Armastuse ja suhte horoskoop 26.02.2023.


Jäär: Vallalised kogevad täna enesekindluse tõusu, mis muudab nad potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivsemaks. Kui teil on olnud raskusi armastuse leidmisega, on hea päev end avada ja midagi ette võtta. Pühendunud suhtes olevad inimesed naudivad harmooniat ja stabiilsust ning see on suurepärane aeg oma partneriga sügavama emotsionaalse sideme loomisel.

Sõnn: Kui oled vallaline, võid tunda end täna pisut rahutuna ja ebakindlana, mis võib panna sind kahtlema praeguses suhtestaatuses. Oluline on meeles pidada, et pole õige, võtta aega ja oodata, millal õige inimene tuleb. Pühendunud suhetes olevatel inimestel võivad tekkida väikesed lahkarvamused, kuid see pole midagi, mida ei saa lahendada selge suhtluse ja kompromisside abil.

 

Kaksikud: Pühendunud,suhetes olevad inimesed võivad tunda pisut tüdimust või paigalseisu, kuid see on hea aeg koos uusi asju proovida ja avastada. Suhtlemine on teie suhte, värske ja põnevana hoidmisel, võtmetähtsusega. Vallalised tunnevad end täna sotsiaalselt ja see on suurepärane aeg uute inimestega kohtumiseks ja sidemete loomiseks. Kui olete oodanud õiget hetke, et keegi välja kutsuda, on täna see päev.

 

Vähk: Täna pööratakse sulle palju tähelepanu. Võib-olla on keegi, kes on mõnda aega püüdnud sinu tähelepanu võita ja lõpuks märkad teda. Pühendunud partnerite jaoks on suhtlemine täna võtmetähtsusega. Võib-olla tuleb teil maha istuda ja oma armsamaga ausalt vestelda, oma vajaduste ja soovide üle suhtes. Ole selge ja konkreetne!

 

Lõvi: Tõenäoliselt tunnevad vallalised täna tugevat külgetõmmet kellegi erilise vastu. Tähed viitavad sellele, et võite kellegagi kohtuda sõbra kaudu või seltskondlikul koosviibimisel. On oluline, et te ei jätaks kasutamata võimalust selle inimesega ühenduse loomiseks. Neile, kes on juba pühendunud suhtes, võib päev tuua mõningaid väljakutseid, kuid ärge muretsege, kui kuulate oma partnerit.

 

Neitsi: Valmistuge muutma oma suhtlemisoskusi ja avama positiivse suhtluse jõud! Öelge hüvasti mõttetule nääklemisele ja tere, tugevamate suhete loomisele. On aeg omandada tõhusa dialoogi kunst ja jätta maha hävitavad harjumused. Ära lase karjumisel ja tülitsemisel oma sidemeid rikkuda – selle asemel ehita sildu, mis lähendavad teid ja panevad teie suhted särama.

 

Kaalud: Elu on seotud põnevuse ja ootamatustega – mõnikord saavutame jackpoti, teinekord kukume käpuli. Kuid see on vaid osa seiklusest! Ärge kahetsege, kui midagi, mida pidasite hindamatuks, osutub valeks – see on lihtsalt märk, et kasvate ja õpite. Ja ,kui mõni südametemurdja tuleb ja jätab su kõhkluste sisse siis ära karda! Palju head on varuks.

 

Skorpion: Kas olete valmis riskima ja oma tunnetes väljendusrikkam olema? See tähendab, et ava end ootustele ja soovidele, kuid kujuta ette põnevust, kui leiad lõpuks kellegi, kes sind tõelist näeb. Muidugi võib elu olla ettearvamatu ja segane, aga see teebki elu põnevaks! Võtke täna vastu väljakutse otsida kompromisse ja õppida protsessi usaldama. Kes teab, kuhu see teid viia võib!

 

Ambur: Olge valmis oma emotsioone valla päästma ja andke oma armsamale teada, kuidas te end tõeliselt tunnete! Ärge laske hirmul tagasilükkamise ees, takistada teid,oma tõelisi tundeid väljendamast. Kunagi ei tea, teie partner võib samamoodi tunda ja kasu võib olla palju suurem,kui vaev.. Niisiis, hinga sügavalt sisse, võta oma julgus kokku ja lase oma südamel rääkida. On aeg teha oma käik!

 

Kaljukits: Emotsioonid on täna laes ja teie süda võib tunduda teile kahtlev.Teie partner võib teid alt vedada ja mitte mõista , see võib tunduda suure löögina. On aeg koguda oma jõud ja kinnitada oma süda,armastusega kaasnevate, põnevate tõusude ja mõõnade jaoks. Natuke paindlikkust ja kohanemisvõimet kasutades olete teel õnneliku ja harmoonilise suhte poole.

 

Veevalaja: Ära lase oma suhtel muutuda igavaks mänguks! Vabanege monotoonsusest ja tehke hüpe põnevuse suunas. Kui asjad ei lähe plaanipäraselt, ärge muretsege. Alati on veel üks õige viis oma kallimaga sideme tugevdamiseks. Tehke oma samm ja näidake oma armastatule, kui palju ta teile tähendab! Täna on päev, mil tuleb oma armsamale meeldida!

 

Kalad: Valmistuge puhtaks romantikapäevaks oma kallimaga! Tähed on joondunud, et muuta teie väljavalitu tuju armastusele suunatuks.See avab sulle suurepärase võimaluse, ta jalust rabada oma sarmiga. Tunnete inspiratsiooni, et tuua oma ellu mingi rütm ja tagada, et teie suhe on võimalikult sujuv. Nii et olge valmis muutma see päev meeldejäävaks!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope