Armastuse ja suhte horoskoop 26.06 2023.


Jäär: Täna tõmbavad teid ebatavalised suhted või otsite uusi viise kiindumuse väljendamiseks. Sind ümbritsev energia toetab mugavustsoonist välja astumist ning julgema ja spontaansema suhtumise omaksvõtmist armastusse. See võib tähendada, et otsite kedagi, kes köidab teie huvi, kuid ei pruugi sobida traditsioonilise vormiga või proovite oma praeguse partneriga uusi ja põnevaid tegevusi, et säde uuesti süttiks.

 

Sõnn: Täna julgustate end avama ja südamlikesse vestlustesse astuma. Ühe sellise suhtluse käigus avastate isiku, kes äratab teie huvi ja sütitab ainulaadse koosluse. Kõik sujub pingevabalt ja avastate ühiseid huvisid, mis teie mõlemaga sügavalt resoneeruvad. Sellel kohtumisel on potentsiaal areneda kauniks ja tõeliseks sõpruseks, mis paneb aluse tugevale sidemele.

 

Kaksikud: Kosmilised energiad aitavad luua harmoonia avaliku ja eraelu vahel. Teie mitmetahuline olemus särab eredalt, kui navigeerite sotsiaalsetes suhtlustes ja intiimsetes sidemetes, pingevabalt. Universum julgustab teid omaks võtma oma isiksuse mõlemad aspektid, leides veetleva tasakaalu teie avaliku isiku ja isiklike soovide vahel. See võimaldab teil olla vastuvõtlikum armastusele ja kiindumusele.

 

Vähk: Täna vaadake uuesti oma mineviku seoseid. Teie ellu võib taas tekkida vana side ja see, mis kunagi oli romantiline, võib nüüd muutuda kauniks sõpruseks. See ootamatu kohtumine võib esile kutsuda nostalgilisi tundeid ja mälestusi, meenutades teile kunagi jagatud elu. Kasutage seda võimalust uuesti ühenduse loomiseks ja ühise potentsiaali uurimiseks. Lähenege sellele avatud südame ja meelega.

 

Lõvi: Tänane päev on selleks, et teada saada, mida sa armastavas suhtes vajad. Päeva edenedes võid leida end mõtisklemas oma armuelu tuleviku üle. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes on oluline ettekujutada sellist partnerlust, mis sobib teie unistuste ja püüdlustega. Laske endal suurelt unistada ja seadke soovitud armastuse jaoks selged kavatsused. Universum reageerib teie selgusele ja keskendumisele, suunates teid õigele teele.

 

Neitsi: Täna võite avastada, et koos partneriga heaolu edendavate tegevustega tegelemine võib olla tohutult kasulik. Kaaluge koos fitness-reisile asumist, et uurida uusi viise aktiivseks tegevuseks ja vormis püsimiseks. Olgu selleks jalutuskäigud, jooga harjutamine või spordiga tegelemine, jagatud kogemus mitte ainult ei paranda teie füüsilist heaolu, vaid loob ka sideme- ja koosolemise hetki.

 

Kaalud: Neile, kes on olnud vallalised või puhkasid kohtamas käimisest on kätte jõudnud aeg alustada uuesti. Universum julgustab mineviku ämblikuvõrkudelt tolmu pühkima ja taas kohtinguareenile astuma. Täna on soodne aeg uute inimestega kohtumiseks, sidemete uurimiseks ja romantikaks. Hoidke meel avatud ja laske end inimestel, kellega kohtute, meeldivalt üllatada. Võtke omaks tundmatu põnevus.

 

Skorpion: Täna tõuse igasugusest draamast kõrgemale ja otsi südameasjades perspektiivi. Oluline on meeles pidada, et ükski partnerlus pole täiuslik ja alati tuleb ette hetki, mil tekivad lahkarvamused või ilmneb ebatäiuslikkus. Selle asemel, et nendel puudustel peatuda, võtke omaks tänulikkus ja tunnustus armastuse ja sideme eest, mida oma partneriga jagate. Küsige endalt, kas need väikesed probleemid on väärt koos loodud ühise elu ohverdamist.

 

Ambur: Täna võid mõtiskleda oma suhete sügavamate külgede üle. Planeetide intensiivne energia võib tuua päevavalgele varjatud soovid, emotsionaalsed transformatsioonid ja vajaduse suurema intiimsuse järele. Võtke omaks haavatavus ja lubage endal oma partneriga, hingetasandil ühendus luua. Vallalistele inimestele pakub päev võimaluse uurida oma soove ja seada kavatsused sellise armastuse jaoks, mida soovite.

 

Kaljukits: Võtke aega, et avaldada oma partnerile tunnustust tema omaduste ja panuse eest. Näidake talle, et hindate teda sellisena, nagu ta on. Väikesed lahkuse ja mõistmise žestid võivad armastava ja lugupidava sideme loomisel palju aidata. Kui olete vallaline, on käes aeg keskenduda tervislike piiride seadmisele. Enda austamine meelitab ligi inimesi, kes vastavad teie standarditele.

 

Veevalaja: Täna on oht,et mõtlete üle ja analüüsite võimalike romantiliste sidemete kõiki aspekte nii, tekitades oma armastuse väljavaadete vahel distantsitunde. See toob aga õrna meeldetuletuse, et armastus ei piirdu ainult ratsionaalsuse ja loogikaga vaid ületab piire ja seda leidub sageli ootamatutes kohtades. Romantika uste avamise võti peitub enda avatuses uutele võimalustele. Vabane oma tavapärasest rutiinist.

 

Kalad: Suhted võivad jääda tahaplaanile, kui asute eneseleidmise teekonnale. See ei tähenda, et armastus ja partnerlussuhted on tähtsusetud, vaid pigem meeldetuletus, et inimese tõeliselt armastamiseks peate esmalt armastama ja kasvatama iseennast. Kasutage päeva, et mõtiskleda oma vajaduste üle ja astuda samme sellise elu avaldamiseks, mida enda jaoks ette kujutate. Tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja aitavad teil oma kirgedega ühendust saada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope