Armastuse ja suhte horoskoop 26.03.2023.


Jäär: Täna võite oma romantilistes ja kodustes asjades kogeda märkimisväärset ühtsust. Tunded oma kallimasse on rahulolevad ja kiindunud, te olete armunud. Sellised emotsioonid loovad teie sees hubase ja rahuliku sentimentaalsuse. Need on soodsad hetked lähedastega koos veetmiseks, seetõttu on soovitatav päevast maksimum võtta.

Sõnn: Ole ettevaatlik võimalike probleemide suhtes, mis võivad täna romantilises suhtes esile kerkida. Need probleemid võivad hõlmata arusaamatusi või väiksemaid konflikte teie ja teie partneri või teie partneri ja teie vanemate vahel. Sellised probleemid häirivad tõenäoliselt teie kodu tasakaalu. Pühendage aega võimalike konfliktide lahendamiseks ning teie ja partneri vahelise olukorra parandamiseks.

Kaksikud: Täna keskendute otsustamisele, kas tõsta oma pühendumust suhetes. See võib hõlmata edasise suhte kaalumist lähedase sõbraga, kelle vastu teil on tekkinud romantilised tunded. Kas abielu on teie praeguses partnerluses õige samm? Lõppkokkuvõttes on asjade uuele tasemele viimine täna teie mõttes esirinnas.

 

Vähk: Kui keegi, keda sa oled mõnda aega tundnud, peab sind ootamatult atraktiivseks, on võimalik, et plaanis on paljutõotav pikaajaline suhe. Siiski on oluline tagada, et mõlemad pooled oleksid võrdselt pühendunud, enne kui midagi ette võtate. Kui see külgetõmme tuleneb pikaajalisest sõprusest, on romantilisele suhtele üleminekul suurem eduvõimalus.

 

Lõvi: Täna leiate kiire ja tõhusa lahenduse mis tahes väljakutsetele, mis võimaldab teil leida väärtuslikke hetki koos kõige lähedasemate inimestega. Näidate üles suuremat vastutust majapidamiskohustuste täitmisel ja teie kaaslane on teie äsja leitud pühendumisest meeldivalt üllatunud. Oluline on seda võimalust maksimaalselt ära kasutada ja ümbritsevaid inimesi hinnata.

 

Neitsi: Eduka ja rahuliku päeva võti on leida tasakaal oma isiklike ja lähedaste vajaduste vahel. Ole teiste suhtes paindlik ja mõistev. Harmoonia säilitamiseks ja konfliktide ennetamiseks võib olla vaja teha teatud järeleandmisi ja andestada teatud teod või käitumisviisid. Olge vestlustes osaledes tähelepanelik sõnadele, mida kasutate.

 

Kaalud: Armastus on keeruline ja sageli ettearvamatu emotsioon, mis võib tuua nii rõõmu kui ka raskusi. Kuigi mõned romantilised suhted võivad tunduda vaevatud ja lihtsad, vajavad teised täielikuks arendamiseks rohkem aega ja kannatlikkust. Kui sa tõesti usud, et sind huvitavat inimest tasub oodata, siis on oluline anda suhtele aega, mida see vajab kasvamiseks ja arenemiseks. Mine vooluga kaasa.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, on täna hea päev oma iseseisvuse omaksvõtmiseks ja keskendumiseks oma tulevaste suhete tugeva aluse loomiseks. Võtke aega, et mõtiskleda oma väärtuste, soovide ja romantilise partnerluse üle. Kui olete pühendunud suhtes, seisneb tänane energia oma sisemise jõu ärakasutamises ja soovitud armuelu loomises. Ühendage oma partneriga uuesti emotsionaalset tasandit.

 

Ambur: Kui teil on praegu oma armuelus raske aeg, on tänane energia hea, et anda teile jõudu ja vastupidavust, mida vajate takistuste ületamiseks. Kasutage seda aega selleks, et keskenduda enda kasvule ja arengule ning usaldada, et kõik läheb lõpuks kõige paremini. Kui otsite armastust, hoidke avatud meelt ja südant ning olge valmis armastuse nimel riskima.

 

Kaljukits: Tänase planeetide seisu tõttu võite tunda rohkem motivatsiooni, et viia oma praegune suhe järgmisele tasemele. Kui olete mõelnud kokku kolida või koos suure reisi ette võtta, siis nüüd on õige aeg hakata planeerima. Siiski on oluline veenduda, et olete mõlemad samal lainel. Kui tunnete end ebakindlalt, võtke aega oma tunnete üle mõtisklemiseks ja arutage neid oma partneriga.

 

Veevalaja: Intiimsuse osas on täna suurepärane päev, et uurida uusi võimalusi oma partneriga ühenduse loomiseks. Proovige magamistoas midagi uut või veetke lihtsalt aega kaisus ja rääkides. Mida iganes teete, seadke oma partneri vajadused ja soovid esikohale. Kui tunnete end üksikuna või eraldatuna, ärge muretsege. See on vaid ajutine etapp ja asjad paranevad peagi.

 

Kalad: Täna on ideaalne päev selle vestluse pidamiseks, mida olete edasi lükanud. Olenemata sellest, kas tegemist on väiksema lahkarvamusega või olulise eluotsusega, nüüd on aeg rääkida oma tõde. Teie partner on vastutulelik ja mõistev, mis viib teie kahe vahel sügavama sidemeni. Kui olete vallaline, hoidke silm peal kellelgi erilisel. Võite temaga kohtuda ootamatus kohas, näiteks kohvikus.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope