Armastuse ja suhte horoskoop 26.03.2024.


Jäär: Täna on teie kord endasse süüvida ja mitte suhtele keskenduda. Leidke aega, et olla ühenduses kõige olulisemate sisemiste tunnete ja mõtetega. Tegelege tegevustega, mis toovad teile õnne ja rahulolu, sest need kiirgavad enesekindlust ja meelitavad ligi õigeid inimesi, kes resoneerivad teie tõelise minaga. Väärtusliku ülevaate saamiseks hoidke suhtluskanalid sõprade ja perega avatuna.

 

Sõnn: Täna võite avastada, et esialgne säde, mis teid potentsiaalsetes suhetest erutas on jahtunud. See ei ole maailma lõpp, see rõhutab positiivset külge. Päeva teine ​​pool on täis tegevusi ja võimalusi uute inimestega tutvumiseks. Võtke hetk omaks ja olge avatud inimestega kohtumisele või nende kutsumisele oma ellu.

 

Kaksikud: Täna on siiraste sidemete loomise aeg. Selle asemel, et planeerida suuri pidustusi, nautige väikeseid koosviibimisi ja taaskohtumisi oma perega. Kuulake mis tahes ettepanekuid, mis annavad teile uue väljavaate. Sellegipoolest olge suhte üle arutledes ettevaatlik, sest iga samm peaks olema kannatlik ja hoolikalt kaalutud. Usaldage oma sisetunnet ja võtke aega asjaosaliste tundmaõppimiseks.

 

Vähk: Täna juhib teid tõenäoliselt, äkiline entusiasm ja kuuluvustunne. See on periood, mil keskendutakse negatiivsete tunnete asemel positiivsetele tegudele. Soov otse uude suhtesse hüpata võib olla valdav, kuid oluline on oma entusiasmi ka pragmaatilisusega leevendada. Ärge laske end mõjutada ebastabiilsel armastusel ega lubadustel, mida te täita ei suuda.

 

Lõvi: Tänane päev on pühendatud perekondlike asjade ja vaimsete aspektide uurimisele. Teid ja teie kallimat võidakse kutsuda sugulaste kogunemisele, mis on suurepärane viis sideme tugevdamiseks. Kasutage seda aega oma suhte arendamiseks ja parandamiseks ning emotsionaalse seotuse süvendamiseks. Külalised võivad tulla, tuues teie koju rõõmu ja elujõu tunde. Mineviku üle mõtisklemise asemel, kasutage seda aega kauakestvate mälestuste loomiseks.

 

Neitsi: Tänane päev rõhutab vajadust, pöörata oma suhtele rohkem tähelepanu. Ärge mingil juhul tehke suuri otsuseid ilma partneriga konsulteerimata. Peate oma suhteeesmärkide ja ootuste osas olema üksteisega kooskõlas. Kuulake oma partneri väljakutseid ja muresid ning olge valmis läbirääkimisteks. Veetke koos kvaliteetaega ning tugevdage oma armastust ja pühendumust.

 

Kaalud: Teie sõnadel on kaalu ja need võivad parandada või haavata. Olge ettevaatlik, et mitte teha tahtmatult haiget inimestele, keda armastate. Kannatlikkus on teie sõber, kui manööverdate läbi katsumuste, sest ees on uued algused. Kuulake aktiivselt, esitage selgitavaid küsimusi ja käsitlege konflikte kaastundega. Vaatamata konarlikele kohtadele, võib olla ka kasvamise ja tihedamate sidemete loomise aeg.

 

Skorpion: Püüdke hoida oma suhtlust lõbusalt, elades praeguses hetkes ja mitte andes tulevikuks lubadusi. Pühendunud suhete inimesed, tuletage endale oma suhte tugevust meelde, tehes koos oma lemmiktegevusi ja jagades sisukaid vestlusi. Väljendage oma ideid ja tundeid midagi varjamata. Ärge olge tormakas ja ärge sattuge olukordadesse, kus te ei suuda oma lubadusi täita.

 

Ambur: Tänane päev näeb teie suhetes lähedastega, mõningast kivisust. Suhtlemine võib olla konarlik, põhjustades arusaamatusi ja vaidlusi. Selle asemel, et lasta oma vihal kontrolli alt väljuda, hingake sügavalt sisse ja proovige näha asju oma partneri silmadega. See võib olla vallaliste jaoks aeg, enda ja oma isiksuse peale mõelda. Seada paika oma prioriteedid ja see, mida partnerilt otsite.

 

Kaljukits: Täna on armastus nagu värske hingeõhk, mis noorendab ja värskendab. Sellegipoolest on aegu, mil võite kogeda kirglikust elustiilist kurnatud tundeid. Võib-olla leiate end ihalamas selgust ja igatsust selle hetke järele, kui usute, et teate oma armuelus õiget teed. Tänane päev võib vallaliste jaoks olla kirglik ja hoida teid põnevil, kuid soovite sisukat suhet.

 

Veevalaja: Täna on teie armuelu tähelepanu keskpunktis, äratades õnne ja ka raskusi. Vallalistele annavad seltskondlikud üritused ja koosviibimised suurepärase võimaluse uute inimestega tutvumiseks. Ärge ole häbelik inimeste poole pöördumisel ja uute sidemete loomisel, millest üks võib olla teie järgmine kohting. Tõsistes suhetes olevate inimeste jaoks, annab päev võimaluse tugevdada oma liitu.

 

Kalad: Tähtis on olla aktiivne oma romantika eest hoolitsemisel ja sellesse investeerimisel ning tasakaalu säilitamisel. Vallaliste jaoks on kuldne hetk, et mõtiskleda oma varasemate kogemuste üle, selgitada välja oma nõrkused ja õppida kasvama. Aktiivsus võib tuua teile ohtralt uusi sõpru ja lähendada teid tulevase elukaaslasega. Paarid võivad kogeda raskusi, mis võivad nende suhtes esile kerkida.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope