Armastuse ja suhte horoskoop 25. märtsiks 2022


Jäär : Oma varasemate kogemuste valguses vaatate, kes hindab teid ja kes mitte. Eelistate veeta aega ainult nende inimestega, kes teid toetavad ja annavad teile vajalikku head energiat ja inspiratsiooni. Võtke oma armastuspartneri jaoks endale pikaajaline kohustus, ta on üks neist erilistest inimestest, kes on teie jaoks alati olemas.

Sõnn : Niikaua kui teie oma väljavalituga olete koos olnud, tahate just täna tema heaks midagi erilist teha. Alternatiivina võite planeerida intiimse kohtumise oma väljavalituga vaikses ja rahulikus kohas. Kasutage seda koosolemise aega maksimaalselt ära, et üksteist tundma õppides oma sidet edendada.

Kaksikud : On aeg oma romantilise eluga edasi minna. Ainsaks eesmärgiks peaks olema lõbutsemine ja üksteisega tutvumine. Oma kallima kohtingule viimist on kõige parem teha kohas, kus saate vabalt vestelda. Proovige midagi uut, näiteks käige ühises söögikohas või sõitke oma partneriga üksteise seltskonda nautima.

Vähk : Suhete mõistmine on palju olulisem kui mis tahes muud ebamõistlikud oletused. Seega olge enda vastu aus selles osas, mida partnerilt soovite, ja keskenduge pikaajalistele eesmärkidele. Teil on kalduvus valede inimestega kokku puutuda. Kui valite partneri, kes teid austab ja aitab teil õnnelik olla, sobib see teile hästi.

Lõvi : Võite olla täna oma partneri suhtes kriitiline ja kalduda keskenduma pigem tema ebatäiuslikkusele kui tugevatele külgedele. Veenduge, et te ei lase end imeda kiusatusest talle näpuga näidata ja kohut mõista. Oluline on pöörata tähelepanu, kui tunnete suhtes ärevust või hirmu ja sellega midagi ette võtta.

Neitsi : Ärge kartke oma soove partnerile väljendada. Mis puutub tuleviku ennetamisse, siis on tavaline kogeda erinevaid emotsioone. Vallalised peavad jääma positiivseks ja mitte laskma hirmul takistada enda eesmärke saavutamast. Selle asemel keskenduge sellele, mida saate teatud ajahetkel kontrollida, ja laske elul ülejäänu eest hoolitseda.

Kaalud : Usalduse puudujääk näib olevat teie praeguses suhtes valdav. Küsige endalt, kas see inimene vastab teie soovidele või mitte. Kui ei, siis andke endale veidi aega uue reaalsusega kohanemiseks. Vallalised peavad armastuse ligitõmbamiseks olema julged. Neil võib olla tugev tung alustada oma armastushuviga dialoogi.

Skorpion : Pole vahet, kas olete vallaline, kellessegi armunud või olete praegu pühendunud suhtes; teie tunded hakkavad tugevnema. Ära lase neil selle sõpruse tühisustel rikkuda. Rääkige asjad oma partneriga läbi ja ärge hoidke midagi endas. Mõelge, kuidas saate asju parandada.

Ambur : Kõik, mida teete täna, on kõrge intensiivsusega. Võimalik, et soovite oma praeguses suhtes end kehtestada. Astuge samm tagasi ja vaadake oma ühendusi ja suhtlust teise nurga alt. Uurige oma käitumist, et teha kindlaks, kuhu olete liiga palju survet avaldanud.

Kaljukits : täna on suurepärane päev näidata oma kompromissivõimet, et säilitada oma praeguse ühenduse alus. Alusvoolude mõistmiseks kasutage oma küpsust. Tundlikkus ja intuitsioon on selles ettevõtmises hädavajalikud. Samuti on hea mõte olla praegusel ajal vastuvõtlik oma väljavalitu emotsionaalsetele vajadustele.

Veevalaja : Selle suhte arendamiseks peate oma partneriga rohkem usaldust looma. Oma rõõmus võite unustada oma kallimaga piisavalt aega veeta. Loovad viisid oma tunnete väljendamiseks aitavad suhet uuesti ellu äratada. Teie ja teie partner suudate leida ühise keele.

Kalad : Teie isiklikus ruumis on täna võimalikud meeleolumuutused ja ettearvamatus. See võib jätta teie väljavalitu kukalt kratsima. Päeva lõpupoole meeleolu stabiliseerub ja kinnitub armastuselainele. Kallimaga hea õhtu veetmine on teie prioriteet, kui töölt koju jõuate.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope