Armastuse ja suhte horoskoop 25. maiks 2022


Jäär: Teie elu on jõudmas uude faasi ja te peaksid selleks valmistuma. Kõigepealt on vaja tunnistada, et olete kellegi teise tähelepanu väärt, enne kui saate sellele inimesele läheneda. Kui teil ja teie partneril on juba tõsine suhe, võiksite arutama rahalise tagatisega seotud küsimusi.

Sõnn: Armastus võib tekkida tühjalt kohalt ja keegi, kes on teisse armunud, võib ootamatult oma emotsioone tunnistada. See areng võib teid hämmastada, kuid see viitab ka sellele, et kui külgetõmme on vastastikune, võib teie suhe lähitulevikus paremaks muutuda.

Kaksikud: Kui avastasite end alles hiljuti armumast, siis täna on teil päev, mil peaksite astuma sammu tagasi ja hindama olukorda. See võib tunduda üsna pessimistlik, kuid see aitab teil ära tunda, mida te tõeliselt ihaldate. Pärast seda on teil võimalus minna sügavamale või tagasi tõmmata.

Vähk: Teid julgustatakse täna proovima midagi uut. Kui olete partneriga juba mõnda aega koos olnud, kaaluge koos reisi, et avardada oma vaatenurka elule. Kui olete just alustanud uut suhet, on hea mõte minna kuhugi, mis tõukab teie loomulikku intellektuaalset uudishimu.

Lõvi: Suudate leida tasakaalu töö ja suhte vahel. Lõpuks on teil kauaoodatud vaba aeg, mida soovisite oma lähedastega veeta. See toob teie päeva suurema harmoonia. Võite loota, et teie partner on jätkuvalt toeks ja leiab teie jaoks aega.

Neitsi: täna peate võib-olla võtma oma armuelus kompromissitu lähenemisviisi. Kui teete seda, joonduvad tähed teie kasuks ja toovad teile õnne, kuna teie ja teie partneri vaheline suhtlus ja mõistmine areneb järk-järgult. See annab teie isiklikule elule stabiilsuse.

Kaalud: Silmapiiril on kaugsuhte võimalus. Internetis tutvumisrakenduse abil on võimalik kellegagi kohtuda, et teada saada, et teie potentsiaalne armastusehuvi elab mõnevõrra kaugel. Kire intensiivsus võib olla põnev, kuid vestelda ja üksteisega pingevabamas tempos tutvumiseks aega võtta võib olla kasulik.

Skorpion: Enne kui kujundate kohe oma arvamuse, mis põhineb teie väljakujunenud ideel sellest, mida teie partner teist arvab, mõelge sellele tõsiselt. Küsige oma partnerilt küsimusi, mis nõuavad veidi järelemõtlemist ja pöörake suurt tähelepanu sellele, mida tal on öelda.

Ambur: Partneriga suheldes võib tekkida vajadus lugeda ridade vahelt. Võimalik, et teie partner pole mõne probleemi pärast teiega rahul, kuid tal pole praegu tuju sellest rääkida. Olge ettevaatlik, mida ja kuidas täna räägite. Parem on anda üksteisele ruumi ja hoida suhtlemine minimaalne.

Kaljukits: On suur võimalus, et õpite täna midagi olulist, kui olete kõiki oma suhteid käsitlenud hooletult. Kui suhe on põhimõtteliselt ebavõrdne, on suur tõenäosus, et see ei pruugi õnnestuda. Enne kurameerimise alustamist tehke otsekohe kindlaks, mida te otsite.

Veevalaja: Kaldute tavapärasest rohkem väärtustama ja hindama täna oma romantilist suhet. Isegi lühikesest vestlusest oma kallimaga piisab, et teid rahuldada. Kui teil on oma partneri toetus, ei ole temaga emotsionaalse tasakaalu säilitamine nii keeruline kui varem.

Kalad: Jätkuv ebakindlus võib panna teid kahtlema oma otsust lõpetada suhe kellegagi, kellest te väga hoolite, kuid kellega te enam ei sobi. Võimalik, et teil on raske leida vajalikke vastuseid, mis jätab teid ebakindlaks, millises suunas peaksite praegusel hetkel suunduma.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope