Armastuse ja suhte horoskoop 26.11.2022.


Jäär: Täna on suurepärane päev väljas käimiseks ja uute inimestega kohtumiseks, sest kõik näevad, kui tark, sõnaosav ja kaasahaarav sa oled. Kunagi ei tea, millist huvitavat ja olulist teavet võiksite oma mõttekaaslastega vesteldes koguda, mis võib viia uute avastamisteedeni ja isegi edasiminekuni armusuhetes.Hoidke sõpru lähedal ja astuge järgmine samm.

Sõnn: Teie empaatia ja kaastunde tase on kõrge ja teie partner tajub seda. Suurem emotsionaalne ja füüsiline külgetõmme ilmneb siis, kui suhetes õhkub karismat ja enesekindlust. Võtke täna aega, et omavahel suhelda ja teineteist tähelepanelikult kuulata ning näete, kuidas teie side kasvab. Laske asjadel enda juurde tulla, selle asemel, et neid taga ajada.

Kaksikud: See on aeg, mil on olulisem kui kunagi varem omada kaaslast, kellega jagada ühiseid ideaale. Kui teil on oma väärtustest kindel arusaam, on lihtsam kindlaks teha, kas potentsiaalne partner suudab teie vajadustele vastata või mitte. Sa ei väärtusta omandit ennast kõrgelt, kuid olulised on emotsioonid ja väljendus, mida see kannab. On mõistlik eeldada, et teie kaaslane jagab teie tundeid.

Vähk: Täna võid enda väljavalitule tunduda ebaproduktiivne. Suhtes on hea anda ja vastu saada, mõlemale poolele võrdselt, kuid kerge on eksida ja tunda nördimust, kui vastutasu pole. Enne oma kaaslasele abikäe ulatamist hoolitsege kõigepealt oma vajaduste ja tunnete eest. Pärast seda olete õnnelikus ruumis.

Lõvi: Täna kogete kiusatust kellegi uuega suhelda. Tunnete tema vastu tõmmet, mis muudab suhtlemise ja flirtimise ahvatlevamaks. Peaksite meeles pidama, et teine ​​inimene ei pruugi oma isiklikel põhjustel teie vastu samamoodi tunda. Seega jälgige, kuidas te oma emotsioone väljendate, ja tehke kõik endast olenev, et mitte tunda end haavatuna.

Neitsi: Sinu kaaslane võib anda sulle põhjust tunda end täna ebakindlalt. Kui kaaslane on liiga innukas abikätt ulatama, võib see teid rahutuks teha. Kui olete vallaline, võib olla raske ette kujutada kellelegi teisele pühendumist. Jäta kõrvale soov põgeneda või võidelda ja anna endale aega asjade läbimõtlemiseks. Kui te ei soovi end nurka suruda, seadke piirangud juba päeva alguses.

Kaalud: Täna võite saada julgustust lahkelt ja osavõtlikult tuttavalt, kes on ka tulevane romantiline kaaslane. Pidage meeles, et kuulete sellelt sõbralt häid uudiseid, nii et olge tähelepanelik ja ärge jätke kasutamata võimalust talle oma mõtteid edastada. Kasutage oma initsiatiivi ja julgust selle inimesega isikliku sideme loomiseks.

Skorpion: Sul võib olla täna soov flirtida ja näidata üles kirge. Ärge raisake aega tehes midagi, korrates samu igavaid tegevusi. Lõbusatel kohtingutel käimine on terve suhte jaoks hädavajalik, isegi kui olete juba pikka aega koos olnud. Nautige õhtut teatris või elavat muusikat. Teise võimalusena planeerige romantiline õhtu ja vürtsitage ebatavalisega.

Ambur: Hoolimata asjaolust, et teie füüsiline külgetõmme oma partneri vastu võib olla tavapärasest madalam, suureneb teie emotsionaalse sideme sügavus ja üksteisele pühendumise intensiivsus. Ärge muretsege selle üleminekufaasi pärast liiga palju, sest teie kogetud emotsionaalne lähedus toob kaasa veelgi sügavamad sidemed teie suhte teistes valdkondades.

Kaljukits: Teie romantiline õnn pole kunagi olnud parem kui praegu. Võimalik, et teie kaks eraldate üksteisele tõeliselt rahustavat, ja hoolivat energiat. Säilitage oma ühtsust sellel erilisel päeval. Minge välja ja tähistage oma armastust juba täna. Pange oma mured mõneks ajaks pausile ja keskenduge oma partnerile; ta väärib täna teie jagamatut tähelepanu.

Veevalaja: Võib-olla tunnete end täna süngena, kuna unistate äsja tutvunuga , tulevaste romantiliste suhete pärast. Te ei tohiks end maha teha, kui te pole pärast pikka aega ja otsimist ,seda ühte ja õiget,avastanud. Kui laiendate oma suhtlusringi ja kohtute huvitavate uute inimestega, ei tea kunagi, millal võite kohtuda oma elu armastusega.

Kalad: Täna on õige aeg tõe rääkimiseks. Kui olete viimasel ajal tundnud, et armastusemotsioonid on teid haaranud, on nüüd õige hetk see välja lasta. Teisele inimesele saate edastada oma sügavaimad tunded viisil, mida ta tõeliselt mõistab. Jagage seda, millest olete nii kaua mõelnud. Frustratsioonist vabanemine parandab teie enesetunnet.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope