Armastuse ja suhte horoskoop 26.05.2023.


Jäär: Kui leiate, et olete takerdunud monotoonsesse romantilisse rutiini, on aeg sisendada elavdamist, mis teid tõeliselt erutab. Oma suhtlusringkonna uurimine võib olla katalüsaatoriks värskete ideede genereerimiseks ja sügavamate sidemete loomiseks. Kui soovite kohtuda uute inimestega, on mõistlik oma kavatsustest ennetavalt lähedastele teada anda. See avardab teie võimalusi.

 

Sõnn: Sügav tunne, mis tekib sideme loomisest väljavalituga, kes jagab teie väärtusi on vaieldamatu. Sõltumata teie suhte kestusest on sügavama ühenduse potentsiaal tohutu. Jagades partneriga teadmisi oma identiteedist, saate hoida oma füüsilist ja vaimset tervist. See uskumuste vahetus on isikliku ümberkujundamise ja vastastikuse mõistmise katalüsaatoriks.

 

Kaksikud: Nüüd on aeg lasta armastusel kulgeda voolavalt. Võtke omaks praegune hetk, sest see pakub kuldset võimalust romantikaleegid sütitada. Olles vallaline või pühendunud suhtes, avage oma süda uutele kogemustele, mis kosutavad teie meeli. Põnevates seiklustes osalemine mitte ainult ei pane teid end elavana tundma, vaid äratab ka teie magnetilise veetluse. Täna seadke oma prioriteediks ettevõtmine, mis avardab teie silmaringi.

 

Vähk: Armastust on õhus! Tunnete täna sügavat sidet oma partneri või potentsiaalse väljavalituga, kuna teie süda ja meel on sünkroonis. Olge avatud uutele kogemustele ja võtke omaks haavatavus, sest see võib viia teid oma partneri sügavama mõistmiseni ja üldiselt tugevama suhteni. Kui olete vallaline, oodake juhuslikku kohtumist, mis võib edasi areneda millegi maagiliseni.

 

Lõvi: Tänane päev on täis lõputuid võimalusi armastuseks. Tõotab tulla erakordne päev, kus kõik sobib ideaalselt, võimaldades teil vaevata luua sügav side oma armastatuga. Oma soovide ja vajaduste väljendamine on imelihtne, sest kartmatult arutlete kõige üle.Lisaks on teil võimalus õppida tundma oma partneri püüdlusi teie sideme suhtes.

 

Neitsi: Armastus ei ole mäng, mida võtta kergelt. See nõuab aega, pingutust ja tõelist investeeringut. Seega hoiduge keskpärasusega leppimisest. Võtke omaks valiku ja tähelepanelikkuse ilu, sest armastuse väärtus seisneb sügavas ühenduses, mida see arendab. Otsige partnerit, kes vastab teie sügavaimatele soovidele ja väärtustele, kedagi, kes loob sideme, mis ületab tavapärase.

 

Kaalud: Mida aeg edasi seda rohkem esialgne põnevus,uuest suhtest, loksub paika ja muutub armastuse leegi säilitamine veelgi olulisemaks. Oma kiindumuse näitamine väikeste heategudega on pidev meeldetuletus teie vahel valitsevast armastusest. See elavdab suhet, süstides sellesse uuenenud soojust ja hellust. Selliste toimingute puudumine võib tahtmatult tekitada kahtlusi.

 

Skorpion: Täna on ideaalne päev oma armuelu asjadele vürtsitamiseks. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, proovige oma partneriga teha midagi ootamatut ja seikluslikku. Astuge oma mugavustsoonist välja ja mõelge välja midagi uut ning vaadake, kuidas romantika võlu avaneb.See annab teie suhtele uue hingamise.

 

Ambur: Täna on teie romantiline ja seltskondlik elu vilgas. Tunnete end enesekindlalt ja ahvatlevalt, meelitades ligi austajaid, kes tunnevad teie vastu sümpaatiat. Kuid ärge kiirustage pühenduma – võtke aega, et kedagi tõeliselt tundma õppida, enne kui teete suuri samme. Vallalised, teil on suurepärane aeg väljas käimiseks ja uute inimestega kohtumiseks, olgu selleks siis seltskondlikud sündmused või online-kohtingud.

 

Kaljukits: Täna on suurepärane päev armastuse ja romantika jaoks. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, tunnete end tavapärasest avatumalt ja väljendusrikkamalt. Kui olete vallaline, võib see olla päev, mil kohtate kedagi erilist. Kui olete suhtes, leidke aega teineteise jaoks või romantiliseks žestiks. Teie partner hindab pingutust.

 

Veevalaja: On aeg oma armuelus asjad paika loksutada. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline ja valmis suhtlema on aeg oma mugavustsoonist välja astuda. Kasutage võimalust millekski uueks ja põnevaks. Kunagi ei tea, mis sind põnevat ees ootab. Kui olete vallaline, leidke oma õnne nimel, igapäevaste tegevuste kõrval, ruumi armumiseks.

 

Kalad: Võid tunda end täna südameasjades vastuolulisena. Oluline on astuda samm tagasi ja hinnata oma tundeid. Suhtlemine on igas suhtes võtmetähtsusega, seega olge oma partneriga avatud ja aus. Usalda ja leiad armuelus edasi liikumiseks vajaliku selguse ja mõistmise. Vallaliste jaoks oleks hea oma mugavustsoonist välja astuda – armastus on silmapiiril!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope