Armastuse ja suhte horoskoop 26.02.2024.


Jäär: Otsige täna paremaid armastuse väljavaateid. Praegu on võimalus tegeleda romantiliste tegevustega. Olge oma vajaduste osas partneri suhtes konkreetne. Teie väljavalitu eelistab teiega rohkem aega veeta. Veenduge, et astute samme ka minevikuprobleemide lahendamiseks. Kui plaanite püsisuhet, näivad asjad teie jaoks helged. Näidake armastatule kiindumust ja hoolt ning võtke see ka vastu. Samuti võite näha vana afääri ärkamist ellu.

Sõnn: Romantiline elu on parem, kui eelnevatel päevadel. Näete täna elus loovamaid asju. Mõelge positiivselt ja veetke oma väljavalituga rohkem aega koos. Olge lahe isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Täna pole hea minevikku süveneda. Abielus võib olla probleeme abikaasa perekonnaga. Rääkige sellest ja leidke lahendus.

Kaksikud: Näidake armastust partneri vastu ja tegelege romantilisemate tegevustega. Kui teile suhtes midagi ei meeldi, rääkige sellest armsamaga õrnalt ja kainelt. Inimese mõistmine on suhte õnnestumiseks ülioluline. Kaugsuhetes võib esineda mõningaid rahutusi ja see võib viia kaoseni. Lahendage probleemid enne, kui asjad käest ära lähevad. Võite oodata ettepanekut kelleltki, keda te tunnete juba pikka aega.

Vähk: Näidake oma armastust ja vältige takistusi. Kui suhtes on rasked ajad, veetke rohkem aega koos. Vältige ebameeldivaid arutelusid ja keskenduge romantika suurendamisele. Need, kes on juba suhtes, näevad sideme tugevnemist. Mõned abielus inimesed võiksid planeerida pisiperet. Need, kes soovivad endise väljavalituga probleeme lahendada, võiksid täna leida lahenduse.

Lõvi: Veenduge, et teie armuelu oleks täna kaosest vaba. Olge tundlik oma väljavalitu vajaduste suhtes ja hoolitsege ka olemasolevate vaidluste lahendamise eest. Mõned kauged armusuhted vajavad avatumat suhtlemist. Olge isiklike probleemide arutamisel diplomaatiline. Teie lähedased toetavad teie suhet. Üksikutel võib olla õnn täna armuda, samal ajal, kui püsisuhtes on hea aeg armusuhe järgmisele tasemele viia.

Neitsi: Näidake täna oma kiindumust partnerisse. Kui veedate armsamaga rohkem aega, vältige kindlasti minevikku süvenemist. Peaksite suhet õnnelikuna hoidma ja mõlemad üksteist motiveerima isiklikes ja ametialastes ettevõtmistes. Mõned õnnelikud võidavad kaotatud armastuse tagasi. Kontoriromantika on hea, kuid abielus inimesed peavad sellest eemale hoidma. Vallalised võivad leida kellegi huvitava, kes nei kõnetab.

Kaalud: Tehke jõupingutusi minevikuprobleemide lahendamiseks. Probleemi põhjuseks võib olla varasem suhe, ego, privaatsusprobleemid või töökoht. Peate kogu päeva olema kannatlik. Armastaja võib alustada verbaalset vaidlust, kuid te peaksite sellest targalt hoiduma, kuna igasugune reaktsioon tõstab probleemi. Mõned inimesed tundlikud ja nõuavad käsitsemisel erilist tähelepanu. Vallalistel võib olla õnn kohtuda kellegi erilisega.

Skorpion: Päeva esimesel poolel näete uut probleemi. See on ülioluline, sest armusuhe saab tõsiselt mõjutatud. Tegelege selle kriisiga enne, kui asjad käest ära lähevad. Väga oluline on seda kriisi omavahel arutada ja enne päeva lõppu lahendus leida. Vallalised võivad kohtuvad kellegagi reisil või mõnel üritusel osaledes. Võite olla üritusel tähelepanu keskpunktis ja saada ka ettepanekuid.

Ambur: Olge tundlik oma väljavalitu vajaduste suhtes, jagage täna õnnelikke hetki. Mõistlik on anda partnerile rohkem isiklikku ruumi. Teie väljavalitu eelistab teha kooselu puudutavaid olulisi otsuseid ja võite seda täna ka koos arutada. Vältige täna rääkimise ajal karme sõnu ja ärge loopige solvanguid.Suhelge mõtestatult.

Kaljukits: Täna võite jagada õnnelikke hetki, samal ajal kui kauged armusuhted nõuavad rohkem tähelepanu. Ärge sattuge kontoriromantikasse, mis võib mõjutada nii produktiivsust kui ka abielu. Teie partner võib teid täna karmide sõnadega provotseerida, kuid ärge langege lõksu ja jääge rahulikuks ka erimeelsuste ajal. Üksikud võivad saada ettepaneku kelleltki, keda nad tunnevad hästi oma töökaaslase, sõbra või klassikaaslasena.

Veevalaja: Olge armuelu probleemide lahendamisel ettevaatlik, kuna väljavalitu võib teie sõnadest või tegudest valesti aru saada. Rääkige avatult, veetes koos aega. Arutage ainult meeldivaid asju ja vältige teemasid, mis teie väljavalitule ei pruugi meeldida. Mõned üksikud hinged võivad armuvad töökaaslasesse või sõpra, mis võib mõjutada nende praegust armuelu. Olge hea kuulaja ja näidake suhtlemisel kannatlikkust.

Kalad: Teie ja teie partneri vahel on nähtavalt tugev side. Te mõlemad naudite suhet. Vaatamata väiksematele erimeelsustele, veetke rohkem aega koos ja armusuhe läheb tugevamaks. Mõned võivad armuvad täna ja julgelt teha ettepaneku positiivse vastuse saamiseks. Võiksite planeerida romantilise õhtusöögi, kus saab armusuhte tuleviku teemadel arutleda.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope