Armastuse ja suhte horoskoop 25. jaanuariks 2022


Jäär: Ärge võtke ennast liiga tõsiselt. Olete sügavate emotsioonidega sensuaalne inimene. Lisage oma armuellu huumorimeelt ja lõpetage rääkimine sellest, mis ei lähe hästi. Leppige olukorraga ja naerge see välja. Püsivas liidus olevad inimesed peavad oma ellu tasakaalu tooma. Andke oma tööelule puhkust ja veetke aega oma partneriga.

Sõnn: Empaatia on Teie suurim tugevus. Andke oma lähedastele teada, kui palju Te neist hoolite. Ärge keskenduge nende avalikule käitumisele vaid vaadake pinna alla, et neid mõista. Rõõmustage oma partnerit maitsva eine valmistamisega. Püsivas liidus olevatel inimestel võib kaaslane olla veidi tujukas. Kuulake teda ja tooge tema näole taas naeratus.

Kaksikud: Olge avatud uute inimestega kohtumiseks. Võite põrkuda võõra inimesega ja luua temaga ootamatu sideme. Pühendunud suhtes olevad inimesed tunnevad oma partneri suhtes tugevat tõmmet ja jagavad oma südamlikke hetki. Teie lähedased avaldavad Teile kiindumust, mis muudab Teie päeva paremaks.

Vähk: Olete oma lähenemiselt üsna kaasaegne ja vägagi uue põlvkonna inimene. Tõenäoliselt tõuseb täna aga Teie armastus traditsiooniliste asjade vastu. Leiate, et suhetes köidavad Teid pisiasjad. Vanamoodsad asjad, nagu toidu valmistamine või pikad vestlused millegi üle, mida armastate, teevad teid õnnelikuks.

Leo: On aeg reaalsusele näkku vaadata. Ärge varjake oma ebaõnne ja leppige sellega, kuidas asjad on. Kui olete suhtes haiget saanud, siis mõelge endasse, miks see juhtus, selle asemel, et see kahe silma vahele jätta. Võimaluse korral lahendage see, kui see võimatu, liikuge edasi. Olge isetu ning kasutage oma aega ja ressursse konstruktiivselt. Natuke heategevusest on kindlasti abi.

Neitsi: Tähtsustage oma lähedasi ja olge tänulik nende osa eest Teie elus. Teie partner on täna kõrgel ootusel ja võib-olla peate end selle järgi joonduma. On okei mõnikord möönda ja lasta suhtel voolata. Veetke oma partneriga kvaliteetaega ja meeldivad hetked tulevad tagasi.

Kaalud: Teis on magnetiline omadus, millele väga vähesed suudavad vastu seista. Kui olete vallaline, siis oodake, et potentsiaalsed kosilased Teiega ühendust võtaksid ja Teie võimeid imetleksid. Teie suhteelu valgustatakse tohutu jõu ja tõega. Praegu on okei olla ekstra emotsionaalne. Ärge jätke tähelepanuta midagi, mis Teile jaoks nii palju tähendab

Skorpion: Tõenäoliselt jääte täna tõmbekeskuseks. Armastus ja hoolitsus, mida tavaliselt oma lähedastele osutate, kuulub täna vastutasuks Teile. Lubage endale kaunistusi, mida tavaliselt erilisteks sündmusteks reserveerite. Lööge end üles, isegi kui jääte vaid koju. Ilu päästab maailma!

Ambur: Teie armuelu on hetkel pausil. Võtke hetk aega, et mõtiskleda selle üle, kuidas te oma partnerit kohtate ja suhtlete. Laske oma sügavale juurdunud tunded nüüd välja ja puhastage oma meel. Kui olete püsivas liidus, valdavad teid rikkalikud emotsioonid, mida Teie partner teie liidu üle valab.

Kaljukits: võite täna leida end pisut nürilt. Varuge kannatust, sest muidu võite oma lähedastele öelda haiget tegevaid asju, mida hiljem kahetsete. Jätke arutelu vastuoluliste „vaipade“ üle mõneks päevaks. Püsipartneritel on ees kirglik päev, kuna ametialased ja isiklikud kohustused võivad teid koormata.

Veevalaja: Olgu Teie enda intuitsioon täna Teile juhiks. Kui olete mõelnud teatud uuele suhtele, siis minge vooluga kaasa ja tutvuge inimesega. Mõne aja pärast saate vastuse ja teate, mida järgmisena ette võtta. Pühendunud inimesed peaksid hoiduma minevikuprobleemidega tegelemast, muidu võib see põhjustada kibedust.

Kalad: Jälgige, kuhu Teie energiad on täna suunatud. Ärge raisake aega oma partneriga asjatutele tülidele, muidu kurnate end välja. Mõelge pikaajalistele väljavaadetele ja jääge rahulikuks. Suunake oma jõupingutused oma pere poole ja andke neile teada, mida Te nende vastu tunnete. Veetke lugemisega aega ja asetage oma mõtted positiivsesse raami

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope