Armastuse ja suhte horoskoop 26.06.2024.


Jäär: Teie süda on seiklushimuline ja ihkab uut ja põnevat, miks mitte teha täna midagi teisiti? Olge lõdvestunud ja leidke uusi viise potentsiaalsete partneritega kontakti saamiseks. Olge valmis keerdkäikudeks, olgu selleks siis lõbus ja uus hobi või juhuslik kohtumine. Ärge sulgege end võimalustele, mis ootavad teid väljaspool teie mugavustsooni. Sundige end täna olema ebatavaline.

Sõnn: Täna pöörake kindlasti oma kallimale jagamatut tähelepanu. Aja ja vaeva investeerimine oma sideme süvendamiseks võib olla sama lihtne, kui rääkimine, kingituste tegemine või lihtsalt kohal olemine. Teie suhe on väärtuslik ja teie pingutus ainult tugevdab sidet. Kui olete mõelnud oma suhte järgmisele tasemele viimisele, võib see olla parim aeg seda teha.

 

Kaksikud: Hea on anda oma majale uus ilme, et tuua tagasi kadunud romantika oma ellu. Kui teie ja teie partner olete valmis oma mõtteprotsessi muutma ja keskkonna teineteisele soodsaks kujundama, saate sädeme taasavastada. Kui olete vallaline, seadke oma maja sisustuselemendid ümber, et eemaldada negatiivsus ja meelitada ligi armastust, mida olete otsinud.

 

Vähk: Eelseisev kohting võib tekitada närvilise tunde nagu kõhus laperdav liblikas. Kuid ärge kartke, sest see kohtumine pole lootusetu. Uskuge endasse, olge teie ise ja vaadake, kuidas inimesi tõmbab teie loomulik võlu. Aktsepteerige ennast, sest see on teie atraktiivsus. See kohtumine on samm otsast alustamiseks ja võimalus kiindumuse kasvamiseks. Seetõttu hingake sisse, laske lahti hirmust ja kõhklustest ning sisenege võimaluste maailma.

 

Lõvi: Täna võib tunduda, et olete sattunud armastuse rägastikku. Teie armuelu võib tunduda mõnevõrra organiseerimata. Õppige leppima kaosega ja laske end hoovusel kaasa haarata. See võib olla meeldiv üllatus, kui leiate seose kahe pealtnäha mitteseotud asja vahel, või saad midagi enda kohta teada. Elu parimad asjad on sageli need, mida te pole kunagi planeerinud. Olge vastuvõtlik ja omage laia silmaringi.

 

Neitsi: Täna on aususe päev. Peab olema sõbralik ja lõdvestunud, sest kohtute inimestega, kes on teist huvitatud ja te ei pea teesklema. Uued suhted võivad tekkida, kui ollakse valmis paljastama oma tõelise mina. Ärge hoiduge väljendamast seda, mida tunnete või mõtlete. Inimene, kes hindab teie ausust, võib sama hästi tunda teie vastu huvi ja pakkuda teile soovitud õnne.

 

Kaalud: Täna on suurem tõenäosus, et teie suhtlus läheb valesti. Arusaamatuste vältimiseks on soovitatav olla ettevaatlik eneseväljendusel ja teatud toimingute tegemisel. Tehke paus, enne ku i midagi ütlete, et teie teod oleksid heade kavatsustega ja läbimõeldud. Uute inimestega suhtlemisel ärge kiirustage ja ega hüpake kohe suhtesse.

 

Skorpion: Kuu mõjud toovad teie tänastesse suhetesse rohkem energiat ja optimismi. Olete vastuvõtlikum, rõõmsam ja vabam, muutes võimalikuks uued sidemed. Kui olete vallaline, on see parim aeg uute sõprade ja huvitavate isiksuste otsimiseks, kes võivad teie elus olulised olla. Kui olete pühendunud suhtes, tunnete end täna seotuna ja kiinduvana, väärtustades üksteisega veedetud aega.

 

Ambur: Ärge istuge ja mõelge tehtud pattudele. Süütunne ei tohiks enesekindlust ületada, sest iga kogemus õpetab midagi uut. Ettevaatlik tuleb olla ka inimestega, kes soovivad olukorda ära kasutada. Otsige suhteid, mida iseloomustab usaldus ja austus. Ärge jätke enda kohta halba arvamust ja ärge laske negatiivsetel mõtetel pähe tulla.

 

Kaljukits: Täna on paaridele hea võimalus otsida sarnasusi ja alustada suhtes uusi asju. See tugevdab teie sidet, kui teete koostööd projektides ja toetate üksteise unistusi. Kuid ärge unustage investeerida suhte alusesse. Andke oma suhetele aega ja tegelege probleemidega, mida pole lahendatud. Laske oma partneril oma tundeid ja reservatsioone väljendada.

 

Veevalaja: Teie partnerit võlub teie lojaalsus ja kirg suhte vastu. See on hea võimalus arendada oma partnerlust, olles üksteise suhtes õrn ja hooliv. Olge hell ja tehke oma partnerile komplimente. Koos lähete väljakutsetele vastu ja väljute neist tugevamana. Usaldage, et olete armunud ja kõik, mis pole hea, ei mõjuta teid.

 

Kalad: Valmistuge selleks, et teie kaaslane tunneks end rõõmsa energia ja vaimuga, mille te päevale toote. See toob kaasa positiivse meeleolu, mis paneb teie partnerit tundma, et ta soovib uuesti suhtesse astuda. Olenemata sellest, kas lähete kohtingule või olete lihtsalt kodus on teie partneril hea meel näha teid energiat täis. See on hea aeg, et luua oma elu ilusamaid hetki.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope