Armastuse ja suhte horoskoop 26.08.2023.


Jäär: Keskenduge kestva armastuse loomisele. Ärge mõelge ainult olevikule,vaid suunake pilgud tulevikule. Olge valmis suhte arendamiseks pingutama, panustama aega ja pühendumist. Teie seiklushimuline vaim ulatub lõbusate tegevuste maailmast kaugemale – see on teie partneri südame sügavuste uurimine. Nii toote enesekindluse võlu lauale.

Sõnn: Võite tunda end ebakindlalt,kui on vaja läheneda kellelegi, kelle vastu teil on tundeid. Selline tunne on mõistetav,sest haavatavus on armastuse osa. Kasutage võimalust ja mõtisklege selle üle, miks te võite erinevaid haistinguid tunda. Kas on minevikukogemusi, mis mõjutavad teie vaatenurka? Kas olete mures võimaliku tagasilükkamise pärast? Kaaluge oma tunnete avamist lähedasele sõbrale.

Kaksikud: Täna ihkate enamat, kui lihtsalt tavapärast rutiini. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või naudite vallalise elu, on nüüd aeg lisada oma suhtlusesse maagiat. Kui olete partnerluses, siis miks mitte üllatada oma kallimat spontaanse kohtinguga? Planeerige seiklus, mis räägib teie ühisest lõbususest. Uurige ettearvamatust ja vaadake sädemete lendamist.

Vähk: Olete tuntud oma kasvatava iseloomu poolest, täna on see jõud armastuses. Teie partner ihkab soojust ja hellust. Enne rääkimist mõelge hetkeks, et teie sõnad peegeldaksid armastust, mida te tõeliselt tunnete. Kui plaanite midagi erilist, suunake sinna oma intuitiivne pool. Häälestage ennast partneri ütlemata soovidele ja üllatage teda žestiga, mis näitavad, et mõistate tõeliselt tema südant.

Lõvi: Oodake meeleolukat õhtut oma kallimaga. Olete te pikaajalises suhtes või uue romantika põnevust nautimas, õhtu tõotab intiimsust. Kujutage ette hubaseid vestlusi, mis ulatuvad pinnast kaugemale, paljastades teie emotsioonide sügavused. Võtke omaks puudused, tähistage oma ainulaadset sidet ja väärtustage hetki, mis panevad teie südame põksuma

Neitsi: Kui olete vallaline, ärge hoiduge sõpradelt või perekonnalt saadud tagasisidest oma kohtinguviiside kohta. Nende arusaamad võivad heita valgust harjumustele, mis teid tagasi hoiavad. See on teie võimalus täiustada oma lähenemist ja saada veelgi paremaks versiooniks endast. Kui olete pühendunud suhtes, olge kannatlik enda ja oma partneriga. Ennast avades avastate oma suhetes uusi kihte, mis rikastavad teie emotsionaalset elu.

Kaalud: Täna on päev kõigest tavapärasest vabanemiseks. Kui olete oma partneriga rutiini kinni jäänud, kaaluge asjade uuendamist. Planeeri armsamale südamliku žestiga üllatus. Näidake talle oma mängulist külge ja laske oma kujutlusvõimel lennata. Vallaliste jaoks on see vihje mugavustsoonist välja astumiseks. Olge sellel kohtingurakenduse profiilil, mille loomise või vestluse alustamise suhtes olete kõhelnud.

Skorpion: Haavatavus on praegu teie tugevus. Kui lasete tõel voolata, avastate, et teid haarab kergendustunne, mis teeb ruumi värske energia sisenemiseks. See protsess võib paljastada ka varjatud soovid ja väljaütlemata vajadused. Selle uue teadlikkusega saate osaleda vestlustes, mis kasvatavad tugevamaid sidemeid ja sütitavad kire sädemeid.

Ambur: Kui olete unistanud perega tulevikust, võib see olla ideaalne hetk selle põneva sammu tegemiseks.Tähtede seis näitab teile, et olete valmis pere looma erilise inimesega, kes on teie südames. Teie piiritu entusiasm lisab suhtesse elavat energiat, muutes isegi argised hetked suurejoonelisteks seiklusteks. Usaldage oma instinkte ja laske oma südamel end edasi juhtida.

Kaljukits: Võite kahtluse alla seada oma suhte vaiksed hetked. Kuid pidage meeles, et need valikud võimaldavad teil ja teie partneril lihtsalt koos olla, ilma et peaksite alati liikvel olema. Lubage endale nautida üksteise seltskonda, isegi kui see tähendab mugavas vaikuses filmi vaatamist või eine jagamist ilma intensiivse vestluseta. .

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, on see ideaalne aeg erinevate armastuse vormide uurimiseks. Võtke ühendust sõprade, pere ja iseendaga. Pidage meeles, et enesearmastus on alus, millel kõik muud sidemed arenevad. Kasutage oma avatud meelt, et õppida erinevatest kogemustest. Suhtes olijatele julgustab tänane päev rutiinidest vabanema ja koos partneriga uusi tegevusi uurima. Teie valmisolek katsetada annab teie suhetele värskust..

 

Kalad: Kui veedate aega inimestega, kes ei vasta teie südamesoovidele, tehke paus ja mõelge selle üle, kuidas need ühendused teid mõjutavad. Kas need suurendavad teie emotsionaalset heaolu ja kasvu või jätavad teid kurnatuks ja inspireerimata? Usaldage oma instinkte, sest need on teie parimad sõbrad sellel teekonnal.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope