Armastuse ja suhte horoskoop 26.01.2023.


Jäär: Hinnake oma romantilises elus seda, kus te praegu olete. Tundub, et kõik läheb hästi ja sul on hea meel olla koos inimesega, kellest hoolid. Aitäh sellise rahu ja korra loomise eest. Ärge võtke praegust harmooniat enesestmõistetavana,see ei kesta igavesti. Minge koos kaaslasega kohta, mida te mõlemad hindate ja naudite.Viibige üksteise seltskonnas.

Sõnn: See, kuidas me endasse suhtume, võib olemasoleva armastuse tõttu muutuda. Stabiilne side teise inimesega võib tekitada meis turvalisuse ja autentsuse tunde. Lihtne fakt tema olemasolust tuletab teile meelde ainulaadset väärtust maailmale. Kui see uudsus muudab seda, kes te olete, võtke see omaks ja minge edasi. See on järsk, kuid väärt õppimiskõver.

Kaksikud: Suhete osas tunduvad asjad sinu jaoks hetkel paika loksuvat. Hoidke tuju üleval ja kasutage seda elujõudu kõigi probleemsete murede lahendamisel. Selleks, et mõista, kuidas partner sind näeb, pead tegelema tavapärasest sügavama sisekaemusega ja enesekriitikaga. Õppige endasse uskuma ja pöörake tähelepanu oma sisetundele. Lahendusi pakutakse teile kahtlemata.

Vähk: Kasutage oma suhte ümberkujundavat jõudu ja laske sellel muuta seda, kes te olete. Selleks, et kaks inimest üksteist tõeliselt armastaksid, peavad nad olema valmis oma suhte nimel ohverdama ja kasvama. Suhelge oma partneriga positiivselt ja väljendage oma muresid. Võtke arvesse tema nõuandeid, sest see võib teie tuleviku kujundamisel otsustava tähtsusega olla.

 

Lõvi: Tähed teie armuelus on joondatud, nii et kasutage päevast maksimumi. Pole paremat päeva kui täna, et kogeda oma partneri armastuse tugevust ja seda tunnet enda omaga üle külvata. Leiate oma suhtest kellegi, kes suudab täita kõik teie soovid, mitte ainult isiklikud. Aastaid koos olnud partnerid hindavad stabiilset sidet.

Neitsi: Olge tähelepanelik, mida ütlete inimestele, kellest täna kõige rohkem hoolite. Teil on oht öelda valel ajal valesid asju või teha avaldusi, mis võivad teie partneri tundeid mingil moel riivata. Selle asemel kasutage oma mõistust ja edastage oma sõnum viisil, mis pole ilmne. Seetõttu ei pea te toime tulema nii paljude raskustega.

Kaalud: Hooli inimestest, kellega suhtled, ja ole avatud uutele ideedele. Midagi head ei saa tulla sellest, kui proovite oma partnerit enda uskumuste ja väärtuste peegelduseks vormida. Las nad säilitavad oma vaatenurga ja avavad end uutele ideedele. Aidake neil tunda toetust oma eesmärkide poole püüdlemisel. Ühenduse olulisus suureneb selle tulemusena oluliselt.

Skorpion: On oluline, et paar saaks teada üksteise tõelisi tundeid, seega andke luba teid paremini tundma õppida. Looge oma side avatud ja ausa dialoogi,kindlale alusele. Kui järgite seda nõuannet, võite täna vältida potentsiaalselt ebameeldivat stsenaariumi. Oma tunnetest üksteisega suhtlemine tugevdab teie sidet märkimisväärselt.

Ambur: Need, kes on praegu vallalised, võivad tunda end oma armuelu pärast heitunult. Tundub, et tänane päev tuleb ka sellel rindel loid, kuid see pole sugugi halb, sest saad seda aega kasutada selleks, et välja mõelda, mida sa suhtest kõige rohkem soovid. Kui teil on selgem ettekujutus sellest, mida elult soovite, saavutate oma kaaslase otsingul rohkem edu.

Kaljukits: Naudi hetke ja kõike, mida see sulle toob. Kui olete kunagi varem mässanud, võib see olla tingitud sellest, et teie läheduses viibisid liiga karmid ja sallimatud inimesed. Kuid teie praegune kaaslane näib olevat tark inimene, kes teie õnnest siiralt hoolib. Kuid mõned asjad võivad olla, millega te pole endiselt rahul. Jäta see seljataha ja tööta oma sideme tugevdamise nimel.

 

Veevalaja: Kaitske oma romantiliste suhete terviklikkust, koheldes oma kallimat õrnalt. Et teie ja lähedase vahel tekkinud halb olukord veelgi hullemaks ei muutuks, peaksite jälgima, kuidas te vestlustes kokku puutute. See ei pruugi esmapilgul tunduda suur asi, kuid kui hakkate mõnest teemast rääkima, võite olla üllatunud kaasnevate emotsioonide sügavusest.

 

Kalad: Kui oled olnud armastuses kannatlik, saad peagi õnnistatud. Sulle tundub olevat huvitav aeg, mille veedad koos erilise inimesega.Ärge jääge koju vaid proovige osaleda mõnel üritusel, mis teid mõlemat intellektuaalselt stimuleerib. Lisaks emotsionaalse stabiilsuse pakkumisele näib teie partner jagavat teie väärtusi ja kirgi, nii et hinda teda selle eest, et ta teie jaoks olemas on.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope