Armastuse ja suhte horoskoop 26.01.2024.


Jäär: Soovitatav on täna avaldada oma tõeline emotsioon. Teie partner hindab teie autentsust, seetõttu olge loomulik, kuid pisut ettevaatlik. Rääkige oma tunnetest, kuid proovige mitte lisada teatraalsust, et partnerile üle jõu käia. Tegelikud ja sisulised vestlused võivad luua sügavama seose. Teie suhe jääb tugevaks, kui kire ja rahulikkuse vahel on õige tasakaal.

Sõnn: Tähed õhutavad teid vabastama, enda loodud piirangutest ja avama oma südant. Näib, et olete varjanud oma piiritut armastust, et oodata seda erilist inimest. Universum teab, et olete romantiliseks seikluseks valmis. Ärge seiske ootamatustele vastu ja olge teie ise! Õige inimene tõmbub teie poole, teie soojuse kaudu ja võib tekkida sügav side. Lennake riskile armastusega, saatus on teie poolt.

Kaksikud: Vältige armusuhtes kaost. Lahendage suhetes olemasolevad probleemid.

Võite kohata huvitavaid inimesi ja peate keskenduma suhtele täie pühendumusega. Peaksite vältima vaidlusi ja konflikte, kuna kõigi õnnelike hetkede ja stsenaariumitega kaasneb kerge lahusoleku varjund. Mõistlik on mitte tuua armuellu kolmandat inimest. Need armastajad, kes tunnevad, et suhe pole õigel teel, võivad täna tähtsa otsuse teha.

 

Vähk: Laske täna oma südamel ennast juhtida. Pöörake tähelepanu sellele, mida teie potentsiaalne partner ütleb ja soovib. Võidelge sooviga, astuda rutakalt romantilisse suhtesse, võtke aeglaselt ja õppige üksteist tundma. Sügava emotsionaalse sideme säilitamine avab võimaluse intensiivsemaks ja rahuldustpakkuvamaks suhteks, kui see on pühendunud. Looge oma liit oma suhte vaimse poolega, mõistes ja usaldades oma intuitsiooni.

 

Lõvi: Ärge alistuge täna ebakindlusele, kuna kosmilised tähed annavad teie romantilistele eesmärkidele muutusi. Kui olete armastust oodanud, laske sellel voolata mööda tallamata radu. Te võite sattuda kokku kellegi erakordsega, lihtsalt juhuse või arusaama muutumise tõttu. Pühendunud suhtes inimeste jaoks, näitab taevane konfiguratsioon, et teie suhe vajab muutust. Kasutage võimalust areneda ja paremaks saada.

 

Neitsi: Leppige täna oma ülitundlikkusega. Vabanege mürast ja laske oma intuitsioonil end juhtida, et oleks lihtne teiste inimeste kavatsustest mööda vaadata. Kui arvate, et leiate hingestatud suhte läbi juhuse, olge avatud juhuslikele sädemetele. Paarid, alustage südamlikku arutelu ja paljastage, mis on teie tõeliste tunnete keskmes. Tuleks jagada haavatavust ja püüdlusi – see suurendab emotsionaalset intiimsust.

 

Kaalud: Tänane taevane jõud soosib teid sotsiaalsetel või perekondlikel koosviibimistel sügavamate sidemete loomisel. Nautige kaaslasega koosveedetud aega ja laske armastusel taas õitseda. Keskkond on armastuse tule taaselustamiseks soodne. Hinnake suhet ja olgr selle eest tänulik. Veenduge, et teie partner teaks, et teda hinnatakse, see on edasiviiv jõud.

 

Skorpion: Armastust on kõikjal ja tähtede seis soosib, et te oma kestast välja murraksite. Julgustage sisukat sotsialiseerumist ja

rahuldust pakkuvaid vestlusi. Suhtlushäirete ilmnemisel olge rahulik ja tolerantne. See on võimalus näidata oma lahket südant. Kui olete pühendunud suhtes, lahendage kõik väärarusaamad armu ja kaastundega. Pidage meeles, et isegi kõige hirmuäratavamad mõtted läbivad konarusi. Olgu see võimalus sidet tugevdada.

 

Ambur: Lõdvestage olukordadest kinnipidamist. Olge spontaanne ja üllatage ennast veidi. Laitmatust korralduse ihast vabastamine, võib teie armastuse taaselustada. Murdke argielust välja – proovige midagi uut ja leidke oma suhtes uuesti säde. Ettearvamatused võivad teie suhte tugevamaks muuta, tuletades teile mõlemale meelde armastuse võluvaid üllatusi.

 

Kaljukits: Täna näidake oma tõelist mina. Otsige kedagi, kes hindab teie ainulaadsust ja peab lugu teiega samadest huvidest. Kui olete juba pühendunud suhtes, pöörake tähelepanu sellele, miks te üksteist armastate. Mõelge suhtele, mis põhineb usaldusel, suhtlemisel ja ühisel visioonil. Mõelge tugevatele külgedele, mida te mõlemad ühisosale lisate ja tõstke esile see, mis on teie suhetes ainulaadne.

 

Veevalaja: Teie positiivne meeleolu on täna särav ja olete potentsiaalsele kaaslasele silma jäänud. Minge vooluga kaasa ja laske oma tõelistel värvidel läbi paista. Kui olete pühendunud kooselus, laeb teie värske energia teie suhet. Näidake oma armastust avalikult ja saate sooja vastutasu. Lubage endale spontaanselt ruumi oma sideme tugevdamiseks, olgu siis vastastikuse tegevuse või avameelsete vestluste kaudu. Lihtsalt nautige asjade hetkeseisu ja vaadake, kuidas teie suhe õitseb.

 

Kalad: Täna soovitab tähtedeseis, et pööraksite rohkem tähelepanu asjadele, mis määravad teie elus emotsionaalse stabiilsuse. Enne uude romantikasse astumist, vaadake enda sisse ja mõistke oma vajadusi ja soove. Arendage enesehinnangut ja enesekindlust, et see oleks heaks aluseks edasistele suhetele. Usaldage oma sisetunnet ja laske oma metsik pool välja, kui hetk kätte jõuab. Siiski veenduge, et teil on enesekindlus.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope