Armastuse ja suhte horoskoop 26.05.2024.


Jäär: Kui midagi on hoitud saladuses, või kui keegi on käitunud vastuvõetamatult, võib täna olla see päev, mis toob põhjuse päevavalgele. Tõde ja avatus on usaldusliku suhte ja mõistmise arendamise võtmed. Rahustage oma südant ja vältige raskuste tekitamist. Tõelise armastuse saladus on olla aus ja väärt, et teie partner teid austaks. Kulutage see tänane energia oma lojaalsuse kinnitamiseks.

 

Sõnn: Täna olete te enesekindel ja meeldite teistele. Võite avastada, et teid tõmbavad erinevad inimesed, seega pöörake nende individuaalsusele suurt tähelepanu. Juhuslik kohtumine võib tõenäoliselt osutuda enamaks. Laske end tunda sellest võlu, mitte seda alla suruda. Pühendunud kaaslase tarkusest on palju abi, eriti pereküsimuste lahendamisel.

 

Kaksikud: Leidke hetk, et imetleda teid ümbritseva ilu üle ja hellitage armastust, mis teil juba enda sees on. Saatke kõikjale positiivseid emotsioone ja lahkust, sest armastust võivad tunda need, kes jagavad selle soojust. Pühendunud paarid, pidage meeles, et mida rohkem te oma armastust ja tänu väljendate, seda tugevam on teie suhe ja seda rohkem õnne saate tuua teid ümbritsevatele inimestele.

 

Vähk: Tänase vastutuskoorma all olles, ihkate tõenäoliselt igapäevarutiinist puhkust. Kuigi väsimus ei ole alati rõõmustav tunne, toob õhtu lootuskiire, kui hakkate kellegagi rääkima. Kaaluge sõnumite saatmist lähedasele sõbrale ja küsige, kas ta soovib koos lõõgastumiseks mõnda tagasihoidlikku tegevust teha. Kasutage seda võimalust, et parandada oma sidet ja nautida jagatud kogemusi.

 

Lõvi: Peate oma romantilisse teekonda tooma killukese tarkust. Kuigi põnevustunne on oluline, on õppimine ja mõistmine võrdselt olulised. Hoidke sidemeid, mis toidavad nii teie meelt, kui ka südant. Osalege vestlustes, mis avardavad ja panevad teid mõistma armastuse tegelikku olemust. Olge avatud ja valmis uuteks asjadeks või oludeks.

 

Neitsi: Kui tunnete end vahel üksikuna, pidage meeles, et õnn ei seisne ainult suhtes. Kasutage seda aega, et keskenduda iseendale ja teha asju, mis teevad teid õnnelikuks ja täidavad teid rahuloluga. Olgu selleks pikk jalutuskäik looduses, õdus õhtu hea raamatuga või hellitusseanss, seadke oma heaolu esikohale. Vajutage taaskäivitusnuppu juba täna!

 

Kaalud: Alustage päeva positiivse suhtumise ja kuulamisvalmidusega. Lubage end ootamatutest sündmustest meeldivalt üllatada. Pühendunud paarid, kui te olete stressis, pidage meeles, et iga suhe areneb kiiresti. Proovige töötada oma sideme tugevuse nimel. Olgu hetke õnn ja kasvav armastus teie rõõmuks ja pidustuseks.

 

Skorpion: Inimesed, kellega te koos olete, võivad olla otsekohesemad ja avaldada teile täna raskeid tõdesid. Kuigi see võib alguses haiget teha, pidage seda suurepäraseks õppimiskogemuseks, mis võib aidata teil eneseteadlikuks saada. Kas panete sellesse oma südame ja hinge või on vee l arenguruumi? Kasutage võimalust vaadata uuesti läbi oma piirangud ja kaastunne. Vastastikune usaldus on heade suhete alus, seega hoidke uks tagasiside saamiseks lahti.

 

Ambur: Tähtede seis paneb teid tundma, et elu põhiolemus on koosolemine ja aja mahavõtmine. On aeg argirutiin seljataha jätta ja minna kaaslasega romantilisele reisile. Olgu siis hubane nädalavahetuse retriit või põnev seiklus. See koosveedetud aeg aitab teil sidet tugevdada ja kauaks südames püsida. Laske avastamisseiklusel teie suhtes, tuli uuesti süüdata.

 

Kaljukits: Olge teadlik, teie ümber varitsevatest võimalikest, varjatud pingetest. Kuigi teil võib olla lõbus uute sõprade leidmine, ei pruugi keegi, kellega kohtute, olla oma tunnetega nii avatud, kui tundub. Pöörake tähelepanu käitumismustritele või väljaütlemata emotsioonidele, mis näivad passiiv-agressiivse käitumisena. Suhtlemine on ülioluline ja peaksite algusest peale veenduma, et seate terved piirid. Ärge ignoreerige hoiatusmärke.

 

Veevalaja: Võib-olla tahate vaadata tagasi varasematele suhetele ja avastada, mida soovite praegu partnerilt. Olge ettevaatlik, et teid ei kisuks ülepeakaela uude romantikasse. Andke endale võimalus kõigepealt oma vajadusi teada. Unistuste poole püüdlemisel võib teid oodata võimalik armastusehuvi. Sellegipoolest olge valvas nende inimeste suhtes, kes võivad pahameelt varjata. Hoidke oma intuitsioon täpselt häälestatud ja suhelge segaduse vältimiseks selgelt.

 

Kalad: Kuigi sõbrad võivad teile palju tähelepanu pöörata, on oluline teha vahet tõelistel ja võltsidel. Hoiduge kellegi eest, kes näib liiga hea, et tõsi olla. Ettevaatlik suhtumine võib traagilise sündmuse ära hoida. Nähke pinna alla ja jõudke probleemini. Samal ajal võivad vanad leegid või rivaalid intensiivsemalt uuesti esile kerkida. Ärge laske nostalgial olla valehinnangute või põhjendamatute tülide põhjuseks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope