuseid, sest mitte iga potentsiaalne partner ei jaga teie loomupärast lojaalsust ja kaastunnet.

Neitsi: Teie armuelus ootab teid oluline vestlus. Olge valmis rääkima sügavamal tasandil. Emotsionaalselt koormatud hetked võivad olla ebamugavad, kuid nende omaksvõtmine võib kaasa tuua parema mõistmise teie ja teie partneri vahel. Vallalised võivad täna kohtuda potentsiaalsete partneritega. See, kas sellest areneb suhe või mitte, sõltub sellest, kui hästi te sissetulevate muutustega kohanete.

Kaalud: Taevane joondus võib teie suhetes ebatavalisi laineid tekitada. Võite kokku puutuda olukordadega, mis tunduvad hirmutavad. Kui olete vallaline, võib keegi ainulaadne ja kontrastne inimene teid meelitada. Kui olete pühendunud suhtes, võib esile kerkida tühine vaidlus. Ärge kartke emotsioone. Pidage meeles, et see pinge võib luua sügavamaid sidemeid. Olge kannatlik, väljendage oma tundeid õrnalt ja viige olukord tasakaalu.

Skorpion: Tänane päev toob teie suhetesse tohutu kasvu. Kui olete vallaline, hoidke avatud südant ja võtke omaks ootamatused. Võluv inimene võib lihtsalt teie ellu siseneda. Need, kes on suhtes muudavad sideme tugevamaks. Suhelge tõhusalt, tehke kompromisse ja nautige koos kvaliteetaega. Marss suurendab teie sensuaalsust ja kirge teie armuelus. Las armastus valitseb päeva.

Ambur: Romantiline päev toob õnne keerised. Sügava mõistmise ja sooja tunnustuse õhkkond valitseb teie suhet. Väljendage oma emotsioone ja looge ühendus sügavamal tasemel. Vallalistel on suurepärane võimalus kohtuda potentsiaalse partneriga, kirglik suhtlemine, mille tulemuseks võib olla põnev keeristorm. Nautige loovat energiat.

Kaljukits: Täna võtke oma pehmem pool omaks. Puista oma südant oma kallimale või vallalisena ava end uue armastuse võimalusele. Raputage maha oma traditsiooniline eemalehoidev välisilme, on aeg haavatavuse jaoks. Uskuge uue alustamise või vanade sidemete noorendamise võlusse, sest armastus vajab ju turgutamist ja kes sellest paremini aru saaks.

Veevalaja: Täna näib armuelu suunduvat kaardistamata territooriumile. Kas olete valmis metsikuks sõiduks? Ootamatud, kapriissed kohtumised võivad väga hästi viia millegi oluliseni. Hoidke oma meel avatud ja süda vastuvõtlik. See päev ei ole liiga ettevaatlike jaoks. Sukelduge sellesse kiindumuse keerisesse, võtke omaks sügava intiimsuse hetked ja võtke riske spontaansete ühenduste loomiseks. Sinu karisma põleb.

Kalad: Õhus on armastust! Vallalised, hoidke täna avatud meelt. Juhuslik kohtumine võib muutuda kirglikuks suhteks, enne kui arugi saate. Kiindunud, pidage meeles, et head suhted põhinevad tugeval suhtlemisel. Ärge hoiduge oma partneriga sisukatest vestlustest. Kuigi see võib alguses tekitada laineid, jõuate lõpuks sujuvamale merele.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope