Armastuse ja suhte horoskoop 25. veebruariks 2022


Jäär : Võite täna tunda end pisut rahutuna, sest kõik ei pruugi plaanipäraselt minna. Kui olete pühendunud, võib teie partner minna ootamatule reisile, mis võib teie olemasolevaid kohustusi takistada. Ärge olge tujukas ja lähenege sellele avatud meelega. Vallalised võivad tunda end väsinuna ja endast väljas. Ärge pingutage ennast liiga kõvasti.

Sõnn : Tunnete end täna emotsionaalselt kindlalt. Tekib uus pühendumuse tunne, millel on positiivne mõju teie praegusele suhtele. Teile meeldib veeta päev kallima seltsis ja sulandute väikestesse hetkedesse. Vallalised jäävad motiveerituks, kuna nende armastus annab positiivseid signaale.

Kaksikud : Ees ootab nauditav päev, sest täna on teil taldrikul palju. Teil on enesekindlus, mis aitab täita oma isiklikke ja tööalaseid kohustusi. Teie romantiline elu on täis naudinguid, kuna teie partner annab teile aega vastavalt vajadusele. Vallalised tunnevad uut eesmärgitunnet.

Vähk : Veedate suurema osa päevast oma armuelule mõeldes. Omate kinnisideed oma ideaalse paarilise leidmisest ja olete avatud uute inimestega kohtumiseks, et uurida väljavaateid. Kui olete juba pühendunud, siis otsite võimalusi oma sideme süvendamiseks. See on soodne aeg pere laiendamiseks, mis lisab teie ellu rõõmu.

Lõvi : Kui soovite oma romantilist elu järgmisele tasemele viia, on suhtlemine võtmeks. Ärge kartke rääkida oma partneriga oma isiklikest ja tööalastest tulevikuplaanidest. See aitab teil oma mõtteid selgeks teha ja tuua teie ellu etteaimatavuse tunde.

Neitsi : Teil on hea meel, kui märkate, et teie praegune vaimustus teatud inimese vastu kasvab aeglaselt südamlikuks sidemeks. Hinnake seda muutust ja koostage plaan selle inimesega sagedamini suhtlemiseks. Lühikesele reisile minemine on suurepärane idee. Olge oma lähenemisviisis maandatud ja astuge üks samm korraga.

Kaalud : Ärge laske oma mineviku madalseisudel oma olevikku mõjutada. Märkate, et inimesed sinu ümber näitavad sinu vastu huvi, mis on märk sellest, et peate olema avatud tulevikuvõimaluste suhtes. Kasutage seda magnetenergiat ja looge ühendus. Pühendunud inimesed peavad suhtlemise ajal vältima karmide sõnade kasutamist.

Skorpion : Teid võib ees oodata kirglik päev. Ärge laske oma mõtetel minna ebavajalikele probleemidele ja keskenduge sellele, mis tuleb. Teie jõupingutused toovad teile oma lähedaste tunnustuse. Isegi teie partner imetleb teid teie innukuse pärast ja saab inspiratsiooni. Vallalised peavad oma mõtted selgeks tegema, mida nad tahavad, ja vastavalt planeerima.

Ambur : Peate enda eest seisma, eriti kui teie võimed seatakse kahtluse alla. Hea on võtta vastu konstruktiivset tagasisidet, kuid ärge laske teistel end alt vedada. Pange jalg maha, kui teie partner on pidanud teid enesestmõistetavaks. Rääkige ja arutage, mida saab lahendada ja mida eirata, kuid ärge venitage arutelu asjatult.

Kaljukits : Varasemast suhtest saadud õppetunnid aitavad teil kindlasti paremaks romantiliseks partneriks areneda. Teie kallim tundub olevat mõistev inimene. Vastake sellele žestile ja pange ta tundma, et on ihaldatud. See annab suhetele stabiilsuse ja toob selgust. Vallalised peavad koguma julgust ja rääkima oma armastusest.

Veevalaja : Võtke rohkem aega oma partneri tundmaõppimiseks ja andke sellele suhtele aega areneda. Laske usaldusel loomulikult areneda ja kasvada. Laske möödunud asjadel olla möödunud ja olge selles suhtes teie tõeline mina. Nii saab teie partner teid palju paremini mõista, mis sobib teie mõlema jaoks suurepäraselt.

Kalad : kasutage seda, mis teil on, ja hinnake seda. Kui olete armunud, nautige hetke ja väljendage oma kallimale kõike, mida soovite. Ei pruugi olla halb mõte oma partneriga tulevasi kohustusi arutada. Jälgige, mida nad selle kohta ütlevad, ja kavandage oma järgmised sammud vastavalt. Vallalised peaksid kohtuma sõpradega ja saama uusi ideid.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope