Armastuse ja suhte horoskoop 26.04.2024.


Jäär: Tänane päev on vihje uutele algustele armastuses. Võite kohata kedagi, kes tõmbab teid, kuid olge ettevaatlik, sest tunded on liiga värsked. Olge signaalide suhtes tähelepanelik, sest kellelgi võib olla teie vastu huvi. Hoidke oma süda avatud spontaansetele suhetele, kuid ärge rikkuge ka oma piire. Kui olete pühendunud suhtes, kuulake oma partnerit ja veenduge, et ta tunneb end hästi, isegi kui tundub, et nende tunnetel pole põhjust.

Sõnn: Leidke aega enda jaoks, et teha asju, mis teile meeldivad ja mis aitavad teil näidata oma tõelist olemust. Ärge unustage olla veidi tundeline ja siiras, see on edu retsept, kui tahate võita kellegi südant. Kui olete pühendunud suhtes, tundke uhkust selle üle, et olete pisut ulakas ja kirglik, mis võib teie suhte põlemas hoida. Avastage uusi läheduse ja lõbu vorme, mis aitavad teil luua tugevama sideme.

Kaksikud: Kui teil on mõni inimene, kelle peale olete mõelnud, või mõni romantiline idee, mille üle vaaginud on praegu ideaalne hetk muudatuse tegemiseks. Olgu see juhuslik kohting või sisukas ülestunnistus, näidake üles usaldust oma võime vastu võita südameid ja paljastada oma tõelised tunded. Pühendunute jaoks on partner soovidele avatum, seega ärge kartke anda teada, mida soovite ja kuidas.

Vähk: Kui olete tundnud depressiooni või mittekuuluvuse tunnet, pidage meeles, et teie kõrval on toeks õige inimene. Olge aus ja ärge tehke oma väärtustes kompromisse, ega laske kellelgi end nurka ajada. Kasutage võimalust olla iseseisev ja saate seda kasutada selleks, et õppida ennast armastama ja selleläbi inimesena kasvada. Kui olete pühendunud suhtes, ärge unustage, et väärite tingimusteta armastust. Seega julgustage üksteist.

Lõvi: Uurige oma sõprussuhteid kriitiliselt. Silma paistavad need, kes on näidanud üles kõrgeimat lojaalsust ja need, kellel pole võib-olla nii kõrget taset, libisevad minema. Leidke partner, kes on aus ja lojaalne. Kuigi mõned suhted võivad finantsprobleemide tõttu olla ristteel, jätkake usaldusel ja austusel põhinevate sidemete tugevdamist. Olgu teie süda täis armastust.

Neitsi: Alustage päeva koos partneriga. Teid ümbritseb armastuse energia ja selles viibimine on ideaalne uute mälestuste loomiseks. Kasutage seda võimalust, et muuta oma suhe veelgi lähedasemaks ja näidata üksteisele, et olete samal poolel. Nende väikeste, kuid armsate hetkede käigus selgub armastuse tõeline tähendus.

Kaalud: Täna on aeg peatuda ja mõelda, mida teie suhe teie ellu toob. Laske rahu ja õndsus, mis kaasneb partneriga koosolemisel, endasse. Sellegipoolest, kui esineb väärarusaamu või pingepilvi, võite olla kindel, et need kaovad kohe, jättes teile mõistmise ja rahu. Ärge laske kannatamatusest oma nägemust hägustada.

Skorpion: Teie hiljutine muutus avaldab partnerile muljet. Teie uus mõtteviis, mitte ainult ei tõsta teie positsiooni sõprade seas, vaid toob teie suhtesse ka kire sädemeid. Laske sellel energialainel end edasi kanda ja seejärel kasutage seda oma sideme tugevdamiseks. Planeerige romantiline õhtu või, mis veelgi parem, tehke üllatus. Kastke oma suhet ja nautige oma vastupandamatut võlu.

Ambur: Oluline on säilitada rahulik keskkond. Ärge laske väiksematel erimeelsustel tõsisteks tülideks kujuneda. Kui hakkate oma partneriga vaidlema, peatuge ja proovige näha olukorda teise nurga alt. Harjutage kannatlikkust ja mõistmist isegi siis, kui olete milleski eriarvamusel. Mõelge jooga ja meditatsiooni lisamisele oma igapäevasesse režiimi ning suunake oma meel, rahu perspektiivi.

Kaljukits: Austage armastust selle kõigis vormides. Kuigi sõprus ei pruugi tänapäeval kesksel kohal olla, pakuvad perekondlikud sidemed suurt rahulolu ja õnne. Andke aega inimestele, kes on läbi elanud samu kogemusi, kui teie ja kes on valmis teid aitama. Ärge kiirustage suhetesse lihtsalt sellepärast, et olete üksi, selle asemel uurige oma huvisid. Palju parem on oodata õiget inimest, kui takerduda.

Veevalaja: Kosmiline energia tähistab konflikti võimalust sõprussuhetes, soovitades olla südamelähedaste küsimuste arutamisel ettevaatlik. Selle asemel, et luua lihtsalt uusi suhteid, tegelege olemasolevate süvendamisega ja kasutage ära elu võimalusi. Teie stabiilne isiksus on ülioluline, et aidata teil üle saada mis tahes emotsionaalsetest tormidest, mis täna teie teele võivad tulla.

Kalad: Olge täna suhtlemishäiretega ettevaatlik. Teie sõnumid võivad olla ebamäärased ja võib olla raske aru saada, mida te oma romantiliste asjadega väljendate. Proovige jääda rahulikuks ja ärge kiirustage järeldustega. Kui olete huvitatud kellestki uuest, andke talle sellest selgelt teada, et vältida arusaamatusi. Pidage meeles, et selgus on võtmetähtsusega. Ärge raisake seda võimalust ennast ja oma soove paremini tundma õppida. Kasutage seda selguse saamiseks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope