Armastuse ja suhte horoskoop 25. juuliks 2022


Jäär : Teil võib olla kasulik rääkida professionaaliga konkreetsetest teie suhtega seotud probleemidest, mis on teid viimasel ajal muretsema pannud. Peate mõnda partneri omadust väga oluliseks ja seetõttu ei taha te kiirustada järeldustega. Võimalik, et see vestlus aitab teil järgmisi samme kindlaks määrata.

Sõnn : Pöörake täna tähelepanu oma instinktidele. On tõenäoline, et teie partner plaanib midagi, mis tuleb teile ilmselt kasuks. See nõuab aga teie suuremat pühendumist ja paneb ühenduse tugevuse proovile. Kui olete valmis katsumuseks, siis andke sellele plaanile võimalus.

Kaksikud : Kogu teie romantiline elu jätab häguse ja ebaselge mulje. Teil on kavatsus edasi liikuda, kuid on võimalus, et kaldute kursilt kõrvale. Isegi kui soovite arutleda armastuse üle, ei pruugi te soovida jagada, mida te tegelikult tunnete. Ärge andke alla, sest see võib osutuda väärtuslikuks õppimiskogemuseks ja aidata teil edasi liikuda.

Vähk : enne kui teete olulise valiku, mis mõjutab lähedast suhet, mõelge sellele tõsiselt. Isegi kui arvate, et teate põhjust, miks soovite, et asjad oleksid teisiti, on võimalik, et teil pole praegu kõiki vajalikke üksikasju. Ärge eksitage ennast; selle asemel, et keskenduda käsitletavale probleemile, oleks teie huvides suunata oma tähelepanu mujale.

Lõvi : Võib-olla ei ole hea mõte praegu konkreetseid muudatusi teha, sest teie emotsioonid võivad kõikuda, sõltuvalt partneri tujumuutustest. Täna olge kõigis oma tegemistes ehtne ja aus ning proovige vaadata asju ilma emotsionaalsete lisaväärtusteta. Neutraalsus on võtmesõnaks.

Neitsi : Kui olete püüdnud hoida oma suhte vigu varjatuna, püüdmata neid parandada, võite näha, et mõned neist lõhedest hakkavad täna ilmnema. Teie parim toimimisviis oleks need probleemid võimalikult kiiresti ära tunda ja nendega tegeleda. Lihtsalt alustamine aitab teil end kiiresti kõiges paremini tunda ja kindla plaaniga edasi liikuda.

Kaalud : On aeg lasta lahti oma ootustest partneri suhtes ja lõpetada talle surve avaldamine, et ta oma romantilises elus teile vastaks. Kui vähegi võimalik, proovige oma ootustes olla ratsionaalne. Isegi teie pole täiuslik ja võite teha vigu, nii et laske teistel olla nemad ise.

Skorpion : Täna on päev, mil näitate oma armastust sellele, kellega kohtate. Iga suhte tuum on ausus ja avatus, kuigi mõnikord võib olla raske täpselt öelda, mida mõtlete. On häid uudiseid: olete rahul sellega, kuidas te raske probleemiga toime tulete. Võib kindlalt öelda, et kui olete rääkinud, mida te tõeliselt tunnete, muutub teie suhe tugevamaks.

Ambur : Igapäevaelu pingetest eemaldumine on kahtlemata praegu teie prioriteetide nimekirjas. Täna pole teie partneril raskusi veenda teid romantilisele reisile minema! Niikaua kui olete leidnud asukoha, mis teile mõlema jaoks sobib, saate nautida rahu ja vaikust, mida ihaldate. Teie suhte sensuaalsus ja kirg võivad samuti esile tõusta.

Kaljukits : Peate täna oma seisukohtadele jääma. On kõnelusi, mida peate pidama ja mõnda neist võib teil olla keeruline algatada. Pange oma julge nägu ette ja lõpetage oma tunnete olemasolu eitamine inimese vastu, püüdes neid varjata. On õige väljendada, kuidas te end tunnete, ning teie armastusehuvi tunnustab ja hindab teie tundeid.

Veevalaja : Isegi kui olete selle järgi elades õppinud kõike, mida armastuse kohta teada, on alati võimalus ennast paremaks muuta, sukeldudes raamatutesse ja kuulates teiste lugusid. Paljudele teie kohtingute ja kellegagi tuttavatega seotud muredele saab vastuse, ilma et peaksite väljas olles sõpradelt küsima või näpunäiteid hankima. Suurendage oma lugemisharjumusi.

Kalad : Siirus ja kiindumus on haruldased ja hindamatud. Isegi kui olete vallaline, võite endale lubada, et annate endast parima, et armastada ja nautida iga päeva, kuni teie ellu astub õige inimene ja muudab kõike.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope